Zasto srpski politicari postavljaju svoj profil na fejsbuku,a ne i na Krstarici ???

Da li ste za to,da strucne sluzbe srpskih politicara postave njihov profil na Krsti ?

  • Da

  • Ne

  • nemam stav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Stranackih aktivista sigurno ima i na Krstarici,neki od njih su vrlo aktivni i vredni a i ne kriju svoju stranacku pripadnost samo sto nece da priznaju da li primaju neku kintu za svoj forumaski rad ili recimo bar mufte internet i po neki sokic,sendvic,pivce,rakijicu z:lol:

Daj neka neko otkrije ako nešto prima, da se ja kod mojih pobunim što mi niko ništa ne da z:shock:
 
Ako je kod Nikolića, na prvom mestu njegovih interesovanja učlanjenje u SNS, kod Borisa Tadića, predsednika Srbije i DS-a, to nije slučaj. Na Tadićevom fejsbuk profilu pojavljuje se kategorija simpatizera, ili podržavaoca, njih 20.621, a detaljno je navedeno šta preferira lider demokrata. Tako Tadića zanima psihologija, sport i umetnost, tim redom, omiljeni muzičari su mu Frenk Sinatra, Arsen Dedić i Đorđe Balašević. Omiljeni film mu je 20. vek Bernarda Bertolučija, kao i „svi filmovi Žike Pavlovića“. Najdraže Tadićeve knjige su Mali princ (Sent Egzipri), Lovac u žitu (Selindžer), Derviš i smrt (Selimović) i Na Drini ćuprija (Ivo Andrić).
‘’Reći da je sve kao što je nekada bilo, bilo bi opasno. Srbija posle petog oktobra jeste drugačija, ali jednostavno nije dovoljno drugačija”, omiljena je Tadićeva rečenica. Komentari su, u skladu sa tolikim brojem simpatizera, u ogromnoj većini odobravajući bez dalje priče, osim ponekog dvosmilenog, recimo jednog na vest o tome da je Tadić dobio parče berlinskog zida od nemačkog ambasadora: “vidi ga…šarmantni dečački osmeh, ma najlepši je na svetu”.


http://www.danas.rs/vesti/drustvo/terazije/sta_palma_pise_na_fejsbuku.14.html?news_id=176895
 
Ivica Dačić, lider SPS-a i ministar policije, ima zanimljiv pristup virtuelnom svetu, naime dok je na fejsubuku prestavljen vrlo privatno kao i bilo koji građanin, dotle njegovo Ministarstvo unutrašnjih poslova u svoje uspehe, računa i prodor na mreži. “Početkom aprila ove godine otvoren je nalog na Fejsbuku. Do danas imamo oko 1.400 prijatelja, a broj članova se svakodnevno uvećava. Do sada je objavljeno 1.648 fotografija u 31 fotoalbumu, a može se videti i više od 200 kratkih filmova“, nedavno su saopštili iz MUP. Izvori bliski Dačiću navode da on odgovara apsolutno na sve sms i mejl poruke koje su mu upućene, koristeći svoj blekberi mobilni telefon.

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/terazije/sta_palma_pise_na_fejsbuku.14.html?news_id=176895
 
Velimir Ilić, lider NS, ima lažirane profile, gde je neko u šali iskoristio njegovo ime i prezime, stavljajući recimo u afinitete filmovi „ja“. Od interneta je dakle, nemoguće skloniti se, a ako se nekad javno mnjenje stvaralo sedeći po kafanama, barem je tako utvrdio filozof Jirgen Habermas, na pragu je vreme kada će se to dešavati sedeći za kompjuterom, to jest internetom.

Šešelj u PDF formatu

Grupa simpatizera Vojislava Šešelja, lidera SRS i haškog pritvorenika, na fejsbuku broji 6.047 članova. Šešeljev profil nudi mogućnost preuzimanja svih njegovih knjiga u pdf formatu, snimke sa suđenja u Hagu pod naslovom „stop haškoj tiraniji“ i mitinga pred odlazak u Shveveningen, ali i ponešto političke poezije. „Telefonske žice bruje, Voja Šešelj poručuje, na proteste svakog dana, protiv izdajnika i dušmana, svi na trg u 17 sati, da se ponos srpstvu vrati“. Glavna Šešeljeva fotografija je sa kartom Velike Srbije u pozadini i napisom „moja ideologija je besmrtna“. Komentari su uglavnom osokoljavajući: „bravo Šeki kraljuuu“.




http://www.danas.rs/vesti/drustvo/terazije/sta_palma_pise_na_fejsbuku.14.html?news_id=176895
 

Back
Top