Zašto neki muškarci vole jednu, sa drugom se žene a treću bi da xxx?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
54.982
Ovo mi je nekako fenomen vezan više za muškace :rumenko:

Obično žene kada vole - vole...dlakavog, čupavog kakvog god, "njihovog" muškarca i nemaju tih vrsta dilema ni poriva...

ali...kod nekih muškaraca bez obzira na godine desi se da čujem - koliko organa, toliko ljubavi...

Šta mislite zašto se javlja ovaj fenomen i da li moguće da osoba sa ovakvim tendencijama opet bude umesto skup "organa" i različitih ljubavi opet jedno, kompletno, sveobuhvatno biće? :ceka:

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
54.982
Mislim da vise generalizujes, ocijukaju i zene i muskraci, cak sta vise miusli da zene vise ocijukaju, samo sto muskarci cesce odluce da se upute u avanturu
ma rekoh neki...mozda su i pojedinci :)

ja sam inace ljubitelj muskoga roda, nemam nikakav hejt :D

samo sam cula tu vrstu dileme vise kod muskaraca nego kod zena...

vise mi je nejasno ako neko nekoga voli...kako ne moze dovoljno da je postuje da je i zeni? ili kako moze da voli i da postuje ali su mu fetis neke trece recimo :)
Poruka je automatski spojena:

zato što ima nekih koji ne znaju tačno šta hoće od života...a naučeni su da moraju da biraju neku finu,tihu i mirnu za ženidbu a očigledno im takva ne odgovara stvarno nego ih vuče neka koja se ne uklapa u taj opis
kakvi su ti to zreli muskarci koji vise gledaju sta ce zadovoljiti druge, okolinu, porodicu a ne sebe :eek:

Darth Vader

Elita
Poruka
21.460

Obično žene kada vole - vole...dlakavog, čupavog kakvog god, "njihovog" muškarca i nemaju tih vrsta dilema ni poriva...

ali...kod nekih muškaraca bez obzira na godine desi se da čujem - koliko organa, toliko ljubavi...

Šta mislite zašto se javlja ovaj fenomen i da li moguće da osoba sa ovakvim tendencijama opet bude umesto skup "organa" i različitih ljubavi opet jedno, kompletno, sveobuhvatno biće? :ceka:
Oprosti niksda te nisam pitao ali moraću.
Koliko ti imaš godina?

markons82

Elita
Poruka
18.731
ma rekoh neki...mozda su i pojedinci :)

ja sam inace ljubitelj muskoga roda, nemam nikakav hejt :D

samo sam cula tu vrstu dileme vise kod muskaraca nego kod zena...

vise mi je nejasno ako neko nekoga voli...kako ne moze dovoljno da je postuje da je i zeni? ili kako moze da voli
Pazi ovako, drugar ima dete iz prvog braka, razveo se posle par godina, sada ima 5 devojka ( zena sa kojima se vidja) I sve do jedne su udate I imaju decu.
Njegova logika je sledeca, da imam zenu I devojku stalnu vise bi me kostalo, ovako se sa svakom se mozda vidi jednom nedeljno, ne moramo na ruckove/vecere samo.sex, manje me kosta...

Darth Vader

Elita
Poruka
21.460
Pazi ovako, drugar ima dete iz prvog braka, razveo se posle par godina, sada ima 5 devojka ( zena sa kojima se vidja) I sve do jedne su udate I imaju decu.
Njegova logika je sledeca, da imam zenu I devojku stalnu vise bi me kostalo, ovako se sa svakom se mozda vidi jednom nedeljno, ne moramo na ruckove/vecere samo.sex, manje me kosta...
I taj je budala.
Kad ti se više ne bude javljao potraži ga u najbližoj močvari u kesi za đubre jer to ide jedno sa drugim.

Samo 19? Sorry ja mislio blizu 30
Lepo je pitam ona se glupira.
Mnogo vole da se glupiraju.

markons82

Elita
Poruka
18.731
I taj je budala.
Kad ti se više ne bude javljao potraži ga u najbližoj močvari u kesi za đubre jer to ide jedno sa drugim.

Lepo je pitam ona se glupira.
Mnogo vole da se glupiraju.
Pricao sam sa likom jednom, I pazi ima smisla ze neke muskarci, dosta muskaraca koji rade po ceo Dan nemaju vreme na da se njakaju posle sa zenom kuci koja mu prebacuje sve I svasta, ne smara ga kada dodje kuci, zadovoljna je jer ima djuvegiju sa strane. Prilog u tome ide i da mu je jedan od tih muzeva I pisao da samo nastavi jer I ono gore je bio razlog.

Darth Vader

Elita
Poruka
21.460
Pricao sam sa likom jednom, I pazi ima smisla ze neke muskarci, dosta muskaraca koji rade po ceo Dan nemaju vreme na da se njakaju posle sa zenom kuci koja mu prebacuje sve I svasta, ne smara ga kada dodje kuci, zadovoljna je jer ima djuvegiju sa strane. Prilog u tome ide i da mu je jedan od tih muzeva I pisao da samo nastavi jer I ono gore je bio razlog.
Bolesno je to sve.
I nije "zdrava" priča.
Tu su gumene rukavice,gepek,kesa uvek vrlo blizu.
Ne bavim se takvim stvarima.
Baš,baš,baš,izbegavam.
Nije vredno.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
88.032

Svako voli promenu..nema pravila reći da li muško ili žensko ..
Jednostavno dosadi jedna ista osoba pogotovo ako naletimo na bolji komad 😏 tj mislimo da je bolji...

markons82

Elita
Poruka
18.731
Bolesno je to sve.
I nije "zdrava" priča.
Tu su gumene rukavice,gepek,kesa uvek vrlo blizu.
Ne bavim se takvim stvarima.
Baš,baš,baš,izbegavam.
Pa pazi, lik ( taj rogonja) mu kaze ponovo pocela da kuva, pravi kolace, ne ***** mu kada ode kod prijatelja ili u kafanu, kaze kao na pocetku braka... Jbg sta ja znam ja ne bih mogao....

Aska bez vuka

Zainteresovan član
Poruka
195
Ti ćeš definitivno i dalje da ostaneš bez-vuka.
I... Nigde nisam pogrešila sa onom izjavom. 🙂 Ne bih da generalizujem, ali u većini slučajeva jeste tako.

A život bez vuka mi i jeste trenutni cilj.
Pa pogle' samo u ovoj temi kakve izdanke spomenusmo, neka hvala, pa zamisli da mi ovaj sa pet ženetina jede džigericu, pu daleko bilo. 🙂

LokiMacak

Domaćin
Moderator
Poruka
4.488
kakvi su ti to zreli muskarci koji vise gledaju sta ce zadovoljiti druge, okolinu, porodicu a ne sebe :eek:
Ponekad se i ja to pitam...ali ima gomila kakvih ljudi koji su naučeni da rade stvari zato što "tako valja" i tako su radeli i oni pre njih i bilo je ok pa onda i oni treba tako...
To na sreću polako izumire,ali polako...

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.