Zasto danas vecina devojaka ne pruza sansu dobrim momcima?

"Autošovinizam" naših ljudi nije zbog ličnih odnosa već zbog činjenjice da narod ispada nesposoban da za sebe napravi koristan i uredan državni sistem.
Već je sve ispadne ludnica i vladavina najgorih krimosa ili glupih ljudi koji donose katastrofalne odluke itd.
Ovo otprilike misle.
riba se od glave čisti, ali problem je kad cela smrdi

samo što se ne može biti dobar iz slabosti.

recimo, dobrota podrazumeva da nekad izabereš nešto zbog čega ćeš se sukobiti sa drugima. jer drugi rade ružnu stvar, ti ne želiš. npr. Ili, želiš biti dobar prema svojoj ženi koja je bolesna. A lakše je izaći i navatati nešto ili ostaviti ovu. Dobrota na ovom svetu nije linija najmanjeg otpora, pa prema tome je za nju uvek potrebna hrabrost i da se bude ličnost. To su inače muževne osobine. Ko je slab uvek će ići kako mu najlakše. I na takvu osobu se ne možeš baš osloniti.
Ма да, мислио сам, "добар"

A to "cool" znači da mora imati love za skoro sve njene prohtjeve, skupe restorane, večere, poklone.. mora je voditi na putovanja, dobar auto, provode do zore.. ali kako?
Kako, ako nije sin nekog krimosa ili nekog biznismena? Kako ako studira, ako su mu roditelji prosječnih primanja, sve to je daleko od njega.. a i djevojaka.
Priča a i tema uopšte nije naivna i bezazlena.. sve je u principu sad i odmah, ili imaš ili nemaš, džaba pristojno i kulturno ophodjenje, simpatičnost, zaljubljenost,ostaješ u drugom planu.. sve dok ne "staneš" na svoje noge.
A dotle će biti zakinuti za mnoge lijepe i romantične stvari.. generacija gubitnika, momaka 20-tih godina.. godine mladosti, ushičenja, zaljubljenosti i pustih snova.
To cool je recnik teskih idiota.

Zasto ne pruza sansu ?

-Zato sto muskarci takvi ne postuju sami sebe.

-Nije problem da zena odbije 100 puta dobrog nekog momka a ovamo izlazi sa losim,to je njen izbor ona bira smatra da je ovaj za nju prihvati poraz i ides dalje

- Problem je sto dobri momci zene posle takve zene kada one napune 35 ili 40 godina umjesto da ih ne zene i da im kazu niste nas htjele sa 20 sada kada ste se izivile sada je i rezerva dobra e pa ne moze tako,udajte se za svoje lose momke,al onda one to nece jako lukavo

-Zene uvijek znaju da ce sa odredjenim tipom muskaraca da se izive tu negdje do 30 e,a ovi za brak neka cekaju, kada bi znale da ce biti vjecno same i da ih ovi dobri nece zeniti nego da ce u samoci provesti zivot.Onda ne bi birale sa 20 godina lose momke.Al to je krivica dobrih momaka sto dozvole sebi taj brak ili su prijatelji zena dok ih drugi bambusaju,prihvati da budu rezerve,kao kada jedes za stolom svi se najedu a tebi kosti daju

Zakljucak - Dostojanstvo je kljuc,nekom si broj 1 i postovan ili si niko i nista nema sredine,kao bice brak sa 30 plus ili ti kaze budi mi prijatelj, nema dogovora aj cao
Izasao sam sa nekoliko takvih, koje su mi u toku veceri priznale da su voljele bad boyse u 20im. Do tog trenutka je islo sve ok, one ugodne, dotjerane, fine, smijemo se, a od izgovorenog sam smisljao izgovore da se maknem. Mislim si, ti si bila od onih kojima da sam prisao u 20im bi napravile facu kao da su stale u psecu kaaaku.🙌

Back