Zašto muškarci, lepih devojaka, obično imaju veneričnu bolest?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zato sto decko lepe cure ne torba nista sa strane, jer mu nije hitno kad ima lepu curu.

Eeee ali "kad ja tamo ono medjutim"... zenski svrab pice nema leka, osim kita i kesh...

Pa to dodje nekako ovako. Bogati mulac ponudi toj curi torbanje, ona ga odbije recima "imam decka koji me dobro torba" a on ponudi kesh i kaze" ali on nema kesha" na to ona odgovara "u pravu si, moze, samo da niko ne zna"

Tada ona pobere bolest i prenese svom decku i jos decka uveri kako je on ko zna koju torbao i nju prevario i njoj preneo bolest. Pa ovaj pocne tripovat da nije slucajno pijan seo na wc solju i tako pokupio bolest, jer zna da nije ni sa jednom drugom bio.

Tako da, zene nisu kuje, nebi ni tipovi bili svastojebi. Ili sto bi ja rekao Nema toliko kurraca koliko se zena moze naguzit u jednom momentu
 
Zato sto decko lepe cure ne torba nista sa strane, jer mu nije hitno kad ima lepu curu.

Eeee ali "kad ja tamo ono medjutim"... zenski svrab pice nema leka, osim kita i kesh...

Pa to dodje nekako ovako. Bogati mulac ponudi toj curi torbanje, ona ga odbije recima "imam decka koji me dobro torba" a on ponudi kesh i kaze" ali on nema kesha" na to ona odgovara "u pravu si, moze, samo da niko ne zna"

Tada ona pobere bolest i prenese svom decku i jos decka uveri kako je on ko zna koju torbao i nju prevario i njoj preneo bolest. Pa ovaj pocne tripovat da nije slucajno pijan seo na wc solju i tako pokupio bolest, jer zna da nije ni sa jednom drugom bio.

Tako da, zene nisu kuje, nebi ni tipovi bili svastojebi. Ili sto bi ja rekao Nema toliko kurraca koliko se zena moze naguzit u jednom momentu

Bogme ovo dodje kao studija..
 
zaprepastena sam :)

Шта да ти кажем...
Неки кажу верски фантик, неки сексуални манијак (то обично дође на исто)...
И нико ни на кафу да позове...
Додуше, има пар које су пристале да ме упознају и њима шањем велики :cmok::cmok::cmok:
 
Шта да ти кажем...
Неки кажу верски фантик, неки сексуални манијак (то обично дође на исто)...
И нико ни на кафу да позове...
Додуше, има пар које су пристале да ме упознају и њима шањем велики :cmok::cmok::cmok:

oklen to...:think:
jbte, od kad ne kradem MAK iz crkve, u prolazu, bas sam ispala iz stosa...:lol:
 
oklen to...:think:
jbte, od kad ne kradem MAK iz crkve, u prolazu, bas sam ispala iz stosa...:lol:

Фанатизам се на унутрашњем плану најчешће испољава као потискивање полних жеља, а на спољашњем проповедањем и наметањем свог вервања околини...Узрок овоме лежи у недовољно јакој вери којој се покушава наћи потврда у владању страстима и наметању другима...
Фанатици се увек боре против неверника у себи тако што намећу веру другима...
Да се вратимо на премису...
Потискивање жеље доводи до повећања агресивности, агресивност доводи до кајања, кајање до потискивања жеље... И тако у круг...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top