Zasto su zenama vise privlacniji zauzeti muskarci ?

Rocknrollsores

Poznat
Banovan
Poruka
9.400
Ja sam provalio zasto ,zbog feromona ,kada muskarac (zauzet)ima seksualne odnose ,zene to privlaci iako one to ne znaju ,a kada si sam ,ni 5 para ne daje ,retko koja ....To je cinjenica.

- - - - - - - - - -

Cak iako muskarac nije nesto zgodan a ima redovnije odnose ,pre ce da privuce zenu ,neku zenu ,nego onaj koji je sam i mnogo zgodniji ,lepsi ..itd.

- - - - - - - - - -

Zato i pucaju mnogi brakovi ,pogotovo oni koji vole da sharaju ,bludnici ....tesko mogu da odole .
 
Znaci po tebi ,treba da se izbludnici ,da se isproba roba ,pa ajde da se zenimo/udajemo ,ali kod poboznijih ljudi nije tako,i u staro vreme se nije tako radilo ,postojao je neki moral .,neki kodeks postovanja.

- - - - - - - - - -

Petre ,batali bolje..

Sve je to ljudima nametnuto,religija,brak,kodeksi ponasanja...
Priroda coveka je skroz drugacija...
 
Kolega Jove ti li si :mrgreen:

govoris isto kao Zoran Jov ,kolega sa Religije .Zezam se ..



Sigurno onaj ko ga je pravo nije planirao da ovakav bude kakav je danas...
Mislim da je trebao da bude pre svega slobodan a danas je cista suprotnost toga....
Religija,zakoni,kodeksi,drzava,porezi,novac i jos milijardu stvari koje ubijaju ljudsku slobodu...
Zato i smatram da je normalno da ti se svidja tudja zena i da to nije nista lose....

- - - - - - - - - -

Mislim da su nama blize istocnjacke religije nego zapadne ako je to taj...
Mozda smo zato slicni...
 
Ja sam provalio zasto ,zbog feromona ,kada muskarac (zauzet)ima seksualne odnose ,zene to privlaci iako one to ne znaju ,a kada si sam ,ni 5 para ne daje ,retko koja ....To je cinjenica.

- - - - - - - - - -

Cak iako muskarac nije nesto zgodan a ima redovnije odnose ,pre ce da privuce zenu ,neku zenu ,nego onaj koji je sam i mnogo zgodniji ,lepsi ..itd.

- - - - - - - - - -

Zato i pucaju mnogi brakovi ,pogotovo oni koji vole da sharaju ,bludnici ....tesko mogu da odole .
ma idi bre ne mogu se odbranim od tolkih zabluda
 

Back
Top