Quantcast

Zasto???

Gost
Primecujem da upravo na ovom forumu, koji bi trebalo da bude centar lepih misli, ljubavi, postovanja i sirenja znanja, vrvi od netrpeljivosti, mrznje, zatucanosti, predrasuda i cega jos sve ne.
Zasto?? Ljudi koji ovde dolaze bi trebalo da su najnezniji, najblazi, a vecina stvari je cista suprotnost tome. Takvim ponasanjem se gazi po Njegovoj poruci. Zasto???

Gost
Chan Shaolin Si:
Lako pitanje.
Radi se samo o nasem balkanskom sindromu, lakse je mrzeti nego voljeti...
U tom slucaju svi dragi mi hriscani & ostali koji mrze sve druge, kunu i proklinju, potpuno zanemaruju (ili ne razumeju?) Njegovu poruku. Ne znam da li da se smejem ili da placem.....

G

Gostoljubac

Gost
Anonymous:
Primecujem da upravo na ovom forumu, koji bi trebalo da bude centar lepih misli, ljubavi, postovanja i sirenja znanja, vrvi od netrpeljivosti, mrznje, zatucanosti, predrasuda i cega jos sve ne.
Zasto?? Ljudi koji ovde dolaze bi trebalo da su najnezniji, najblazi, a vecina stvari je cista suprotnost tome. Takvim ponasanjem se gazi po Njegovoj poruci. Zasto???
E ne moze. Sve dok se neki pravda i ovaj Maranata nisu pojavili, djene djene bilo je prihvatljivo, izuzev recimo prepucavanja na relaciji muslimani-nasi. Ali ova dvojica donesose opste neprihvatanj drugih pa i drugi slicni njima se ubacise i to ti je otpilike tako.

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
779
Gostoljubac:
Anonymous:
E ne moze. Sve dok se neki pravda i ovaj Maranata nisu pojavili, djene djene bilo je prihvatljivo, izuzev recimo prepucavanja na relaciji muslimani-nasi. Ali ova dvojica donesose opste neprihvatanj drugih pa i drugi slicni njima se ubacise i to ti je otpilike tako.
gostoljubac posto ja nijesam vjernik i sto se tice religije samo se odazivam na topic "da li se bojimo smrti i patnje" i jos na neke ali vrlo rijetko jer nista o vjeri ne znam mogao bi da mi u kratkim crtama ispricas sta se zapravo desava na toj relaciji Pravoslavci-muslimani i sta propovijedaju taj pravda i ekipa.

J

...ja sam

Gost
shaolin, dodji i vidi, a mani se tracara muskih i opadaca.
sto se tice muslimana i nasih, ne znam samo koji si ti tad bio ljupce, ali bilo je mnogo onih koji nisu bili nasi.

G

Gostoljubac

Gost
Chan Shaolin Si:
Gostoljubac:
Anonymous:
gostoljubac posto ja nijesam vjernik i sto se tice religije samo se odazivam na topic "da li se bojimo smrti i patnje" i jos na neke ali vrlo rijetko jer nista o vjeri ne znam mogao bi da mi u kratkim crtama ispricas sta se zapravo desava na toj relaciji Pravoslavci-muslimani i sta propovijedaju taj pravda i ekipa.
Nije sta se propoveda, nego da li je moguce da se nema nimalo razumevanja za druge i njihova verovanja. Nemoguce ja da sam npr ja apsolutno u pravu a da svi ostali ma sta rekli moraju biti u krivu. Cak ima i nekih tezis reci.
A sto se tice diskusija nasi-muslimani malko procitas
i sve je ocito.

Kastor

Početnik
Poruka
43
Gostoljubac:
Anonymous:
Nebih da branim gore pomenutu gospodu ali zar nema svako pravo na svoje misljenje,kao i pravo da ga propoveda i brani??? Treba li ja koji ne verujem da vam pricam o tome,uostalom,ko sam ja,ko ste vi da sudimo??? Ja a siguran sam i mnogi od nas na ovom forumu,mislim na one realne,necemo a nemozemo reci da pomenuta gospoda nisu napisala iliti rekla nesto pametno,mozda su izabrali pogresan nacin ali uprkos tome pokazimo malo razumevanja!

B

bez komentara

Gost
Kastor:
Gostoljubac:
Anonymous:
Nebih da branim gore pomenutu gospodu ali zar nema svako pravo na svoje misljenje,kao i pravo da ga propoveda i brani??? Treba li ja koji ne verujem da vam pricam o tome,uostalom,ko sam ja,ko ste vi da sudimo??? Ja a siguran sam i mnogi od nas na ovom forumu,mislim na one realne,necemo a nemozemo reci da pomenuta gospoda nisu napisala iliti rekla nesto pametno,mozda su izabrali pogresan nacin ali uprkos tome pokazimo malo razumevanja!

Г

Груја

Gost
Прво се запитај,желе ли сви добро другима,или је то само маска? Знамо ко,како,где врбује. Јел'да? + + +

P

Putnik prolaznik

Gost
Алjона:
Chan Shaolin Si:
Lako pitanje.
Radi se samo o nasem balkanskom sindromu, lakse je mrzeti nego voljeti...
Ваш балкански синдром и наш чеченски синдром нису разлози за мржњу. Не постоје оправдања за мржњу!!!
Ovo nije tacno...Srbi u vecini ne umeju da mrze..Cak naprotiv, skloni smo da vrlo brzo zaboravljamo..Pa, pogledajte kako smo se odusevili kada su Slovenci otvorili Merkator, kako ponovo trcimo u Dubrovnik, iako tamo moramo da drzimo jezik za zube (da nas ne prepoznaju), kako podvriskujemo na najgori sund hrvatske muzike- tresti sa TV i radija...Fala Bogu, ne umemo da mrzimo..ali da li je pametno tako lako zaboravljati> ima li to veze sa samopostovanjem?

Алjона

Početnik
Poruka
4
Putnik prolaznik:
Srbi u vecini ne umeju da mrze..Cak naprotiv, skloni smo da vrlo brzo zaboravljamo..Pa, pogledajte kako smo se odusevili kada su Slovenci otvorili Merkator, kako ponovo trcimo u Dubrovnik, iako tamo moramo da drzimo jezik za zube (da nas ne prepoznaju), kako podvriskujemo na najgori sund hrvatske muzike- tresti sa TV i radija...Fala Bogu, ne umemo da mrzimo..ali da li je pametno tako lako zaboravljati> ima li to veze sa samopostovanjem?

Хвала Богу!

:) Срдачни ти поздрав!

Gost
8) IH ! ZASTO? PA STA PITAS ?

OVO JE SRBIJA
TO JE DOVOLjNO PA DA TI SVE BUDE JASNO
OD KADA SU PA LjUDI OVDE BILI TOLERANTNI?
to je retoricko pitanje
nema odgovor , jer je taj pojam ovde nepoznat