Zasto su zene toliko opterecene visinom???

Zasto su zene toliko opterecene visinom? Dokaz tome je da samo visoke muskarce smatraju muskarcima dobrim za ljubav i za intimu. Non stop su na visokim stiklama i malte ne i u krevet bi isle da spavaju sa stiklama toliko su opsednute visinom.

Da li neko ima normalno i realni objasnjenje te bolesne opsesije zena visinom?? Stvarno je to bolesno.

opterecene zene su opterecene visinom
 
Ne znas ti njega, cvilio mi je i kmečao na pp, mora sam da ga blokiram, sramota me da me citira...rusi mi ugled...guzzio ga ovde ko je stigao ahahaha

- - - - - - - - - -

A oprosti sto imas siroke bokove...oproooosti mi paaapeee...oproooosti mi Đovanooootiiii...

- - - - - - - - - -

Znas ti onaj hit đooovana hop đooovana vana hop..:kolac:

U pesmi kaže Džoana, a ne Đovana, za tvoju informaciju.

Promeni dilera brate. Uvalio ti neku lošu drogu.
 
U pesmi kaže Džoana, a ne Đovana, za tvoju informaciju.

Promeni dilera brate. Uvalio ti neku lošu drogu.

Ma nisi jos nista videla :lol: - cekaj da pocne da prica kako je postao Supermen i Produhovljen Covek :pop2::lol: od kako je prestao da masturbira i kako je masturbacija veliko zlo koje unistava covecanstvo i zene i decu i kako se on izdigao iznad toga i postao Duhovno Bice dok su svi ostali Mali i Uplaseni, Bedni Masturbatori itd itd :lol::lol::lol:

Ali bukvalno, bukvalno je tako... nista ga ne parodiram...:lol:
 
Ma nisi jos nista videla :lol: - cekaj da pocne da prica kako je postao Supermen i Produhovljen Covek :pop2::lol: od kako je prestao da masturbira i kako je masturbacija veliko zlo koje unistava covecanstvo i zene i decu i kako se on izdigao iznad toga i postao Duhovno Bice dok su svi ostali Mali i Uplaseni, Bedni Masturbatori itd itd :lol::lol::lol:

Ali bukvalno, bukvalno je tako... nista ga ne parodiram...:lol:

Hahahahahahahahahahah!

Ok, onda sam ja Godzila, reinkarnacija Stiva Džobsa i Betmenov ćale. :hahah: :hahaha: :hahaha:

Pa vidi se da mu nešto fali. Možda ipak da se vrati na prethodni režim samozadovoljenja i samospoznaje u cilju prosvetljenja i karmičkog balansa. xD
 
Meni je dovoljno da je momak visok toliko da mu moja glava dodje ispod brade.
Jedan od najlepših osećaja je kad se ušušiš tu i tako i nečiji zagrljaj. :D
Mislim, lepo je i kad se neko ušuši kod nas nižih.
Recimo, meni je divno kad se izvalim sa nekim na krevet, pa kunjamo, dremamo, a taj muški veliki stvor se isto tako ušuši i zaspi na mom ramenu. ^____^ <3
 
Najbolje bi bilo da se Šime skine i pokaže pišu.

Da pređemo na stvar. :mrgreen:

E bracala, to je privilegija koju dopustam samo posebnim zenama...semenu tecnost izlivam samo sa specijalnim zenama, koje su vredne gubitka zdravlja...:)))

- - - - - - - - - -

Hahahahahahahahahahah!

Ok, onda sam ja Godzila, reinkarnacija Stiva Džobsa i Betmenov ćale. :hahah: :hahaha: :hahaha:

Pa vidi se da mu nešto fali. Možda ipak da se vrati na prethodni režim samozadovoljenja i samospoznaje u cilju prosvetljenja i karmičkog balansa. xD

Zenska kosa se isto stanjuje opasno kao i muska...smanji orgazme i get your shit together...:kolac:
 
Baš mi žao za pišu, nećemo videti kako Đovana mešaa kukovima.:zima2:

Ne voli ona bg dođoše i ijekavicu...a ni mi nismo ludi za takvim...
ali zato bi ti moga da je isprašiš...da te polomi kukovima i big batom....haha

- - - - - - - - - -

To je ta druga generacija beograđana...tata joj iz Valjeva a keva iz Cacka....pa se ufurala da je starosedeoc...kekeke

- - - - - - - - - -

Ijaoo idem ća, ne mogu vise...
 

Back
Top