Zasto muskarci uvek zaborave da se jave,kasne kao slucajno?

Za mene je to stvar kulture i postovanja.Ne moze niko da kasni,da te ne postuje,makar to bila majka,otac,baba,muz,momak,devojka,drug,drugarica.Ja ne podnosim neodgovorne i nevaspitane osobe.Kod mene ono sto kazem znaci bukvalno.Ako ti kazem zvacu te,znaci da cu te stvarno zvati,ne govorim stvari radi reda i kurtoazije.Ne igram se sa ljudima,njihovim vremenom,obavezama i slicno.Poludela bih pored coveka koji se nejavlja i kasni.Pa mora da zna da ima obavezi i dgovornost .
 
Nije mi jasno,... Idem sa jednim deckom dosta dugo, ali ma koliko se trudila ne mogu da mu promenim neke irititajuce navike. Na primer, on uvek kasni,...makar 5 min, a kada se ja pobunim ,on mene napadne u fazonu da nije on kriv,.... Ili on smatra da nema potrebe da me zove svaki dan??? :evil: Mislim stvarno,.... Ono kao "ne znaci da te ne volim ako ti se ne javim",... Pa kada ce muska populacija da shvati da je nama zenama to BITNO!!!!!?????
Naučila si ga da ga čekaš.Nije on kriv!:manikir:
 
Ne kontam ni ja zasto bi javljao da kasni ili zasto bi on zvao svaki fckng dan? Pa, valjda i ona ima telefon...

Situacija 1. Tip kasni - devojka loodi kad stigne sto je kasnio. Tip kasni i javlja se da kasni - devojka loodi sto kasni.

Situacija 2. Tip zove jedanput dnevno - devojka je nezadovoljna sto je ne zove bar dva puta dnevno. Tip ne zove svaki dan - devojka je nezadovoljna sto ne zove makar jednom dnevno.

Kako god da okrene pristojan tip - izlaza nema... Pa, naravno da ce da izignorise ili koristi varijantu: napad je najbolja odbrana.
 
Ne kontam ni ja zasto bi javljao da kasni ili zasto bi on zvao svaki fckng dan? Pa, valjda i ona ima telefon...

Situacija 1. Tip kasni - devojka loodi kad stigne sto je kasnio. Tip kasni i javlja se da kasni - devojka loodi sto kasni.

Situacija 2. Tip zove jedanput dnevno - devojka je nezadovoljna sto je ne zove bar dva puta dnevno. Tip ne zove svaki dan - devojka je nezadovoljna sto ne zove makar jednom dnevno.

Kako god da okrene pristojan tip - izlaza nema... Pa, naravno da ce da izignorise ili koristi varijantu: napad je najbolja odbrana.

Treba im oduzeti telefone.....NEKA SE VIĐAJU....
 

Back
Top