ZASTO MUSKARCI VOLE DA SU ROBOVI?

I ne upadajte mi vise u postove kad se zezam s ribicama :evil:

Ako ne umete sa zenama ..onda ucite od mene :mrgreen:

I kvarite mi mood za Robinje :heart:

Prikoci.....nisam raspolozena za brisanje tvojih postova bez smisla..

attachment.php
 
Interesuje me vase misljenje i iskustva....

To samo nenormalni vole. Kakvi crni robovi? Gde ste vi videli, da neki karakteran muškarac ima potrebu bilo kome da je rob, ili da se ikome potčinjava? On traži pretpostavljam ravnopravnu partnerku, koja će moći u svemu da mu parira i da ga ona prati. Kakvo crno robovanje.

Ja kao žensko na primer robujem samo principima svojim. :mrgreen:

Možda zato i ne "valjah"; jer nisam tamo neka domino dama, vamte tamte dominatriks kakav ili jednostavno ne umem i nću da šefujem muškarcima...a, to li je kažete? Znači, ništa ono ovo, ljubavi jel te, bez ono stava "kučka sam, a? " . E, pa fino. Ja nisam to. Niti robujem niti će iko da mi robuje. Kratko i jasno.

A, oni koji to dopuste, i nisu za bolje. Sem da im neko kroji sudbinu i pomera, šta će već da im pomera. Od pameti, pa do one stvari u gaćama.

Kad je neko buuudala, taj i ostaje buuudala.

Rob se ne rađa, robom se postaje.

:hvala:
 
ne znam zašto ova tema nije zaključana odmah prilikom otvaranja, jer ovom temom se prejudicira da svi muškarci vole da budu robovi, a eto ja ne volim da budem rob nikome, a pogotovo ne ženama...
da je kojim slučajem muškarac otvorio temu sa pitanjem ZAŠTO ŽENE VOLE DA SU ROBOVI?, tema bi bila ekspresno zaključana, a postavljač banovan i obaška popljuvan od strane korisnica...
 
To samo nenormalni vole. Kakvi crni robovi? Gde ste vi videli, da neki karakteran muškarac ima potrebu bilo kome da je rob, ili da se ikome potčinjava? On traži pretpostavljam ravnopravnu partnerku, koja će moći u svemu da mu parira i da ga ona prati. Kakvo crno robovanje.

Ja kao žensko na primer robujem samo principima svojim. :mrgreen:

Možda zato i ne "valjah"; jer nisam tamo neka domino dama, vamte tamte dominatriks kakav ili jednostavno ne umem i nću da šefujem muškarcima...a, to li je kažete? Znači, ništa ono ovo, ljubavi jel te, bez ono stava "kučka sam, a? " . E, pa fino. Ja nisam to. Niti robujem niti će iko da mi robuje. Kratko i jasno.

A, oni koji to dopuste, i nisu za bolje. Sem da im neko kroji sudbinu i pomera, šta će već da im pomera. Od pameti, pa do one stvari u gaćama.

Kad je neko buuudala, taj i ostaje buuudala.

Rob se ne rađa, robom se postaje.

:hvala:

tebe treba ozeniti :heart: :lol:
 

Back
Top