Zasto nema milionskog protesta?

Nema protesta jer neće CiA da organizuje i uloži keša , kao ranije, a i što bi odgovara im SNS vlast ispunjava im skoro sve želje .

Jedino ovo oko RIO Tinta ima šanse zbog zato.
Sta to govori o narod u srj ... mora da im se plati da bi mislili ... kao i do sada ...
Titove polute su najbolje bile , Slobo Slobodo ... Hleb od 3 dinara ...
Niko nam nije kriv pa ni ta cija.
 
Vidi, ja sam bio na svim mogucim protestima protiv svake vlasti, jos od 1996.

I kad sam video da ne moze vise ni 5 iljada da nas se skupi, da je narod otisao u tri lepe, da smo postali najgore pi.tchke, spakovao sam kofere i otisao sto dalje od te umobolne situacije.

Vraticu se ako postanemo ponovo slobodarski narod.

Znaci nikad 😁
Ako si bio 96 za N.Godinu je bilo MILION LJUDI! U zivotu nisam video toliko pozitivnu masu ,energija je vrcala na sve strane.Najlepsi docek N,Godine ikada ,sve prepuno svi trgovi od Obilicevog venca se vec tesko probijalo. Klicalo se Djindjicu.Secam se ...mogu da ti puse Djindjicu,Djindjicu.... posle ga ubise i dovedose metiljave i lopuze i to je kraj demokratije. Ali pojavice se opet neki covek sa energijom da povede Srbiju pravim putem,ne gubite nadu.
Za inflaciju je najodgovorniji guverner a to je gdja Jorgovanka koja je zamutavela na jedno godinu dana inace je volela da filozofira po tv skoro svake nedelje. Koliko vidim npr.ko ima kredit kamate su otisle i do 10% sto znaci da dinari opet postaju bezvredni i da ce pasti u odnosu na evro. U Svajcarskoj je inflacija 3% jer nisu stampali novac bez veze kao EU i USA.
 
Evo ti ovako ... svaki dan kutija cigara 300 - 400din
Gorivo - 1000din

Samo na to mesecno oko 300e
I ja sam verovao propagandi rezima, da duvan na pijaci ne valja i punio drzavu
sa kupovnim. Onda, rekoh aj da probam duvan sa pijace... i cak je i bolji...
Gorivo jeste stavka, ali nije vise kako zena ne ide na posao kolima,
a ja trazim iskljucivo od kuce, jer sam invalid...
 
Meni licno cak ni to nije proble, jer i sa ovolikom inflacijom, ne osecam nista.

Ali jeste problem jer nisam hladnokrvni idiot, i ne moze da ne utice to sto drugi duplo losije zive.
Oh pa ti si empata.
Ja ovim prosijacima kazem da se obrate socijalnom radu ... to im je lokacija gde treba da prose.

Ova prokleta drzava je napravila takav sistem vrednosti gde su penzioneri koji su radili i zaradili penziju u istoj ravni sa prevarantima romske orijentacije koji rade i traze pomoc od drzave.
 
Znas kako, sve je vise ljudi koji prose, startuju na ulici ljudi, koji uopste ne lice na prosjake...
Inace socijala u Srbiji je 9000 din i to maks 9 meseci.
Cekaj zar to ne dobijaju trajno ... kao penzijuy ?

Vidi neko je rano zavrsio kao invalid i penzionisan je ... nema nista vise od te soijalne pomoci ... to nije u redu.
Onaj na socijali moze da radi ali ne zeli ... vecina mulja kako bi izvukli nesto od drzave a drzava ne rasporedjuje kako treba i kome treba nego i ukida da bi ostalo za kartel vise.
 
Cekaj zar to ne dobijaju trajno ... kao penzijuy ?

Vidi neko je rano zavrsio kao invalid i penzionisan je ... nema nista vise od te soijalne pomoci ... to nije u redu.
Onaj na socijali moze da radi ali ne zeli ... vecina mulja kako bi izvukli nesto od drzave a drzava ne rasporedjuje kako treba i kome treba nego i ukida da bi ostalo za kartel vise.
Cuj, mislim da svako ko ima 5 godina staza moze u invalidsku. Mislim da je meni sa 31 godinom staza, to sad opcija. Da frilensujem mogu i iz penzije...
 

Back
Top