Zasto zene vole papucare?

NatasaNatasa:
Papučar je izgleda onaj koji je iole posvećen svojoj ženi i porodici. Ne vidim šta fali takvim muškarcima? Pre bih se onda udala za jednog takvog, nego za sirovu masu koja će da mi pije po kafanama i lupa rukom o sto dok viče ''ja sam gazda'' a pri tom, ni jedan šteker u kući ne zna da zameni.
Ali ja ni nisam prava žena po svim logičkim kriterijumima ovog Foruma, izgleda.


Taj koji nezna popraviti steker je toliko glup da je za muzej gluposti.
 
Gazdarica:
Vjerujem... Drugacije, ***** ne bi ni vidio...!


Nisi ti dobro raumela. To sto ja ne bi vidio to se ti malo zayebala. Meni su uvek dolazile bilo je i onih koje su molile. Jedna mi je cak nudila auto da je ozenim (ako ovo lazem neka mi svi i ja s njima pocrkaju).
Dobro ne ljutim se za to sto mi ne verujes. Ipak smo mi razliciti mentaliteti. A ja se ionako sa curama iz bosne nisam nikad razumeo.
 
Gazdarica:
Sinnke, zene vole prave muskarce, samo, duso, problem je sto ti ne znas sta je to... 8-)
:-o
E, svaka cast za ovu recenicu ... Muskarci imaju pogresnu viziju pravog muskarca.
Pravi muskarac je onaj koji razume zenu i kada place i kada se smeje..., kada jednostavno zna sa njom. Treba da bude nezan,da je zagrli,poljubi kada joj je potreban.
Licno meni je potreban muskarac koji je psihicki jaci od mene,da me usmerava, da mi kaze kada pogresim...
 
Sladja NS:
:-o
E, svaka cast za ovu recenicu ... Muskarci imaju pogresnu viziju pravog muskarca.
Pravi muskarac je onaj koji razume zenu i kada place i kada se smeje..., kada jednostavno zna sa njom. Treba da bude nezan,da je zagrli,poljubi kada joj je potreban.


Licno meni je potreban muskarac koji je psihicki jaci od mene,da me usmerava, da mi kaze kada pogresim...
Ko kaze da ovde nema takvih8)
 
sinnke:
Nisi ti dobro raumela. To sto ja ne bi vidio to se ti malo zayebala. Meni su uvek dolazile bilo je i onih koje su molile. Jedna mi je cak nudila auto da je ozenim (ako ovo lazem neka mi svi i ja s njima pocrkaju).
Dobro ne ljutim se za to sto mi ne verujes. Ipak smo mi razliciti mentaliteti. A ja se ionako sa curama iz bosne nisam nikad razumeo.
pa nije problem da te moli profil devojke koja nudi auto za brak.da je bila neka normalna verovatno te ne bi pogledala
 
hulahopka:
Prava zena vole samo sirovo mesouuuuu...ma daj,papucar .....nema sanse da me privuce takav tip...meni treba neko da mene sredi,ko me ucutka,njegova sam(da parafraziram amfibiju....)


Da garant, ali dok hoces da se zezas, a kda godine zakucaju na vrata, onda se trazi sto sigurniji situiran papucar!!!
 

Back
Top