Zašto ste na forumu?

kao što i sam naziv teme kaže, zanima me zašto ste na forumu, zašto postujete, zašto provodite toliko vremena na forumu itd?

baš sam dosta razmišljao i ne znam šta bih odg. na ova pitanja...stvarno ste dosta vremena potroši na ovaj način. neko ima po 100 postova u toku dana, to je jako mnogo, bar ja tako mislim...ipak ako trošite 2 sata dnevno mora da ima neki razlog, pa me zanima koji je!?

Ma iz čiste dosade, ne mogu da spavam, mislim NOĆOM, nemam uvek volju da čitam, nekad ni TV ne pomaže, sve ista sranja, pa mi forum dođe kao bogom dan, da ubijem vreme.
 
3d-smiley.php

da pocrnim
volim da se suncam
 
svakako ne bih sa glupačama ćaskala po kafićima, komšiluku ili po kućama i pritom ih nazivala
prijateljicama jer nisam takav tip....

a ovde ? pa ovde je vrlo fino, družis se sa onima koji ti odgovaraju, koje odabereš po svojim kriterijumima,
niko ti ih ne nameće, ako se krene u neželjenom pravcu pa sa jednim klikom se rešava problem... zar ne ?
 
svakako ne bih sa glupačama ćaskala po kafićima, komšiluku ili po kućama i pritom ih nazivala
prijateljicama jer nisam takav tip....

a ovde ? pa ovde je vrlo fino, družis se sa onima koji ti odgovaraju, koje odabereš po svojim kriterijumima,
niko ti ih ne nameće, ako se krene u neželjenom pravcu pa sa jednim klikom se rešava problem... zar ne ?

Bas tako nekako,dojadilo mi da slusam gluve telefone,masu izgovorenih neiskrenih rijeci,za nesto tako prosto i ocigledno,i onda nastavak te price,kako to ide njemu ili njoj sve po totalnoj iskljucivosti svega i svacega ,zato mi je Krstarica Bogom dana ,bas ko tebi .Pozdrav, mozda se sretnemo na nekoj temi.:)
 

Back
Top