Зашто мушкарци воле једноставне, тихе и скромне жене.

rusdrugsrba

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
259
Жене врло често показују супротно од истине

Што више голишавих фотографија жена има на својој страници и што открива одећу носи, то је очајнија. Унутра је празна, депресивна и у дубокој несрећи.

Што је бучнија, разигранија и што више тежи плесу и опуштању, то је већи терет проблема од којих бежи.

Њено право унутрашње стање обично избије у два случаја - пре менструације, када лупа од ПМС-а и не може да се претвара да је срећна, и када много пије, тада почиње кукњава и сузе.

Заиста срећна и мирна жена изгледа помало тужно и веома је смирена у свом понашању. Она не треба да крије своја права осећања иза разметљивог смеха или бежи од себе у забаву и опуштање. Не носи маску, стога, на позадини домаћих глумица које су изнутра расцепљене скоро од детињства, делује недовољно емотивно и срећно.

Стога, не треба гледати на веселе и гласне жене - ови у себи имају менталну катастрофу, већ на оне једноставне, тихе и скромне.
 
Жене врло често показују супротно од истине

Што више голишавих фотографија жена има на својој страници и што открива одећу носи, то је очајнија. Унутра је празна, депресивна и у дубокој несрећи.

Што је бучнија, разигранија и што више тежи плесу и опуштању, то је већи терет проблема од којих бежи.

Њено право унутрашње стање обично избије у два случаја - пре менструације, када лупа од ПМС-а и не може да се претвара да је срећна, и када много пије, тада почиње кукњава и сузе.

Заиста срећна и мирна жена изгледа помало тужно и веома је смирена у свом понашању. Она не треба да крије своја права осећања иза разметљивог смеха или бежи од себе у забаву и опуштање. Не носи маску, стога, на позадини домаћих глумица које су изнутра расцепљене скоро од детињства, делује недовољно емотивно и срећно.

Стога, не треба гледати на веселе и гласне жене - ови у себи имају менталну катастрофу, већ на оне једноставне, тихе и скромне.
Ne znam šta reći na ovo. Možda NEKI, ali većina voli raskalašno i blesavo, jer se obično voli na kratko. Jedna ode, došla već druga i pre nego što je ta otišla. .
 
Жене врло често показују супротно од истине

Што више голишавих фотографија жена има на својој страници и што открива одећу носи, то је очајнија. Унутра је празна, депресивна и у дубокој несрећи.

Што је бучнија, разигранија и што више тежи плесу и опуштању, то је већи терет проблема од којих бежи.

Њено право унутрашње стање обично избије у два случаја - пре менструације, када лупа од ПМС-а и не може да се претвара да је срећна, и када много пије, тада почиње кукњава и сузе.

Заиста срећна и мирна жена изгледа помало тужно и веома је смирена у свом понашању. Она не треба да крије своја права осећања иза разметљивог смеха или бежи од себе у забаву и опуштање. Не носи маску, стога, на позадини домаћих глумица које су изнутра расцепљене скоро од детињства, делује недовољно емотивно и срећно.

Стога, не треба гледати на веселе и гласне жене - ови у себи имају менталну катастрофу, већ на оне једноставне, тихе и скромне.
izgleda da isto vazi i za nas muskarce.
Ocigledno da postoje dva sveta oko nas.............njihov i nas.
 
Жене врло често показују супротно од истине

Што више голишавих фотографија жена има на својој страници и што открива одећу носи, то је очајнија. Унутра је празна, депресивна и у дубокој несрећи.
Uvek je tako bilo !
Višak šminke i manjak garderobe je odraz malog samopouzdanja
U principu svako voli smirenu i razboritu ženu koja unosi toplinu i harmoniju u život i zna da ga lepo oblikuje i oboji
Nisu dobre ni one njanjave da ti razvodne život u bezličnu masu
Mora žena ponekad da se ponaša kao da je sam djavo ušao u nju:mrgreen:
Što kažu ponekad da te žulja malo !
Obično je tao taj njihov pms i To samo toliko da razbije kolotečinu i rutinu života , svi imamo takve ispade povremeno .
Jedino je sigirno! Sigurno da nikome ne treba žena koja će muškarcu napraviti horor od života , a tu je obično ljubomora u pitanju
 
Жене врло често показују супротно од истине

Што више голишавих фотографија жена има на својој страници и што открива одећу носи, то је очајнија. Унутра је празна, депресивна и у дубокој несрећи.

Што је бучнија, разигранија и што више тежи плесу и опуштању, то је већи терет проблема од којих бежи.

Њено право унутрашње стање обично избије у два случаја - пре менструације, када лупа од ПМС-а и не може да се претвара да је срећна, и када много пије, тада почиње кукњава и сузе.

Заиста срећна и мирна жена изгледа помало тужно и веома је смирена у свом понашању. Она не треба да крије своја права осећања иза разметљивог смеха или бежи од себе у забаву и опуштање. Не носи маску, стога, на позадини домаћих глумица које су изнутра расцепљене скоро од детињства, делује недовољно емотивно и срећно.

Стога, не треба гледати на веселе и гласне жене - ови у себи имају менталну катастрофу, већ на оне једноставне, тихе и скромне.
Извините, не могу се сложити са таквим општим тврдњима о женама. Свака особа има своје јединствено и индивидуално искуство и наш приступ треба да буде поштовање и емпатија према томе. Немогуће је ставити све жене у један кош. Свака жена има право на своје емоције, начин изражавања и сопствени пут ка срећи и испуњености. Увек треба поштовати ту индивидуалност и не осуђивати на основу површних или стереотипних представа.
 
Vidim sve si se rastrcao da neku nemu poboznu goranku odvedes pred oltar :roll:

Uzimam ovaj citat koji besmisao teski bez dodirnih tacaka :


"Њено право унутрашње стање обично избије у два случаја - пре менструације, када лупа од ПМС-а и не може да се претвара да је срећна, и када много пије, тада почиње кукњава и сузе".

Toliko si pravi muskarac da je nekoj zeni preselo ciklus pocela je da pije videla te duplo, otpala od pameti, i ostavila te tako savrsenog.
Sada kad je tebi doslo iz doopeta u glavu kukas i svako malo otvaras teme gde nipodastavas zene.
A sve zbog JEDNE koja ti je slomila srce. I nije pogresila.
Kao kukavica svakodnevno otvaras teme koje su besmisao i direktna uvreda za VECINU zena medju kojima je i ona prava za tebe.
Ali ne bolje biti lajava kukavica i vredjati zene nego biti hrabar i uzeti svoj ljubavni zivot u svoje ruke i potruditi se da pronadjes LJUBAV SVOG ZIVOTA.

Dalje naglasak na pije....sve teme su ti kao da si Ti pod dejstvom previse alkohola.

Ko te je rodio ? Zena-majka ili su te nasli u kupusu?

Osvesti se covece niko ne voli "muskarce" koji kukaju
 
Vidim sve si se rastrcao da neku nemu poboznu goranku odvedes pred oltar :roll:

Uzimam ovaj citat koji besmisao teski bez dodirnih tacaka :


"Њено право унутрашње стање обично избије у два случаја - пре менструације, када лупа од ПМС-а и не може да се претвара да је срећна, и када много пије, тада почиње кукњава и сузе".

Toliko si pravi muskarac da je nekoj zeni preselo ciklus pocela je da pije videla te duplo, otpala od pameti, i ostavila te tako savrsenog.
Sada kad je tebi doslo iz doopeta u glavu kukas i svako malo otvaras teme gde nipodastavas zene.
A sve zbog JEDNE koja ti je slomila srce. I nije pogresila.
Kao kukavica svakodnevno otvaras teme koje su besmisao i direktna uvreda za VECINU zena medju kojima je i ona prava za tebe.
Ali ne bolje biti lajava kukavica i vredjati zene nego biti hrabar i uzeti svoj ljubavni zivot u svoje ruke i potruditi se da pronadjes LJUBAV SVOG ZIVOTA.

Dalje naglasak na pije....sve teme su ti kao da si Ti pod dejstvom previse alkohola.

Ko te je rodio ? Zena-majka ili su te nasli u kupusu?

Osvesti se covece niko ne voli "muskarce" koji kukaju
Madame, шта је сa Вама?

Да ли Ви сте осетили оштар бол у доњем делу леђа док сте читали овај текст?..

Не терам Вас да читате ово!.. Имате слободну вољу и свако право да читате оно што Вам треба и да Вам је занимљиво...
 
Ne prave se vise takve,u japanu mozda
Да. Више тога, свака скромна и тиха жена у браку може се брзо и неочекивано променити и претворити у ментално чудовиште под утицајем пријатељица или интернета...

А најгоре је кад жена почне да користи заједничку децу као таоце...
 
Madame, шта је сa Вама?

Да ли Ви сте осетили оштар бол у доњем делу леђа док сте читали овај текст?..

Не терам Вас да читате ово!.. Имате слободну вољу и свако право да читате оно што Вам треба и да Вам је занимљиво...

Sa ovom madam nije nista ocigledno je ko ima probleme sa suprotnim polom i povredjenim egom.
Ovo Vam je gospodine ko zna koja tema po redu gde je vise nego ocigledno sta je Vas problem.
Povredjena sujeta i ego. A to je iskljucivo Vas problem.
Mene sam izaziva da napisem sta mislim taj stav "svi muskarci".
Daleko ste vi od mnogih muskaraca, pravih, koje ja poznajem i koji ne kmece na 20+ tema kako su zene ovakve ili onakve.
Verujem po stilu pisanja da ste potomak inkvizicije i da biste i mene rado spalili na lomaci kada bi Vam se ukazala prilika :)
 
Sa ovom madam nije nista ocigledno je ko ima probleme sa suprotnim polom i povredjenim egom.
Ovo Vam je gospodine ko zna koja tema po redu gde je vise nego ocigledno sta je Vas problem.
Povredjena sujeta i ego. A to je iskljucivo Vas problem.
Mene sam izaziva da napisem sta mislim taj stav "svi muskarci".
Daleko ste vi od mnogih muskaraca, pravih, koje ja poznajem i koji ne kmece na 20+ tema kako su zene ovakve ili onakve.
Verujem po stilu pisanja da ste potomak inkvizicije i da biste i mene rado spalili na lomaci kada bi Vam se ukazala prilika :)
Не разумем зашто је таква паника и хистерија...
Имам још много оваквих тема у плану, па не губите храброст! Чека нас још пуно забаве!!!

:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:
 
Не разумем зашто је таква паника и хистерија...
Имам још много оваквих тема у плану, па не губите храброст! Чека нас још пуно забаве!!!

:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

Mozda Vas koliko god da Vas ima u toj lobanji.

Ja imam sta pametnije da radim i na mnoge druge teme da diskutujem.

Sve su Vam teme iste i mozda je bolje da posetite strucnu osobu da joj se poverite sta vas tisti i muci jer pocinej da guse ove teme gde ste Vi najbolji na svetu a sve zene vestite zle, kucke, prostitutke neuke koje i krv piju itd. i sl.
 
Жене врло често показују супротно од истине

Што више голишавих фотографија жена има на својој страници и што открива одећу носи, то је очајнија. Унутра је празна, депресивна и у дубокој несрећи.

Што је бучнија, разигранија и што више тежи плесу и опуштању, то је већи терет проблема од којих бежи.

Њено право унутрашње стање обично избије у два случаја - пре менструације, када лупа од ПМС-а и не може да се претвара да је срећна, и када много пије, тада почиње кукњава и сузе.

Заиста срећна и мирна жена изгледа помало тужно и веома је смирена у свом понашању. Она не треба да крије своја права осећања иза разметљивог смеха или бежи од себе у забаву и опуштање. Не носи маску, стога, на позадини домаћих глумица које су изнутра расцепљене скоро од детињства, делује недовољно емотивно и срећно.

Стога, не треба гледати на веселе и гласне жене - ови у себи имају менталну катастрофу, већ на оне једноставне, тихе и скромне.
Tiha voda breg roni.

Tiha zena qrtz lomi. 😁😂
 
Жене врло често показују супротно од истине

Што више голишавих фотографија жена има на својој страници и што открива одећу носи, то је очајнија. Унутра је празна, депресивна и у дубокој несрећи.

Што је бучнија, разигранија и што више тежи плесу и опуштању, то је већи терет проблема од којих бежи.

Њено право унутрашње стање обично избије у два случаја - пре менструације, када лупа од ПМС-а и не може да се претвара да је срећна, и када много пије, тада почиње кукњава и сузе.

Заиста срећна и мирна жена изгледа помало тужно и веома је смирена у свом понашању. Она не треба да крије своја права осећања иза разметљивог смеха или бежи од себе у забаву и опуштање. Не носи маску, стога, на позадини домаћих глумица које су изнутра расцепљене скоро од детињства, делује недовољно емотивно и срећно.

Стога, не треба гледати на веселе и гласне жене - ови у себи имају менталну катастрофу, већ на оне једноставне, тихе и скромне.
Brate kakva tuzna zena jesi ti lud? Jos mi samo treba neka nechuumedzedze.
 

Back
Top