Зашто је тако тешко наћи девојку за оснивање породице?

Реци нам, које су то каракатеристике ретке жене погодне за породицу?

И друго питање, шта ти значи ово "коју је ВРЛО тешко наћи чак и за веома добар новац."
1) Питање је компликованије него што се на први поглед чини, вероатно потребна је нова тема...

Жене су примитивне створење коjими управльа неколико основних инстинктивних програма, међу којима су најмоћнији инстинкт сталне сексуалне провокације и пасивни избор за репродукцију „алфа мужјака“ – потенцијалних вођа мајмунске трупе.

То jecт жена је у суштини створење за породицу потпуно неприкладно и, штавише, НЕПРИЈАТЕЉСКО и ОПАСНО.

Значи да "каракатеристике ретке жене погодне за породицу" треба формулисати на основу ових чињеница...

2) коју је ВРЛО тешко наћи чак и за веома добар новац - егзотичне животиње је тешко купити, потребно је наручити и чекати дуго да се наруџбина испуни...

Мушкарцима је ово веома тешко разумети, али жене имају тзв. "Биолошки сат". Ако жена није родила до своје 30. године, почиње да лудује...

Други разлог зашто се тридесета година сматра прекретницом за жене је управо старост након које жене у матријархалним друштвима почињу убрзано да старе и губе физичку привлачност. Разлози су нездрав начин живота, пре свега пушење и пијење алкохола, стални стрес, експерименти са шминком као последица режима сталних сексуалних провокација, соларијуми, трикови са фарбањем косе, вештачки изазван хормонални дисбаланс...

to sa 40+ je pre izuzetak nego pravilo.
posle 35 se smanjuju i šanse da sve bude zdravo pravo.

a i jenifer 53 je šetala lažni stomak dok joj je bebu nosila suragota majka u ukrajini.:ok:

Pa ne kažem da sad sve radjaju u 40-im ili da su u većini već samo kažem da je sve više takvih slučajeva i da to danas nije ništa neobično.

Inače hvala Bogu ne znam nikog koga je majka rodila u tim godinama da mu bilo šta fali.

Mislim ako je žena zdrava, prava i još u reproduktivnom dobu i ono nije narkomanka, alkoholičarka, nije ni na kakvim lekovima ono zašto ne bi bilo sve u redu.

A to za JLo su priče brate u rangu onih da je Mišel Obama zapravo muškarac koji je promenio pol, mislim.......

Inače godine su vrlo relativna i kao bi donekle i iluzorna stvar jer i da uzmemo u obzir da je to tačno opet ne stare svi istim tempom, odnosno ti razni biohemijski procesi ljudi u organizmu koji uzrokuju starenje se ne odvijaju kod svih osoba istim tempom, već njihov tempo zavisi što od genetike a što i od načina života, navika i spoljnih faktora.
Pa tako recimo postoje 3 vrste starosti ili dobi kod ljudi, postoji ona formalna dob (koja kada uzmemo godinu rodjenja neke osobe oduzmemo je od aktuelne godine i lako izračunamo nečiju formalnu dob ili broj godina), postoji mentalna i psihološka dob i postoji fiziološka dob (to je kada nekom kompletno skeniramo stanje tela i organizma, hormonsku sliku, stanje mozga, stanje organa, stanje i fleksibilnost mišića, itd dobijemo njegovu fiziološku dob ili pravu dob koja je dosta relevantnija od formalne dobi) i sad kad mnogih ljudi često te 3 dobi nisu u korelaciji, sad za neke je to dobro a za neke loše, jer recimo ako imamo 30-togodišnjaka onako već fizički zapušten, mlitav, možda i sklon nekim nezdravim navikama kome je stanje tela i organizma znatno starije i kome su telo i organi na nivou prosečnog 50-godišnjaka ili 60-togodišnjaka to je onda svakako loše ali ako imamo nekog fit 50-togodišnjaka kome su telo i organi u stanju 30-togodišnjaka i koji je praktično 30-togodišnjak u formalnoj dobi 50-togodišnjaka to je svakako dobro i poželjno, isto je i kod žena, ono neka sa recimo 43 može da bude "mladja" od neke od 29 kada su vitalnost i stanje tela i organizma u pitanju.
Mislim svi svo mi videli neke devojke koje su već u 20-im ono oklembešena i izgledaju kao tetke a videli smo i one u 40-im koje su i dalje bukvalno kao devojčice.
Tako da sve je to relativno i individualno.

Recimo i ja sad sa 38 sam verujem u biološkom smislu mladji od velike većine u 20-im jer ono imam lice i ten kao bebina guza, kilažu istu kakvu sam imao fazon u 8. razredu, recimo kad sam bio duplo mladji mogao sam da uradim jedva 15-ak sklekova a sad mogu 40-50 (što znači da su mišići dosta fleksibilniji i jači) ili recimo sad mogu da rokam basket po 3,4 sata bez pauze što sam mogao samo da sanjam dok sam bio mladji i ono nakon pola sata hteo sam već da riknem i ono osećam se brži, okretniji, fleksibilniji, izdržljiviji nego pre dok sam bio mladji.

Mislim, kao da je teško udati se, jbt. Do sada sam mogla da se udam i siromašno i bogato, i za starijeg i za mlađeg, i u drugu državu, i za drugu rasu :mrgreen: ali nije valjda poenta života možeš li, nego i hoćeš li i šta hoćeš
Очигледно је да од овог система пате и жене, иако су у привилегованијем положају у односу на мушкарце.

Мушкарцима је ово веома тешко разумети, али жене имају тзв. "Биолошки сат". Ако жена није родила до своје 30. године, почиње да лудује...

Други разлог зашто се тридесета година сматра прекретницом за жене је управо старост након које жене у матријархалним друштвима почињу убрзано да старе и губе физичку привлачност. Разлози су нездрав начин живота, пре свега пушење и пијење алкохола, стални стрес, експерименти са шминком као последица режима сталних сексуалних провокација, соларијуми, трикови са фарбањем косе, вештачки изазван хормонални дисбаланс...
U kojoj ti rupi zivis covece ...
Zene , tj devojke danas se nezdravo hrane od svoje 15 godine ... silikone vec imaju sa 18 ... sta generalizujes toliko , ima zena sa 30, 40 rode normalno sve bude.

Очигледно је да од овог система пате и жене, иако су у привилегованијем положају у односу на мушкарце.
Moram prvo da nešto pomognem Otu Vajningeru. Onda treba da ispečem rakiju za Ester Vilar. Ako ti treba drugarska podrška, posle sam slobodan.

U kojoj ti rupi zivis covece ...
Zene , tj devojke danas se nezdravo hrane od svoje 15 godine ... silikone vec imaju sa 18 ... sta generalizujes toliko , ima zena sa 30, 40 rode normalno sve bude.
Сматрам сам да је одвратно и понижавајуће размишљати о могућности „озбиљне везе“ са таквим женама - као да поједем туђе остатке хране...

Сматрам сам да је одвратно и понижавајуће размишљати о могућности „озбиљне везе“ са таквим женама - као да поједем туђе остатке хране...
Uzas sta pises za prelepe zene koje zasluzuju zivot udvoje.

nije lose teziti ka boljem, to je uvek bilo.

ali cak i kada nadju nekog optimalnog vuce ih crv, neko na insta, neka dobra riba tamo vamo i sl
Zamisli koja je to manija , pola dana gledas i spijuniras osobu na fb ili insta ...
A tamo je brale sve ulepsano i daleko od onoga sta je realnost vezano za tu osobu.

Generalno je tesko.. internet je ucinio da ima kao puno osoba na ponudi.. pa se ljudi ne interesuju samo ya jednu osobu, ili cak par njih, vec mnostvo
Gubi se fokus. to je osnovno. Svako zeli bolje
Илузија избора, лајкује њих стотине, пише ти њих десет, али колико њих ће ићи до краја?

Pa ne kažem da sad sve radjaju u 40-im ili da su u većini već samo kažem da je sve više takvih slučajeva i da to danas nije ništa neobično.

Inače hvala Bogu ne znam nikog koga je majka rodila u tim godinama da mu bilo šta fali.
To što ti ne znaš nekog nema veze sa životom pravili su načnici statistike i veća je verovatnoća za razne zdravstvene probleme kako za majku tako i za dete sa 40+ recimo kod dece starijih majki veći je % da se javi autizam sl.
A ako hoćeš slobodno veruj da je i Jenifer rodila sa 53 i da posle porođaja ima onakvo telo sa 53. :ok:

https://people.com/parents/celebrities-who-have-used-surrogates/

Poslednja izmena:
Можда нема довољно људског животног века да пронађе ово чудо...

Погрешно васпитање носи погрешно образовање, погрешну каријеру, погрешну културу, погрешне односе, погрешно изабрано друштво...

Таквима, када дођу мало себи, не знају где да траже и где да нађу сличну архетипску допуњавајућу особу

Наравно, сада има превише људи. Планета не може да издржи такав еколошки стрес. Поред тога, у наше време технологија омогућава стварање угодних услова за живот за 10-20 милиона људи. Британско-јеврејска аристократија је већ спремна да се реши преосталих непотребних људи.

То је њихов трансхумани изговор.

Не треба им веровати

Погрешно васпитање носи погрешно образовање, погрешну каријеру, погрешну културу, погрешне односе, погрешно изабрано друштво...

Таквима, када дођу мало себи, не знају где да траже и где да нађу сличну архетипску допуњавајућу особу

Мислим да сада уопште не треба тражити неку "нормалну жену". Таквих не постоjи. Па добро, нађеш га - и шта ће бити далье ?

Извадите рибу из акварија. Погледајте колико риба може преживјети без воде. Исто тако, род не може постојати изолиран, изван окружења других рода. То је фактор стабилности рода.
Дјеца у сљедећим генерацијама морају се оженити, удати и наставити род. На коме се оженити и за кога се удати?

То значи да деца ће морати да наставе род у токсичном окружењу матријархалних породица, самохраних мајки и дегенерика свих врста. С ким наставити породичну лозу?

Kод Вас, Срба и песма има на ову тему. Типична ситуациja: мама и тата су родили децу, а сад не знају шта да раде са њима...

Poslednja izmena:
Kод Вас, Срба и песма има на ову тему. Типична ситуациja: мама и тата су родили децу, а сад не знају шта да раде са њима...
Код нас Срба, нормално не "станује" на интернету. Сјашеш са интернета можда пронађеш "нормално". Јахање на интернету развија параноју, одваја од реалног.
Као "покривалицу" постујеш ничим изазван. Није јасно да ли се шалиш или си озбиљан али...

Код нас Срба, нормално не "станује" на интернету. Сјашеш са интернета можда пронађеш "нормално". Јахање на интернету развија параноју, одваја од реалног.

Као "покривалицу" постујеш ничим изазван. Није јасно да ли се шалиш или си озбиљан али...
Па, добро, хорошо, важи, лады... Ако je код Вас, Срба, све je тако добро у реалном - како је тада ова песма могла уопште настати ?

У томе и смисао: токсично окружење дегенерика свих врста и типова. Рађање деце у таквим условима је кривично дело.

Prilozi

• 1307997_original.jpg
    1307997_original.jpg
    208,5 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Nijedan muskarac ne zeli previse tradicionalnu zenu ali ni previse liberalnu,a vecina zena danas idu u ekstrem,plus sve vise postaju grube kao muskarci takmice se sa muskima.Ja prvi ne pada mi napamet da se zenim,nisam idiot.Ja licno sagledavajuci svoju zivotnu situaciju i sebe,nemam nikakvu stratesku prednost da udjem u brak a zena itekako ima

1.Ako sam kao mlad uzivao,ona je vise

2.Ako nisam imao izbor,ona ga je kao mladja imala

3.Ako imam neki izbor da me hoce zene,ona uvijek ima mnogo veci izbor

4.Ako sam putovao,pa ona je vise,a ako je njoj lakse posle 30 da se skrasi meni je teze

5.Ne mogu da biram koju cu,a ona moze da bira kojeg ce

6.Ako imam iskustva ikakvog,ona ga ima vise,a ako sam jak tip i siguran ona je sigurno vec imala jace od mene,nemam ja tu nju cim da Impresioniram

Poslednja izmena:
Па, добро, хорошо, важи, лады... Ако je код Вас, Срба, све je тако добро у реалном - како је тада ова песма могла уопште настати ?

У томе и смисао: токсично окружење дегенерика свих врста и типова. Рађање деце у таквим условима је кривично дело.
Рус немој о Србима. Постарај се и старај се о Русији. Сво поштовање теби као Русу, Држави и Народу Русије. Брини о Русији. Остави се и ти и остали СрБског народа.

Рус немој о Србима. Постарај се и старај се о Русији. Сво поштовање теби као Русу, Држави и Народу Русије. Брини о Русији. Остави се и ти и остали СрБског народа.
и ово је уместо захвалности за важне информације које вас терају на размишљање о положају мушкарца у савременим непријатељским условима...

Мислим да jе Ваша ситуација не разликује много од наше... we all living in America...

Poslednja izmena:

Back