Zašto neki muškarci vole jednu, sa drugom se žene a treću bi da xxx?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
67.107
Ovo mi je nekako fenomen vezan više za muškace :rumenko:

Obično žene kada vole - vole...dlakavog, čupavog kakvog god, "njihovog" muškarca i nemaju tih vrsta dilema ni poriva...

ali...kod nekih muškaraca bez obzira na godine desi se da čujem - koliko organa, toliko ljubavi...

Šta mislite zašto se javlja ovaj fenomen i da li moguće da osoba sa ovakvim tendencijama opet bude umesto skup "organa" i različitih ljubavi opet jedno, kompletno, sveobuhvatno biće? :ceka:
 
Mislim da vise generalizujes, ocijukaju i zene i muskraci, cak sta vise miusli da zene vise ocijukaju, samo sto muskarci cesce odluce da se upute u avanturu
ma rekoh neki...mozda su i pojedinci :)

ja sam inace ljubitelj muskoga roda, nemam nikakav hejt :D

samo sam cula tu vrstu dileme vise kod muskaraca nego kod zena...

vise mi je nejasno ako neko nekoga voli...kako ne moze dovoljno da je postuje da je i zeni? ili kako moze da voli i da postuje ali su mu fetis neke trece recimo :)

zato što ima nekih koji ne znaju tačno šta hoće od života...a naučeni su da moraju da biraju neku finu,tihu i mirnu za ženidbu a očigledno im takva ne odgovara stvarno nego ih vuče neka koja se ne uklapa u taj opis
kakvi su ti to zreli muskarci koji vise gledaju sta ce zadovoljiti druge, okolinu, porodicu a ne sebe :eek:
 
Ovo mi je nekako fenomen vezan više za muškace :rumenko:

Obično žene kada vole - vole...dlakavog, čupavog kakvog god, "njihovog" muškarca i nemaju tih vrsta dilema ni poriva...

ali...kod nekih muškaraca bez obzira na godine desi se da čujem - koliko organa, toliko ljubavi...

Šta mislite zašto se javlja ovaj fenomen i da li moguće da osoba sa ovakvim tendencijama opet bude umesto skup "organa" i različitih ljubavi opet jedno, kompletno, sveobuhvatno biće? :ceka:
Oprosti niksda te nisam pitao ali moraću.
Koliko ti imaš godina?
 
ma rekoh neki...mozda su i pojedinci :)

ja sam inace ljubitelj muskoga roda, nemam nikakav hejt :D

samo sam cula tu vrstu dileme vise kod muskaraca nego kod zena...

vise mi je nejasno ako neko nekoga voli...kako ne moze dovoljno da je postuje da je i zeni? ili kako moze da voli
Pazi ovako, drugar ima dete iz prvog braka, razveo se posle par godina, sada ima 5 devojka ( zena sa kojima se vidja) I sve do jedne su udate I imaju decu.
Njegova logika je sledeca, da imam zenu I devojku stalnu vise bi me kostalo, ovako se sa svakom se mozda vidi jednom nedeljno, ne moramo na ruckove/vecere samo.sex, manje me kosta...
 
Pazi ovako, drugar ima dete iz prvog braka, razveo se posle par godina, sada ima 5 devojka ( zena sa kojima se vidja) I sve do jedne su udate I imaju decu.
Njegova logika je sledeca, da imam zenu I devojku stalnu vise bi me kostalo, ovako se sa svakom se mozda vidi jednom nedeljno, ne moramo na ruckove/vecere samo.sex, manje me kosta...
I taj je budala.
Kad ti se više ne bude javljao potraži ga u najbližoj močvari u kesi za đubre jer to ide jedno sa drugim.

Samo 19? Sorry ja mislio blizu 30
Lepo je pitam ona se glupira.
Mnogo vole da se glupiraju.
 
I taj je budala.
Kad ti se više ne bude javljao potraži ga u najbližoj močvari u kesi za đubre jer to ide jedno sa drugim.


Lepo je pitam ona se glupira.
Mnogo vole da se glupiraju.
Pricao sam sa likom jednom, I pazi ima smisla ze neke muskarci, dosta muskaraca koji rade po ceo Dan nemaju vreme na da se njakaju posle sa zenom kuci koja mu prebacuje sve I svasta, ne smara ga kada dodje kuci, zadovoljna je jer ima djuvegiju sa strane. Prilog u tome ide i da mu je jedan od tih muzeva I pisao da samo nastavi jer I ono gore je bio razlog.
 
Pricao sam sa likom jednom, I pazi ima smisla ze neke muskarci, dosta muskaraca koji rade po ceo Dan nemaju vreme na da se njakaju posle sa zenom kuci koja mu prebacuje sve I svasta, ne smara ga kada dodje kuci, zadovoljna je jer ima djuvegiju sa strane. Prilog u tome ide i da mu je jedan od tih muzeva I pisao da samo nastavi jer I ono gore je bio razlog.
Bolesno je to sve.
I nije "zdrava" priča.
Tu su gumene rukavice,gepek,kesa uvek vrlo blizu.
Ne bavim se takvim stvarima.
Baš,baš,baš,izbegavam.
Nije vredno.
 
Ovo mi je nekako fenomen vezan više za muškace :rumenko:

Obično žene kada vole - vole...dlakavog, čupavog kakvog god, "njihovog" muškarca i nemaju tih vrsta dilema ni poriva...

ali...kod nekih muškaraca bez obzira na godine desi se da čujem - koliko organa, toliko ljubavi...

Šta mislite zašto se javlja ovaj fenomen i da li moguće da osoba sa ovakvim tendencijama opet bude umesto skup "organa" i različitih ljubavi opet jedno, kompletno, sveobuhvatno biće? :ceka:
Svako voli promenu..nema pravila reći da li muško ili žensko ..
Jednostavno dosadi jedna ista osoba pogotovo ako naletimo na bolji komad 😏 tj mislimo da je bolji...
 
Bolesno je to sve.
I nije "zdrava" priča.
Tu su gumene rukavice,gepek,kesa uvek vrlo blizu.
Ne bavim se takvim stvarima.
Baš,baš,baš,izbegavam.
Pa pazi, lik ( taj rogonja) mu kaze ponovo pocela da kuva, pravi kolace, ne ***** mu kada ode kod prijatelja ili u kafanu, kaze kao na pocetku braka... Jbg sta ja znam ja ne bih mogao....
 
Ti ćeš definitivno i dalje da ostaneš bez-vuka.
I... Nigde nisam pogrešila sa onom izjavom. 🙂 Ne bih da generalizujem, ali u većini slučajeva jeste tako.

A život bez vuka mi i jeste trenutni cilj.
Pa pogle' samo u ovoj temi kakve izdanke spomenusmo, neka hvala, pa zamisli da mi ovaj sa pet ženetina jede džigericu, pu daleko bilo. 🙂
 
kakvi su ti to zreli muskarci koji vise gledaju sta ce zadovoljiti druge, okolinu, porodicu a ne sebe :eek:
Ponekad se i ja to pitam...ali ima gomila kakvih ljudi koji su naučeni da rade stvari zato što "tako valja" i tako su radeli i oni pre njih i bilo je ok pa onda i oni treba tako...
To na sreću polako izumire,ali polako...
 

Back
Top