Зашто неки људи не верују у Бога?

O kakvom predanju je tu rec?

Isus je dosao da od palog andjela povrati vladavinu nad zemljom i pravo na nebu koje je Adam izgubio, a sa time i Bog je izgubio potpunu vladavinu u svemiru i na zemlji.
Hristovom pobedom, Bog ne otima sotoni to prevarom steceno pravo nad zemljom i nebom.
Vec otkupom u krvi Isusa Hrista.
Dakle Bog vraca pravno steceno pravo
Pred celim nebom i zemljom.
Zato imamo u Otkrivenju da je sotona zbacen sa neba, posle vaskrsenja i Hristovig odlaska na nebo.
Pravo odlaska na nebo mesto Adama je tada sotoni oduzeto.
Jos ce biti iduzeto i pravo nad zemljom.
A to ce biti u poslednjoj bici kada sitona uspe da uspostavi vladu i sistem na zemlji, gde ce pokusati da preko antihrista unisti sve verne.
au, pa ja adam sam rekao da me vi ljudi okrivite za sve, ali stvarno nisam ocekivao da ce satanisti to da zlouppotrebe i lazu da je zbog mene adama cak i Bog izgubio ... auuuuu... pa im ni to nije dosta, nego ja adam dodjoh, pa opet bi da slazu i od Hrista, dakle od Sina da oduzmu vlast nad zemljom, kao da Sinu vlast vec nije data, jer po njima satanistima, satani jos nije oduzeta

Mt. 26:32, Mk. 16:7. 17 I kad Ga videše, pokloniše Mu se; a jedni posumnjaše. 18 I pristupivši Isus reče im govoreći: Dade mi se svaka vlast na nebu i na zemlji.
 
Imas li ti uopste taj stih ili nemas?
Stih ke na mojoj temi na linku.
Rekao sam ti lepo kao coveku.
Treba ti 5 minuta da procitas.
Stih je stavljen u kontekstu.
Ako budes neozbiljan idemo na ignor.
Bices treci danas, raspolizen sam..
Probaj da cenis moj trud.
Trebalo mi je 15 minuta trazenja da ti ga nadjem.
 
Ako ti nije tesko procitaj ovu moju temu, tu se nalazi i stih.
http://biblija.serbianforum.info/t101-dan-kada-je-isus-na-nebu-postao-bozji-sin

Ako ti je teskio kazi mi da ti idvojim taj deo.
krstixf7.gif
 

Back
Top