Zašto ste na forumu?

Pa pocelo leto (skoro pa pocelo),pa samim tim imam vise slobodnog vremena,te imam i vreme da dodjem da pustim koje slovce...Inace volim da se svadjam,to mi je dusevna hrana,a kako ne bi povredio nikog u realnoj okolini,onda daj ozezi po vama virtualnima...Za to je odlicna stvar :mrgreen:

:mrgreen:

Registrovala se zbog neke serije, a onda shvatila šta se sve ovde može saznati... :eek:

Upoznajem, analiziram ljude kroz slova, izbor reči, konstrukciju iste itd. Mada, glavni razlog je ubijanje vremena. :confused:
 
postoji i faktor usamljenosti, pomalo....možda
al postoji i msn i sl facebook i take stvari za usamljene, al ja radije idem na forum jer je to sve u jedno, i rasprava, imaš i pp i sve, all in one

Ma Facebook ***** ass.:thumbdown:

Forum RULES!!!

Sta radis na Facu? Upoznajes se sa ljudima preko njihovih slika. Vidis sliku,napalis se i pomislis da se upoznate. Dovidjenja prijatno.

Ovde upoznas jako inteligentne ljude i to putem razgovora a ne pomocu fotki. Facebook je Brzi kurs za gubljenje ono malo razuma sto imamo.:thumbdown:
 
ja u principu pojma nemam zashto sam ovde... mozhda onako podsvesno zbog bezhanja od glupih okorelih fensera, onih shto pljuju i nose zlatne kajletine i ne znaju da se glagoli pishu odvoreno od rechce 'ne'... takvi ugl znaju da otvore internet explorer (ili ako se neka nesretna dusha ponudi da im instalira mozillu ili operu, onda to otvaraju), ukucaju facebook.com, tamo stave par statusa, obichno o tome kako je bilo strava sinotj u izlasku, koliko su popili (uglavnom se ne setjaju nichega osim apsolutno svakog pitja kog su popili - zna da ti kazhe i meru. primer "e, odvalio/la sam se juche, popio/la sam 3rakije, 2 vodke, 3 jegera i neshto malo tequile shto se nashlo na stolu")
Elem, forumashi mi se oduvek chinishe kao vrsta ljudi sa izrazhenim smislom za humor... to je mozhda drugi razlog... Tretji bi recimo bila dosada... :roll:
 
u pochetku sam ubijala vreme, onda sam se navukla, a sad samo provirim da vidim shta ima...
vec dugo me ne zanimaju teme na forumu (u smislu da uchestvujem na njima) vec samo pregledam shta pojedini likovi pishu...
moze se reci da su moj profil odnosno pp i par zanimljivih osoba razlog mog svracanja ovde...
 
kao što i sam naziv teme kaže, zanima me zašto ste na forumu, zašto postujete, zašto provodite toliko vremena na forumu itd?

baš sam dosta razmišljao i ne znam šta bih odg. na ova pitanja...stvarno ste dosta vremena potroši na ovaj način. neko ima po 100 postova u toku dana, to je jako mnogo, bar ja tako mislim...ipak ako trošite 2 sata dnevno mora da ima neki razlog, pa me zanima koji je!?

Zabavno je i isključim postojeće probleme, tj. promenim kanal:confused:
 

Back
Top