Zasto?

Julian_Duranona:
Ma da... Ti si ovde dosla u vevericju naseobinu. Mi pojma nemamo, samo sakupljamo orahe.
Izgleda da je to problem sa vama muskarcima, uvek i u svemu vidite skrivene motive!
Zar nije - forum = mogucnost razmenjivanja utisaka, misljenja i iskustva medju ljudima iz stvarnog zivota?
 
Enfroz2891.:
Provalio sam ja od 1 posta da se oko situiranosti vrti sushtina problema....
Pa shta da ti kazem...Onazis ovde retko zalazi,svi koji bolje finansijski stoje mogu sebi da priushte mladje....probaj sa fudbalerima,oni su mladi&glupi&lepo gradjeni i "situirani".
Ocigledno je da si ipustio sustinu teme. Uzivaj samo.
 
Ne razumem u čemu je problem,čovek lep'o pitao,pametnom je dosta reći jasno NE.
Osim ako nisi idiot pa radi podizanja svog ega koketiraš sa oženjenima,pa kada vidiš da je đavo odneo šalu počneš da se izvlačiš iz priče.U tom slučaju tako ti i treba..
 
žengezi:
Ne razumem u čemu je problem,čovek lep'o pitao,pametnom je dosta reći jasno NE.
Osim ako nisi idiot pa radi podizanja svog ega koketiraš sa oženjenima,pa kada vidiš da je đavo odneo šalu počneš da se izvlačiš iz priče.U tom slučaju tako ti i treba..
U potpunosti si u pravu:"pametnom je dosta jednom reci NE". Ako si pazljivo procitao/la tekst video/la bi da sam u "samom startu rekla da ne zelim nista da cujem".
Bice da ipak i nije toliko pametan!
 
beautycat:
Danas mi se desilo nesto, sto nije prvi put, ali me je ovaj put naljutilo.
Da li je to pravilo da kada devojka, slobodna devojka udje u neke godine mora da trpi bezobrazno, sebicno I isuvise prepotentno udvatanje kojekakvih zauzetih muskaraca? I da pri tom, on tvrdi kako mu to ne treba uzeti za zlo jer je ipak bio iskren I priznao mi sta oseca, bez obzira sto ja to u samom startu nisam ni zelela da cujem. Sta on misli, sta mu daje za pravo da mi uopste pridje? Pa sta ako sam sama, ako nemam nikoga!!! To ne znaci da cu da prihvatim prvog koji naidje pa makar bio I ozenjen!!! Svasta!!!

PS. Cenila bih i odgovore vas "zauzetih".
E da, stvarno, ko mu daje za pravo da ti uopshte pridje? Tebi!
 
Postoji ona stara narodna izreka "Dok kuja ne mahne repom, pas nece skociti".
Uvek postoje izuzeci, ali ako ti se ovakve stvari cesto desavaju, razmisli malo o svom ponasanju, da li si, makar i nesvesno, ipak dala neki povod.
Pozdrav i sve najbolje.
 
beautycat:
Zar nije - forum = mogucnost razmenjivanja utisaka, misljenja i iskustva medju ljudima iz stvarnog zivota?
Naravno da jeste.
Upravo ovu recenicu u horu pevamo kad god neko otvori temu o motivima bitisanja na Forumu. Budibogsnama da neko kaze nesto drugo...
 
Julian_Duranona:
Ekstra, vrh...
Pogledajmo kako bi izgledao ovaj post kad bi ga napisao muskarac:


Ne verujem da bi postavljacu teme ovde pomerili bulju... jok, nikako.
''Pa gde si mangupe, pa je l' bas istina da te sve jure, pa daj sliku da vidimo kakav je to dasa sto ga svi spopadaju, pa je l' bi ti da na tu foru prevaris nekog na Forumu, pa daj napisi jos neki put da si slobodan, mozda sve zainteresovane nisu videle...''
I sve tako nesto... Al' ne verujem da ce se to tebi desiti. Ipak si ti devojcica; samo muskarci mogu da otvore takvu temu potaknuti skrivenim motivima.

Word...
 
Julian_Duranona:
Naravno da jeste.
Upravo ovu recenicu u horu pevamo kad god neko otvori temu o motivima bitisanja na Forumu. Budibogsnama da neko kaze nesto drugo...
Pametan si mi ti, jesi ozbiljno! Samo sto ti je promakla cinjenica da ne moraju bas svi da se slazu sa tim.Neko moze da bude ovde i iz stvarno, u prethodnoj poruci, navedenih razloga.
 
xin09030313184510971503fp0.jpg
 
Zar to ne bi trebalo da znaci da ja privlacim idiote, i da cu jednog dana, ne daj Boze, zavrsiti sa jednim takvim?

Пааа....очигледно је да привлачиш одређени тип мушкарца... Можда је време да се преиспиташ зашто такви мисле да могу да имају слободу да ти се упуцавају... :roll:

(Ко што неко мудро рече - Хелен нема таквих проблема... 8-) )
 
Naravno. Kada nemas sta pametno da napises, ti sagovornika posalji na IQ test. Interesantno sta bi psiholog imao sve tebi da kaze, ili koliki bi rezultat IQ testa ti dobio!!!
 

Back
Top