Zasto samo zene

bobba:
Eto bas juce sedim u parku za vreme rucka i zapazim jednu malu sitnicu :D
Zasto samo zene vrte goozoma
zasto to ne rade i muski pobogu
sad ja razumem muske i lezbejke, samo jedan mali pogleda na goozu koja se vrti pri hodu njima mora da raste adrenalin...............jel tako momci

sto vi ne vrtite goozom kao mi jel.................:D
Ja ponekada imam obichaj da, hodajuci iza neke devojke, pochnem da imitiram njenu kretnju i mesham quqovima ko Vida Guerra, koja ima dupeta za izvoz. Ne znam, zabavno mi, zabavni su mi i slucajni pogledi koji me uhvate u shali.
To vrtzkanje sluzi za hvatanje oka, ono nagoveshtava doopetovu vlasnitzu, samo doope, i sretju. :D

O da, vida guera for begginers , ko nije vido, neka vida
vida_guerra_BEST_ASS_EVER.jpg
 
bobba:
Eto bas juce sedim u parku za vreme rucka i zapazim jednu malu sitnicu :D
Zasto samo zene vrte goozoma
zasto to ne rade i muski pobogu
sad ja razumem muske i lezbejke, samo jedan mali pogleda na goozu koja se vrti pri hodu njima mora da raste adrenalin...............jel tako momci

sto vi ne vrtite goozom kao mi jel.................:D

adrenalin?Jel to finija rec za ono izmedju nogu:lol:
 
pa da ne zaboravim))).....---imam obichaj da stavim ryke na ledja kao starac,zimi!.....
>>>DAkle....em grejes krsta...em je nekako lakse uz brdi ici.....(((axaxaxx)())....



a vrckanje...to ponekda zbog karlice.....quqove da rzamrdam-vam....da ne budem bas "CHELIK " kad trchim....
 
Mannibals:
pa da ne zaboravim))).....---imam obichaj da stavim ryke na ledja kao starac,zimi!.....
>>>DAkle....em grejes krsta...em je nekako lakse uz brdi ici.....(((axaxaxx)())....



a vrckanje...to ponekda zbog karlice.....quqove da rzamrdam-vam....da ne budem bas "CHELIK " kad trchim....
...a jel` stavish ruke na kukove kad yebesh stojeci?....
 

Back
Top