Zasto vibrator??

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Aleksej_BASO:
Nije mi jasno nesto...

Zasto zene kupuju i koriste vibratore i slicna pomagala, kada mogu da nadju uvek tipa koji ce ih kresnuti???

To je bar zenama lako.

Vibrator ne postavlja pitanja.. ne staje kada ne treba i uvek je tu.. Muskarac.. eh prvo ga treba uhvatiti, odvuci u krevet, slusati gomilu glupih prica i rizikovati da svrsi za 2 min.

Okrutno ali istina. :)
 
Aleksej_BASO:
TAkos u ti rekle??

Meni su govorile, ej dosta mi je daj malo da napravimo pauzu... :lol:
:lol: Nisam mislio u toku sexa onda obično traže pauzu pogotovo ako i one treba malo da se pomeraju(sex je čista gimnastika) i treba biti u dobroj kondiciji pa izdržati duže :wink: ono obično posle kažu "posle bitke svi su generali" 8-)
 
Aleksej_BASO:
A zene besplatno.

Dobro, ajd sad malo ozbiljno- zene mogu da nadju besplatno, bilo kakav sex, al, mislim da je razlika u tome sto su one, ipak , malo emotivnija bica od muskih, i nije im dovoljno samo da to odrade, vec i da osete nesto pri tom, a zato je vec teze naci partnera....to je moje misljenje, potkrepljeno time sto emancipacija i dalje nije otisla onoliko daleko koliko su njeni tvorci to hteli i planirali. Priroda, pa nekoliko praznih mesta, pa tek onda emancipacija i slicne stvari...
 
Cupavka:
Dobro, ajd sad malo ozbiljno- zene mogu da nadju besplatno, bilo kakav sex, al, mislim da je razlika u tome sto su one, ipak , malo emotivnija bica od muskih, i nije im dovoljno samo da to odrade, vec i da osete nesto pri tom, a zato je vec teze naci partnera....to je moje misljenje, potkrepljeno time sto emancipacija i dalje nije otisla onoliko daleko koliko su njeni tvorci to hteli i planirali. Priroda, pa nekoliko praznih mesta, pa tek onda emancipacija i slicne stvari...
Vibrator koriste da bi osetile to?
 
kolacic:
Vibrator ne postavlja pitanja.. ne staje kada ne treba i uvek je tu.. Muskarac.. eh prvo ga treba uhvatiti, odvuci u krevet, slusati gomilu glupih prica i rizikovati da svrsi za 2 min.

Okrutno ali istina. :)
E to za gomilu glupih priča nisi u pravu,koliko ja znam devojke 2 puta više pričaju od muških a za to odvođenje u krevet i to nije tačno: U USA su vršili anketu i 100% muškaraca je pristalo na sex kada ih je jedna zgodna plavuša pitala za to,samo je rekla"Da li bi ste spavali samnom?" i to je to :lol: a kada su devojke pitali isto to,samo ovaj put je to bio zgodan muškarac one su 100% posto rekle ne, samo se kulturno nasmejavši, (ova anketa je sprovedena u nekom parku među studentima ) e sad kad bih ja još znao zašto sam počeo ovo pisati :roll:
 
Silent Bob:
Vibrator koriste da bi osetile to?
Ama, bre, ja pokusah ozbiljno a ti me navodis na neozbiljne komentare :)...no, ne dam se omesti na svom putu ka ozbiljnosti, pa kazem da je vibrator bolji izbor kad treba da se bira izmedju sexa sa nekim zbog kog znas da ce jutro posle da bude prazno i bezvezno i apstinencije. Jasnije sad ?
 
Cupavka:
Ama, bre, ja pokusah ozbiljno a ti me navodis na neozbiljne komentare :)...no, ne dam se omesti na svom putu ka ozbiljnosti, pa kazem da je vibrator bolji izbor kad treba da se bira izmedju sexa sa nekim zbog kog znas da ce jutro posle da bude prazno i bezvezno i apstinencije. Jasnije sad ?
Previše mislite na onog pravog pa zbog toga su vam i potrebna tolika pomagala :lol:
 

Back
Top