Zasto?

beautycat:
Danas mi se desilo nesto, sto nije prvi put, ali me je ovaj put naljutilo.
Da li je to pravilo da kada devojka, slobodna devojka udje u neke godine mora da trpi bezobrazno, sebicno I isuvise prepotentno udvatanje kojekakvih zauzetih muskaraca? I da pri tom, on tvrdi kako mu to ne treba uzeti za zlo jer je ipak bio iskren I priznao mi sta oseca, bez obzira sto ja to u samom startu nisam ni zelela da cujem. Sta on misli, sta mu daje za pravo da mi uopste pridje? Pa sta ako sam sama, ako nemam nikoga!!! To ne znaci da cu da prihvatim prvog koji naidje pa makar bio I ozenjen!!! Svasta!!!

PS. Cenila bih i odgovore vas "zauzetih".
..hm...u principu,devojke ili zene....svesno ili nesvesno isprovociraju prilazenje...ti ustvari zelis da ti neko pridje....pa eto desi se i poneki idiot...
 
qviti:
..hm...u principu,devojke ili zene....svesno ili nesvesno isprovociraju prilazenje...ti ustvari zelis da ti neko pridje....pa eto desi se i poneki idiot...
Apsolutno netacno, to su puke zelje i izgovori pojedinih muskaraca, pod kojima sebi daju za pravo da pridju svakoj.
 
FoolishBabe:
Apsolutno netacno, to su puke zelje i izgovori pojedinih muskaraca, pod kojima sebi daju za pravo da pridju svakoj.
Ajd da vidim kako se neko registruje pod nickom sa slatka, mala, ludica, glupa_cica, šta već da bi postovala na Kulinarstvu, nego se sve pojave prvo ama baš na Savremenom.
 
А што не би имали право да покушају да приђу свакој која им се допада?
Мислим, ко може да има право да приђе девојци која му се свиђа, а ко не?
Који је критеријум?
Коју висину, обим рамена, дужину трепавица, број прочитаних књига, колики новчаник и које манире треба да има мушкарац, па да добије то свето право да приђе некој девојци???



...А после пун ЉИС кукумавчења типа ''зашто данашњи мушкарци не прилазе девојкама?'', ''зашто су данашњи мушкарци слабићи и кукавице?'', ''зашто више воле да у мушком друштву гледају утакмицу него да шетају са нама по месечини?''...

Да сам мушко, поред оваквих риба бих радије била педер... 8-)
 
A da razgovor okrenemo u svrhu ove teme, malo ste odlutali! Svaki "slobodan" muskarac ima pravo i treba da pridje devojci koja mu se svidi, da pokusa.... pa nikad se ne zna!
 
Дефиниши ''слободан''.
Шта је са ''неслободним'' мушкарцима? Они немају право да им се неко допада и да некога стартују?
 
Pa meni nije jasno shta ovde ovoliko ima da se pricha...mene smorilo vec kod 2.strane.
Nek otovri lepo temu na "ona trazi njega"i tamo lepo navede kakvog tipa trazi..sve ono- kolica,shirina,visina,duzina,dubina....itd.
I problem reshen.
 
Maco, prosto receno naletela si na Dzukelu. A i pogresila si mesto za ostavljanje topika, sudeci po odgovorima ovde ima puno ozenjenih koji bi da kresu sa strane... Ne ulazeci u moralni aspekt cele price, najgore je to sto je taj tip poslovno vezan za tvog oca, sto znaci da je, osim sto je moralna gnjida, jos i "zloupotrebio sluzbeni polozaj" ne bi li povalio nesto sa strane. Ogavno da ogavnije biti ne moze. Inace, licno nemam nikakvih ograda ni posebno cvrstih principa kad je u pitanju muvanje i seksanje, ali s ozenjenim nikad! Ako im je lose u braku neka se razvedu pa neka kreshu sve shto mrda, ali ako taj nema postovanje prema svojoj zeni, imam ja iz ciste zenske solidarnosti. Ko misli da je brak zajebancija neka se ne zeni...
 

Back
Top