Zašto su sve žene šalteruše tek poneki muškarac?

Godinama plaćam račune i uopšte svuda su žene zaposlene na sedećim nemrdajućim pozicijama. Gde god kreneš bilo pošta, opština, policija, bolnica, banka sve same žene. Gde su muškarci?
Meni je zapalo za oko da ima disproporcionalno mnogo ženas na rukovodećim mestima, recimo upravnik policije ili neki administrativni direktor.
Rekao bih da su Srbi postali šmoklje.
 
Mene zanima samo jedno. Od kud vam tolika mržnja prema zenama? Ko vas je toliko povrijedio? Zar je svaka zena u vasem zivotu bila loša? Ukoliko je tako možda da se zapitate zasto? Ne srecem ovakve muskarce van foruma.
Možda je to ona stara priča, ne smijem kod kuce da pisnem pa cu ovde medju nepoznatim zenama da se raspojasam i budem muskarcina.
Kako je moguce da vas niko nije naucio sta je sustina jednog muskarca?
 
Mene zanima samo jedno. Od kud vam tolika mržnja prema zenama? Ko vas je toliko povrijedio? Zar je svaka zena u vasem zivotu bila loša? Ukoliko je tako možda da se zapitate zasto? Ne srecem ovakve muskarce van foruma.
Možda je to ona stara priča, ne smijem kod kuce da pisnem pa cu ovde medju nepoznatim zenama da se raspojasam i budem muskarcina.
Kako je moguce da vas niko nije naucio sta je sustina jednog muskarca?
A zašto ti to deklarišeš kao mržnju? Pričamo o onome što vidimo oko sebe. Gde je tu mržnja?
 
Evo,čist dokaz kako gledas na žene. Nisam uopšte trebala puno da pišem da to izvučem iz tebe,na površini je.
Tebi je sasvim normalno da iz čista mira proglasiš da neko mrzi žene zato što pita zašto samo žene rade u apotekama?

A kada ti se ukaže na to, onda to smatraš kao dokaz mržnje prema ženama?

Doduše, ne može ni da se očekuje ništa drugačije. Vama ženama je mozak tako naštelovan (bolje reći raštelovan)
 
Tebi je sasvim normalno da iz čista mira proglasiš da neko mrzi žene zato što pita zašto samo žene rade u apotekama?

A kada ti se ukaže na to, onda to smatraš kao dokaz mržnje prema ženama?

Doduše, ne može ni da se očekuje ništa drugačije. Vama ženama je mozak tako naštelovan (bolje reći raštelovan)
Zanimljivo da sam tako reagovala na prvu i jedinu temu u kojoj se loše piše o ženama. Sve do sad su pune cvrkuta ptica i cvijeća.
Samo nastavi,svakom rečenicom potvrđujes moje gore napisano mišljenje. Do duše, mozda nije mržnja ali totalno nepoštovanje jeste.Nije neka velika razlika izmedju to dvoje.
 
Zanimljivo da sam tako reagovala na prvu i jedinu temu u kojoj se loše piše o ženama. Sve do sad su pune cvrkut ptica i cvijeća.
Samo nastavi,svakom rečenicom potvrđujes moje gore napisano mišljenje. Do duše, mozda nije mržnja ali totalno nepoštovanje jeste.Nije neka velika razlika izmedju to dvoje.
Nije nepoštovanje sve dok neko ne napiše da su žene nesposobne za posao gde su postavljene.

Da si pregurala svoju pristrasnost i verovatno netrpeljivost, možda si mogla da daš i neki konstruktivan odgovor. Ili, nemaš mišljenje zašto većinu šalterskih poslova obavljaju žene? Ako je to uopšte tačno.
 
Mene zanima samo jedno. Od kud vam tolika mržnja prema zenama? Ko vas je toliko povrijedio? Zar je svaka zena u vasem zivotu bila loša? Ukoliko je tako možda da se zapitate zasto? Ne srecem ovakve muskarce van foruma.
Možda je to ona stara priča, ne smijem kod kuce da pisnem pa cu ovde medju nepoznatim zenama da se raspojasam i budem muskarcina.
Kako je moguce da vas niko nije naucio sta je sustina jednog muskarca?
Dovedi te koje sreces na forum da vidimo jel imaju herca da kazu sta ne smeju uzivo
 
Nije nepoštovanje sve dok neko ne napiše da su žene nesposobne za posao gde su postavljene.

Da si pregurala svoju pristrasnost i verovatno netrpeljivost, možda si mogla da daš i neki konstruktivan odgovor. Ili, nemaš mišljenje zašto većinu šalterskih poslova obavljaju žene? Ako je to uopšte tačno.
Vidiš da je napisano fino možda i bih. Kad se ovako postavi pitanje nije moguće ne vidjeti šta je iza njega.Salterusa nije riječ koja izražava poštovanje nego omalovazavanje.
 
Vidiš da je napisano fino možda i bih. Kad se ovako postavi pitanje nije moguće ne vidjeti šta je iza njega.Salterusa nije riječ koja izražava poštovanje nego omalovazavanje.
Šalteruša je veoma rasprostranjena i opšteprihvaćena reč za šalterske radnice i koriste je podjednako i muškarci i žene. Barem u Beogradu.
 

Back
Top