Zašto savremeni muškarci vole žene...

gde sui mladi tu je i shala...ovi bi me lincovali...ujednacili ste se po godinama
ne volim omladinu..ne volim svesne
ne osecam se tu dobro
iskustvo i sve to imate .
salim se bre volim vas ali vas i mrzim. milojko majstore brishi ovo suza mi je sama potekla. i emocija.
aj nek neko uleti s komentarom sada. lepo je trebalo da izadjem iz kuce al mi se d. zalepilo.
mislim onako iza zbuna komentar nokaut
hehehe sreca da me preskachu
ako ako.
vesna zmijanac se izlecila. mozete i vi.
 
Pa da se izvinim KOLEGINICI sa foruma. Šta ću kad nemam diplome, a i nešto nisam pun sebe, te stalno udaram po ironiji i sarkazmu. Jednom hteli da mi daju neku diplomicu, da se ne razlikujem od druge dece, ali kako sam blaže retardiran, napravih aviončić koji je sleteo u kantu za smeće. Sreća, sreća, radost dečija.
 
DisMisaL:
Pa da se izvinim KOLEGINICI sa foruma. Šta ću kad nemam diplome, a i nešto nisam pun sebe, te stalno udaram po ironiji i sarkazmu. Jednom hteli da mi daju neku diplomicu, da se ne razlikujem od druge dece, ali kako sam blaže retardiran, napravih aviončić koji je sleteo u kantu za smeće. Sreća, sreća, radost dečija.
:roll: nisi Ti dragi prijatelju retardiran, nego si Ti dobro pismen, pa još i zajeban :roll:
 

Back
Top