Zasto satana mrzi crkvu?,

Mona priznaje ne krije da nije svedokinja a kolko znam i njena crkva je registrovana u srbiji tako da mozemo sa njom diskutovati bez da se pljuje.njena vera.
А ко их пљује? Ја само износим неспорне чињенице о тој организацији и то увијек поткријепим све изворима са њихових сајтова. То што им реметим план да само лијепе библијске цитате и глуме да се држе само Писма и што откривам поријекло њихове организације је разлог њене нетрпељивости према мени а то већ није мој проблем.
 
Pa ako ćemo biti surovo objektivni, i đavo konstantno doživljava ozbiljan progon.

PItanje je ko je tu u lošijoj poziciji. Papa barem ima topli dom i ljude koji ga vole. Đavo nema ništa, a možda bi bio bolji čovek da nema tako loš rejting.
oduvek sam ja znao da si ti djavolov advokat
Veruje u bibliju Crkva bez biblije nije crkva .A postavicu ti tumacenja o ognju crkvena kad mi dodje .I aj sad brisi.
a jel, a od kad to, od 4 veka?

kakva bre biblija, pa nije Hristos pis'o bibliju, nego je ustanovio CRKVU bre! tada nije bilo nikakve biblije, ne luduj
 
Djavo ne postoji - izmislila ga je upravo ta crkva kako bi sebe bolje predstavila.

A mrzi je svako normalan jer je upravo crkva zla i pokvarena institucija koja je pocinila bezbroj zlocina kroz istoriju i koja je milion puta dokazala da joj je cilj samo moć i novac - i apsolutno nista drugo.
Djavo/Dijabolo postoji to je dijabolicni duh prirode izmjenjuje krajnosti od olujne do skroz smirujuće u veoma kratkom vremenu gotovo bi se reklo na prekidač.
Nista ovaj svjet ljudi nije drugačiji ,izuzetaka je malo.
No djavo kod tih istih postao alatka kojim ces mlatnuti neistomisljenika taj djavo je izmisljen dok pravi prvi djavo je otac ljudi.
Taj otac transcedentira kad i ljudi smanjujuci te drasticne izmjene.
Tako stvari kad se postave ide se dalje.
 
Djavo/Dijabolo postoji to je dijabolicni duh prirode izmjenjuje krajnosti od olujne do skroz smirujuće u veoma kratkom vremenu gotovo bi se reklo na prekidač.
Nista ovaj svjet ljudi nije drugačiji ,izuzetaka je malo.
No djavo kod tih istih postao alatka kojim ces mlatnuti neistomisljenika taj djavo je izmisljen dok pravi prvi djavo je otac ljudi.
Taj otac transcedentira kad i ljudi smanjujuci te drasticne izmjene.
Tako stvari kad se postave ide se dalje.
Не лупај деда...
 
Pazi ovo :
Isus reče Petru odlazi od mene sotono tebi je na umu samo ljudsko.

Vrlo brzo izriče u textu nakon toga da na Petru ce sagraditi crkvu....
Da kad isys dobi ispravan nadahnut odgovor na pitanje
Reče im Isus: A vi šta mislite ko sam ja?
16:16 A Simon Petar odgovori i reče: Ti si Hristos, Sin Boga Živoga.

.Ovaj ispravan petrov odgovor i predstavlja prekretnicu u isysovoj sluzbi.Deca porasla haha
 

Back
Top