Zasto danas zene traze dzentlmene, kada one same nisu dame?!

Imam svog muskarca. Udata sam iz ljubavi, nista nije imao, i ovo sad sto imamo zajedno smo stekli. Imamo i djecu. Dakle, samo hocu da skrenem pogled da ima i ljepote u ljudima, nisu svi isti. Znam da ovaj svijet ide u pogresnom pravcu, ali uvijek je bilo i losih i dobrih i uvijek ce biti. Naucila sam kroz zivot da ne generalizujem ljude.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk

Ne mozes to da objasnis ljudima sa falinkama iebiga
 
Imam svog muskarca. Udata sam iz ljubavi, nista nije imao, i ovo sad sto imamo zajedno smo stekli. Imamo i djecu. Dakle, samo hocu da skrenem pogled da ima i ljepote u ljudima, nisu svi isti. Znam da ovaj svijet ide u pogresnom pravcu, ali uvijek je bilo i losih i dobrih i uvijek ce biti. Naucila sam kroz zivot da ne generalizujem ljude.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk
slažem se i verujem ti
ali ima jedna stara izreka koja se može primeniti, ako je razumeš
ne nudi savet čoveku kojem je potreban novac
 
sve je to lepo što si ti ispisala i bilo bi super da je makar i pola tako kao što pišeš, ali realnost nije tako šarena
Znam da nije lako, i ja takodje jako cijenim karakterne zene i muskarce i znam da ih malo ima. Znam dobro kakvih sve zena ima i kakvih muskaraca, ali se klonim takvih. Ali znam da ima i kvalitetnih osoba, jer poznajem takve, dobri ljudi. Valjda ce to nekome nesto znaciti, da bude ohrabren.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk
 
Za tebe je duhovno vrla žena ona koja pere noge u lavoru mužu...
tvoji stavovi su prevaziđeni s kraja pretprošlog veka pa je logično što si u neskladu sa samim sobom i sa svojim okruženjem.

Nisi ga razumela,ne traži on baš da mu pere noge,ali bar da mu...Hm ,kako da se izrazim,a da budem jasan...
Ma da mu izrazi dobrodošlicu ,da mu ...se obraduje,da mu ...mu...
 
onaj ko u svojoj okolini ne sreće kvalitetne ljude, ne može da bude ohrabren

Mnogo zanimljiva recenica...

Trebalo bi vise da se odnosi na zene i da je zene razumeju, ali nema sanse.
Cak je verovatno da je nijedna nece razumeti u danasnje vreme...

A bas je dobra.....ko poznaje sociologiju i kulturolog je sasvim sigurno ce da se slozi sa tom recenicom i razumece je...
 
Imam svog muskarca. Udata sam iz ljubavi, nista nije imao, i ovo sad sto imamo zajedno smo stekli. Imamo i djecu. Dakle, samo hocu da skrenem pogled da ima i ljepote u ljudima, nisu svi isti. Znam da ovaj svijet ide u pogresnom pravcu, ali uvijek je bilo i losih i dobrih i uvijek ce biti. Naucila sam kroz zivot da ne generalizujem ljude.

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk


Objektivnost zene i autizam je toliko veliki da sva ova tvrdnja vec sutra moze postati suprotnost ako se razvede od muza...
Zeni sigurnost daje muskarac to je jasno...
Ja takvoj zeni ne zavidim i znam sigurno da je prijatnija za drustvo...
Ali to su zene za druzenje, one imaju milion prica za druzenje, a i za medjusobno ispomaganje, ali to su dilerski odnosi...
Tu nema ni govora da ona poznaje osobe sa kojima je....poznaje osobe u koje ih je pretvorila...


I muskarci to rade....drustvo za kafanu, drustvo za izlete, drustvo za posao, drustvo za hobi....
Ostale delove karaktera tih osoba gurnes u zapecak, istaknes ono sto ti koristi i sto ti treba da bi i dalje koristio i to je to...


Ne pozajmljuj pare od prijatelja.
Ne posluj sa rodbinom.
 
giphy.gif


Evo sa obe strane
 
Nisi ga razumela,ne traži on baš da mu pere noge,ali bar da mu...Hm ,kako da se izrazim,a da budem jasan...
Ma da mu izrazi dobrodošlicu ,da mu ...se obraduje,da mu ...mu...

Kazu obicno coveku padne na pamet ono sto mu njemu fali. Ne brini za mene, imam toga i viska.

- - - - - - - - - -

Tako je..drago mi je da nisam samo ja ta koja tako misli
Osim sto je generalizacija, u temi su iznete neistine u cilju omalovazavanja zena
Dzentlmenski nema sta

Gde je to izneto? Samo kukas! Vidis koliko njih ne misli da je ovo generalizacija i sta cemo sad? Ti si se pronasla u njegovoj recenici koja je kasnije na vise mesta pobijena, a i on covek na kraju ustuknuo. Valjda razmislio.

Postavio sam prosto pitanje i postavio temu sa citatima sa wikipedije. Dakle wikipedija je zenomrzacka?
 

Back
Top