Зашто је тако тешко наћи девојку за оснивање породице?

Све девојке које су по својим моралним, психолошким и медицинским показатељима погодне за брак - врло брзо се удају. Има их врло мало.
Живиш у граду од преко милион становника (Омск) да би нашао те које хоће рано да се удају мораш отићи у неки ca максимум 50.000.
 
Све девојке, чак и мало физички и морално способне за брак, почињу да се активно регрутују скоро од 15-16 година, а до 25 година - све жене погодне за породицу су већ одузете. А они који су на овај или онај начин доказали стварну неподобност за породицу већ су разведени.
Осим тога, девоjке 18-25 година су најпривлачна старосна категорија не само за вршњаке, већ и за мушкарце било ког узраста. Врло често су такве девојке ce удаjy за озбиљне мушкарце са великим животним искуством, од 30-40 година, па и више.

maxresdefault.jpg
Zato sto mnoge devojke vole izlaske, putovanja a ne zele obaveze
 
осећај кривице такође помаже преране смрти мушкараца
Zašto osećaš krivicu?
Razlog sigurno postoji.
Čovek oseća krivicu kada pogreši. I svestan je toga, što samo po sebi nije loše. Loše je kada taj osećaj pokušava da prebaci na drugu stranu.
 
Зато што је то одувек било тако:

Нико не жели да се уда за неког ко нема кров над главом и ко нема пара да издржава породицу.

Друга ствар, већина има превелика очекивања. Свако може да буде са неким, али не може са оним којим жели.
 
Pa da skineš s neta je glupo, a ove žive ne startuješ, ako je baš frka šta smeta da startuješ gomilu žena izfiltriraš par komada i onda se igraš dok ne vidiš koja je normalna , a koja folira. Prost princip pogodak greška, pogodak....Žena ko salate, on traži da mu padne s grane. Te što padaju stvaraju ti frustraciju da je sve trulo, a svakako te čeka prava negde tamo...
 
zato sto nepostoji idealno.Ako bi da bude lepa, zgoidna , obrazovana , bogata, uctiva,lepo kuva , prijatna ,zna rucne radove , voli sve sto i ti ,mrzi sve sto i ti...To ne postoji. mora negde da fali ,mora nesto da se pretrpi..i tako prvih 40 godina aposle sve ti ravno

Pa dobro to je normalno, mislim svaka veza/brak sama po sebi već zahteva malo neku "žrtvu" i nekakav kompromis, isto tako kapiram da bi i ona morala malo da iskulira i predje preko nekih stvari i kad sam ja u pitanju, a inače mi ni ne treba žena koja voli sve što i ja i koja mrzi sve što i ja, jer ono verujem u prirodni zakon heterogenosti i da se suprotnosti privlače i ni ne tražim žensku verziju sebe (a i tesko da bi to opstalo) i vrlo je bitno da devojka ima neke osobine ili kvalitete koje ja nemam kako bi bili kompatabilni, kako bi bilo nekog balansa i kako bi činili jednu pravu celinu.
 
Све девојке, чак и мало физички и морално способне за брак, почињу да се активно регрутују скоро од 15-16 година, а до 25 година - све жене погодне за породицу су већ одузете. А они који су на овај или онај начин доказали стварну неподобност за породицу већ су разведени.
Осим тога, девоjке 18-25 година су најпривлачна старосна категорија не само за вршњаке, већ и за мушкарце било ког узраста. Врло често су такве девојке ce удаjy за озбиљне мушкарце са великим животним искуством, од 30-40 година, па и више.

maxresdefault.jpg
Odgovor je: Zato što ste se*onje.No hard filings.
Niko ih ne voli.
NE, nije zbog praznog novčanika ili zato što ne vozite porše kabriolet.
Umesto da se upristoje malo , prestanu da gunđaju i mrze pola sveta , malo da se nasmeju , obraduju nečemu, pročitaju neku knjigu . Fali samo klupica , da zabrade marame i poređaju se ko poslednji paćenici.
Kakve su ovo teme i čemu vode?
Zapitaj se u sebi.
 
Muškarac koji mrzi žene , ponižava ih i vređa u svakoj prilici i bez zadrške je jednom rečju - odvratan. Čak i u slučaju kada ona nije njegov intelektualni nivo ili nije nimalo simpatična po bilo kom osnovu, u bilo kom smislu,biće pravi tip u očima neke druge ukoliko se suzdrži od pljuvačina.
Lično ne smatram da je neko posebno drugačiji u realnosti.
 
Odgovor je: Zato što ste se*onje.No hard filings.
Niko ih ne voli.
NE, nije zbog praznog novčanika ili zato što ne vozite porše kabriolet.
Umesto da se upristoje malo , prestanu da gunđaju i mrze pola sveta , malo da se nasmeju , obraduju nečemu, pročitaju neku knjigu . Fali samo klupica , da zabrade marame i poređaju se ko poslednji paćenici.
Kakve su ovo teme i čemu vode?
Zapitaj se u sebi.
Није ти паметан овај излив беса, пикакс.
 

Back
Top