Zasto zene uvek traze iskrenost, a uvek su neiskrene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tema je bezveze. Pitanje bi trebalo da bude "Zasto su ljudi neiskreni?" i to koliko se odnosi na zene, odnosi se i na muskarce.
Danas je malo iskrenih ljudi...

Sto se veze tice, ja mislim da se prvih mesec dva dana veze vecina ljudi folira, pazi na svoje ponasanje i sl. da bi se svom partneru prikazali u sto boljem svetlu. Kasnije se ljudi postepeno sve vise otkrivaju. I ostajem pri svom da mozete upoznati nekoga samo onoliko koliko vam ta osoba dozvoli.
 
A ja bi bas zelela da znam zasto su momci toliko neiskreni! Lazu te cim im okrenes ledja. Pa nisu ni oni sveci!!! :roll: A ti Sky sta si navalio na to da su devojke neiskrene? Da te mozda nije neka slagala, pa sada mislis lose o svim devojkama? Ima mnogih koje su iskrene! Ja, na primer, nikad do sada u zivotu nisam nijednog decka slagala. Uvek sam bila previse iskrena i mislim da to i jeste moj problem. Ma koliko ja bila iskrena, oni toliko vise lazi pricaju. Zasto bi ja trebala uopste da verujem da ima nekih momaka koji su iskreni :?: :?: :?:
 
Drago mi je sto vidim ovoliko razlicitih razmishljanja. Dame, imajte u vidu da ni u jednom trenutku nisam pomenuo da su muskarci iskreni.
Da bih pojasnio temu:
Stoji to da mi nismo cvecke, ali zar nismo mi ti koji se bore da na bilo koji nacin dodjemo bar malo blize do Vaseg srca. Pa moze za toliko da nam se progleda kroz prste. Imajuci u vidu takodje, da smo ipak mi oni koji treba da se kroz zivot postavimo zastitnicki prema Vama.Vi bi samo trebalo da se prepustite uzivanju. Interesuje me, koji su Vam razlozi za takve postupke?!
ISKREN POZDRAV SVIMA
 
locco:
npr. da li treba da verujemo da devojcica 20 stvarno ima 20, ili da je mudrica stvarno ta za koju se izdaje?

Ej, pa nije ni bitno. Razmisli: koga tjesh ti od svih ovih ljudi stvarno sresti? Uzhivaj u komunikaciji. + Mozhda tje i tebi nekad dobro dotji da ljudi ne znaju kako izgledash. U svakom sluchaju vishe tje obratiti pazhnju na ono shto imash da kazhesh. Opet ja propovedam :cry:
 
SkySpirit:
Drago mi je sto vidim ovoliko razlicitih razmishljanja. Dame, imajte u vidu da ni u jednom trenutku nisam pomenuo da su muskarci iskreni.
Da bih pojasnio temu:
Stoji to da mi nismo cvecke, ali zar nismo mi ti koji se bore da na bilo koji nacin dodjemo bar malo blize do Vaseg srca. Pa moze za toliko da nam se progleda kroz prste. Imajuci u vidu takodje, da smo ipak mi oni koji treba da se kroz zivot postavimo zastitnicki prema Vama.Vi bi samo trebalo da se prepustite uzivanju. Interesuje me, koji su Vam razlozi za takve postupke?!
ISKREN POZDRAV SVIMA
Pazi ovako...ne kazem da sam 100% iskrena, jer je nekad to bolje po mene-malo zaviti i uviti. Medjutim, to su retke situacije. Ne vidim zasto bi neko neiskrenoscu zeleo da pridobije neciju paznju?
moje sredstvo je iskrenost, kakva god ona bila. A kome se na ovo bljuje nek izvoli. To sam ja! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top