Зашто жене држе дјету

ЧИЧА ДРАЖА:
Зашто лепши пол држи дјету ?
Због себе,околине,дечка,или............
Зар се исплати гладовати ???

Čiča Dražo :lol:,
Ja ne držim djetu ali vodim računa o tome šta jedem i koliko jedem, baš pazim.
Zašto?
Pa lepše mi je da uživam u svom telu i reakcijama koje ono izaziva nego u hrani.
 
ja nikad nisam drzhala dijetu, verovatno je jedan od razloga shto godinama ne zhivim sa roditeljima, shto
podrazumeva : nema tri obroka dnevno od kojih se svaki sastoji od predjela, glavnog jela , priloga i deserta, nema gomile hrane na dohvat ruke nego kad neshto smislish treba otici u kupovinu shto znachi automatski te prodje volja :?
kuvanje zahteva pranje sudja posle, a to je jedna od stvari koje bash ne volim

i eto hleb ne jedem, sem integralni ponekad, slatko od nedavno izbacheno potpuno, junk food ponekad
kad se sve sabere sa jednim do 1,5 obroka dnevno jer ne osecam potrebu za vishe ne znam stvarno koji bi mi josh i dijeta trebala :lol:

inache teshko da bi je drzhala zbog nekog drugog sem sebe (jer i kad se neki chudom ukrmim i kg il 2 osecam se jako tromo, pa se odmah neshto menja u navikama )


nego :arrow:
Gubitak suvišnih kilograma poboljšava seksualni život
Na znanstvenom skupu odrežanom u Kanadi predstavljeno je istraživanje prema kojemu gubitak suvišnih kilograma može značajno poboljšati seksualni život osobe.
U studiji je sudjelovala 161 žena i 26 muškaraca prosječne dobi od 46 godina. Prosječna vrijednost njihovog indeksa tjelesne mase (BMI) iznosio je otprilike 41 (BMI>30 ukazuje na pretilost). Dvije trećine sudionika studije prijavilo je da ima problema u svom seksualnom životu.

Sudionicima su davani lijekovi za mršavljenje, a istraživači su svaka tri mjeseca, tijekom dvije godine, kontrolirali njihovu tjelesnu masu i prikupljali informacije o njihovom seksualnom životu.

Već tijekom trajanja prve godine studije, broj žena koje su prijavile da imaju poteškoća u seksualnom životu pao je sa 39% na 15%. Broj onih koje su se osjećale neprivlačnima pao je sa 68% na 26%.

Istraživači su utvrdili da smanjenje tjelesne mase za 12% daje najbolje rezultate u poboljšanju seksualnog života, čak i u slučaju da kada su sudionici i dalje, po definiciji, bili pretili.
 
e. ***** vas sve nenormalne! :lol:
Dijetu držiš da bi smršala, jel tako? A tako se bolje osećaš, jel sam u pravu? :P
Naravno da uz to mora da ide neko vežbanje i kretanje....nema dijete pred kompjuterom :lol:
Ja nisam nikad držala (osim što ukinem kolače npr) , ali ZNAM da je cela fora u aktivnom životu :)
Sad se osećam jako tromo npr. :? Ali nisam debela, majku mu, nego se ne krećem dovoljno :twisted:
I neću dijetu, dobila sam nove rekete :P :P :P
 

Back
Top