Zasto???

Gost
Primecujem da upravo na ovom forumu, koji bi trebalo da bude centar lepih misli, ljubavi, postovanja i sirenja znanja, vrvi od netrpeljivosti, mrznje, zatucanosti, predrasuda i cega jos sve ne.
Zasto?? Ljudi koji ovde dolaze bi trebalo da su najnezniji, najblazi, a vecina stvari je cista suprotnost tome. Takvim ponasanjem se gazi po Njegovoj poruci. Zasto???
 
Chan Shaolin Si:
Lako pitanje.
Radi se samo o nasem balkanskom sindromu, lakse je mrzeti nego voljeti...

U tom slucaju svi dragi mi hriscani & ostali koji mrze sve druge, kunu i proklinju, potpuno zanemaruju (ili ne razumeju?) Njegovu poruku. Ne znam da li da se smejem ili da placem.....
 
Anonymous:
Primecujem da upravo na ovom forumu, koji bi trebalo da bude centar lepih misli, ljubavi, postovanja i sirenja znanja, vrvi od netrpeljivosti, mrznje, zatucanosti, predrasuda i cega jos sve ne.
Zasto?? Ljudi koji ovde dolaze bi trebalo da su najnezniji, najblazi, a vecina stvari je cista suprotnost tome. Takvim ponasanjem se gazi po Njegovoj poruci. Zasto???

E ne moze. Sve dok se neki pravda i ovaj Maranata nisu pojavili, djene djene bilo je prihvatljivo, izuzev recimo prepucavanja na relaciji muslimani-nasi. Ali ova dvojica donesose opste neprihvatanj drugih pa i drugi slicni njima se ubacise i to ti je otpilike tako.
 
Gostoljubac:
Anonymous:
Primecujem da upravo na ovom forumu, koji bi trebalo da bude centar lepih misli, ljubavi, postovanja i sirenja znanja, vrvi od netrpeljivosti, mrznje, zatucanosti, predrasuda i cega jos sve ne.
Zasto?? Ljudi koji ovde dolaze bi trebalo da su najnezniji, najblazi, a vecina stvari je cista suprotnost tome. Takvim ponasanjem se gazi po Njegovoj poruci. Zasto???

E ne moze. Sve dok se neki pravda i ovaj Maranata nisu pojavili, djene djene bilo je prihvatljivo, izuzev recimo prepucavanja na relaciji muslimani-nasi. Ali ova dvojica donesose opste neprihvatanj drugih pa i drugi slicni njima se ubacise i to ti je otpilike tako.

gostoljubac posto ja nijesam vjernik i sto se tice religije samo se odazivam na topic "da li se bojimo smrti i patnje" i jos na neke ali vrlo rijetko jer nista o vjeri ne znam mogao bi da mi u kratkim crtama ispricas sta se zapravo desava na toj relaciji Pravoslavci-muslimani i sta propovijedaju taj pravda i ekipa.
 
shaolin, dodji i vidi, a mani se tracara muskih i opadaca.
sto se tice muslimana i nasih, ne znam samo koji si ti tad bio ljupce, ali bilo je mnogo onih koji nisu bili nasi.
 
Chan Shaolin Si:
Gostoljubac:
Anonymous:
Primecujem da upravo na ovom forumu, koji bi trebalo da bude centar lepih misli, ljubavi, postovanja i sirenja znanja, vrvi od netrpeljivosti, mrznje, zatucanosti, predrasuda i cega jos sve ne.
Zasto?? Ljudi koji ovde dolaze bi trebalo da su najnezniji, najblazi, a vecina stvari je cista suprotnost tome. Takvim ponasanjem se gazi po Njegovoj poruci. Zasto???

E ne moze. Sve dok se neki pravda i ovaj Maranata nisu pojavili, djene djene bilo je prihvatljivo, izuzev recimo prepucavanja na relaciji muslimani-nasi. Ali ova dvojica donesose opste neprihvatanj drugih pa i drugi slicni njima se ubacise i to ti je otpilike tako.

gostoljubac posto ja nijesam vjernik i sto se tice religije samo se odazivam na topic "da li se bojimo smrti i patnje" i jos na neke ali vrlo rijetko jer nista o vjeri ne znam mogao bi da mi u kratkim crtama ispricas sta se zapravo desava na toj relaciji Pravoslavci-muslimani i sta propovijedaju taj pravda i ekipa.
Nije sta se propoveda, nego da li je moguce da se nema nimalo razumevanja za druge i njihova verovanja. Nemoguce ja da sam npr ja apsolutno u pravu a da svi ostali ma sta rekli moraju biti u krivu. Cak ima i nekih tezis reci.
A sto se tice diskusija nasi-muslimani malko procitas
i sve je ocito.
 
Gostoljubac:
Anonymous:
Primecujem da upravo na ovom forumu, koji bi trebalo da bude centar lepih misli, ljubavi, postovanja i sirenja znanja, vrvi od netrpeljivosti, mrznje, zatucanosti, predrasuda i cega jos sve ne.
Zasto?? Ljudi koji ovde dolaze bi trebalo da su najnezniji, najblazi, a vecina stvari je cista suprotnost tome. Takvim ponasanjem se gazi po Njegovoj poruci. Zasto???

E ne moze. Sve dok se neki pravda i ovaj Maranata nisu pojavili, djene djene bilo je prihvatljivo, izuzev recimo prepucavanja na relaciji muslimani-nasi. Ali ova dvojica donesose opste neprihvatanj drugih pa i drugi slicni njima se ubacise i to ti je otpilike tako.

Nebih da branim gore pomenutu gospodu ali zar nema svako pravo na svoje misljenje,kao i pravo da ga propoveda i brani??? Treba li ja koji ne verujem da vam pricam o tome,uostalom,ko sam ja,ko ste vi da sudimo??? Ja a siguran sam i mnogi od nas na ovom forumu,mislim na one realne,necemo a nemozemo reci da pomenuta gospoda nisu napisala iliti rekla nesto pametno,mozda su izabrali pogresan nacin ali uprkos tome pokazimo malo razumevanja!
 
Kastor:
Gostoljubac:
Anonymous:
Primecujem da upravo na ovom forumu, koji bi trebalo da bude centar lepih misli, ljubavi, postovanja i sirenja znanja, vrvi od netrpeljivosti, mrznje, zatucanosti, predrasuda i cega jos sve ne.
Zasto?? Ljudi koji ovde dolaze bi trebalo da su najnezniji, najblazi, a vecina stvari je cista suprotnost tome. Takvim ponasanjem se gazi po Njegovoj poruci. Zasto???

E ne moze. Sve dok se neki pravda i ovaj Maranata nisu pojavili, djene djene bilo je prihvatljivo, izuzev recimo prepucavanja na relaciji muslimani-nasi. Ali ova dvojica donesose opste neprihvatanj drugih pa i drugi slicni njima se ubacise i to ti je otpilike tako.

Nebih da branim gore pomenutu gospodu ali zar nema svako pravo na svoje misljenje,kao i pravo da ga propoveda i brani??? Treba li ja koji ne verujem da vam pricam o tome,uostalom,ko sam ja,ko ste vi da sudimo??? Ja a siguran sam i mnogi od nas na ovom forumu,mislim na one realne,necemo a nemozemo reci da pomenuta gospoda nisu napisala iliti rekla nesto pametno,mozda su izabrali pogresan nacin ali uprkos tome pokazimo malo razumevanja!
 
Прво се запитај,желе ли сви добро другима,или је то само маска? Знамо ко,како,где врбује. Јел'да? + + +
 
Chan Shaolin Si:
Lako pitanje.
Radi se samo o nasem balkanskom sindromu, lakse je mrzeti nego voljeti...

Ваш балкански синдром и наш чеченски синдром нису разлози за мржњу. Не постоје оправдања за мржњу!!!
 
Алjона:
Chan Shaolin Si:
Lako pitanje.
Radi se samo o nasem balkanskom sindromu, lakse je mrzeti nego voljeti...

Ваш балкански синдром и наш чеченски синдром нису разлози за мржњу. Не постоје оправдања за мржњу!!!
Ovo nije tacno...Srbi u vecini ne umeju da mrze..Cak naprotiv, skloni smo da vrlo brzo zaboravljamo..Pa, pogledajte kako smo se odusevili kada su Slovenci otvorili Merkator, kako ponovo trcimo u Dubrovnik, iako tamo moramo da drzimo jezik za zube (da nas ne prepoznaju), kako podvriskujemo na najgori sund hrvatske muzike- tresti sa TV i radija...Fala Bogu, ne umemo da mrzimo..ali da li je pametno tako lako zaboravljati> ima li to veze sa samopostovanjem?
 
Putnik prolaznik:
Srbi u vecini ne umeju da mrze..Cak naprotiv, skloni smo da vrlo brzo zaboravljamo..Pa, pogledajte kako smo se odusevili kada su Slovenci otvorili Merkator, kako ponovo trcimo u Dubrovnik, iako tamo moramo da drzimo jezik za zube (da nas ne prepoznaju), kako podvriskujemo na najgori sund hrvatske muzike- tresti sa TV i radija...Fala Bogu, ne umemo da mrzimo..ali da li je pametno tako lako zaboravljati> ima li to veze sa samopostovanjem?


Хвала Богу!


:) Срдачни ти поздрав!
 
8) IH ! ZASTO? PA STA PITAS ?

OVO JE SRBIJA
TO JE DOVOLjNO PA DA TI SVE BUDE JASNO
OD KADA SU PA LjUDI OVDE BILI TOLERANTNI?
to je retoricko pitanje
nema odgovor , jer je taj pojam ovde nepoznat
 

Back
Top