Zašto BoTa nije bio u Orašcu danas na proslavi praznika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ARANDJELOVAC%20PROPAGANDA%20Plakat%20sa%20Gebelsom.jpg


Ово сада може и за РТС да се уради!
geringxy3dg3.png
 
Какав је то коментар? :roll: Хвала Богу што нисам или јесам била у Орашцу ( нема везе са темом ), што нисам председник државе коме је данас било место у Орашцу ( опет нема везе са темом ) или зато што председник Србије Тадић Борис није био у Орашцу, на прослави Дана државности? ( На тему си одговорила - "Не знам" )...
никакав...осим залудног узимања Имена Господњег.:roll: Опрости Боже.
Хвала Богу, што ти ниси председник, а ко си ти уопште, и сви ви који толико по том "газите", да прозивате председника зашто није био у Орашцу? Откуд ви знате где је он требало да буде, и да ли је требало тамо да буде? Ја сам одговорила "не знам", а у ствари, и мене је врло мало брига да ли је био или није, а ви о томе у суштини неважном питању дрвите толико, правите "од комарца магарца", у стилу "трла баба лан..."
 

te patike nemaju veze sa ovim tadicevim i koji ce djavo njemu te borbene patike kad on ni vojsku nije odsluzio

drugo gde si vido da predsednik drzave obilazi smotru u necemu sto nije svecano odelo i cipela?

gde si vido da predsednik vrsi smotru na dan drzavnosti u patikama?


ti si bre isti nevaspitani lik ko i ovaj tadic.

ne znas sta je elementarna kultura
 
To nije vojna vežba nego smotra, mi smo pričali o vojnoj vežbi..

i gde si ti to vido da se smotra u svetu vrsi u borbenim patikama? :rotf:

tadic je nevaspitani seljak koji se ruga i ponizava nasu drzavu

da nije to sto jeste bio bi danas prisutan u Orascu

a meni je jasno zasto nije dosao

usrao se od srpskog naroda.

tadic ide samo tamo gde obican narod nije prisutan.

kad god je usao u narod zvizdali su mu i pljuvali ga - a on to zaljubljeni narcis ne podnosi zato takve situacije izbegava

zna on dobro da ga pola srbije mrzi iz dna duse. najmanje pola
 
te patike nemaju veze sa ovim tadicevim i koji ce djavo njemu te borbene patike kad on ni vojsku nije odsluzio

drugo gde si vido da predsednik drzave obilazi smotru u necemu sto nije svecano odelo i cipela?

gde si vido da predsednik vrsi smotru na dan drzavnosti u patikama?


ti si bre isti nevaspitani lik ko i ovaj tadic.

ne znas sta je elementarna kultura

Ej, sad ti mene guraš da branim nešto šta ja uopšte ne želim da branim.... Čovek je reko da je Tadić otišo na vežbu u patikama, a ja sam reko da to nije ništa neobično i da postoje "borbene patike" koje izgledaju kao vojničke čizme i da je to sasvim prikladna obuća za vojnu vežbu... I koj me ****** sa napinješ za smotru, kad je ja nisam ni pomenuo?
 
Хвала Богу, што ти ниси председник, а ко си ти уопште, и сви ви који толико по том "газите", да прозивате председника зашто није био у Орашцу? Откуд ви знате где је он требало да буде, и да ли је требало тамо да буде? Ја сам одговорила "не знам", а у ствари, и мене је врло мало брига да ли је био или није,а ви о томе у суштини неважном питању дрвите толико, правите "од комарца магарца", у стилу "трла баба лан..."

Никога ја не газим, а као равноправни грађанин Србије, имам право да знам зашто председник државе није био на прослави Дана државности.
Мене не занима ко му је био или била жена, шта ради у слободно време, да ли воли или не амерички стајлинг, чак ни којој странци припада.
А приче о трлабабалан "Злободану, радикалима си ти почела, а све у недостатку знања и аргумената.
Могуће да је председник имао преча посла, просто сам приметила да никада није био у Орашцу.И коначно, није ли крајњи неукус да председник државе не присуствује на прослави дана своје државе?
Кажеш, можда је имао преча посла...можда...видећемо догодине.
 
Ja ne znam sto se vi bunite, bas mu dobro stoje gojzerice :hahaha:
Sa svojim kvalifikacijama to bi trebao da fura svaki dan na radnom mestu, ali na gradilistu :mrgreen:

p.s. Mislim sta reci na to da predsednik drzave izostaje na proslavi dana drzavnosti. :roll: To samo lokalne budale na forumu mogu pokusati da opravdaju, a i njima vidim teze ide.

e vrati stranu unazad pa procitaj onu opservaciju o tadicevim BORBENIM PATIKAMA :hahaha:

umro sam od smeha :rotf:
 
drugo sem predsednika i premijer je nevaspitan i nekulturan

Svaki pravi srpski domacin i seljak zna da kad se nekome odaje pocast, da se SKIDA KAPA sa glave , al ovaj nas nazovi premijer, nije nasao za shodno da to uradi.

Bolje da su uzeli nekog seljaka iz Orasca da oda postu mrtvima ,jer je svaki seljak bolje vaspitan od njih.

Ма кад само прође поред неког,
дигне капу, шубару, качкет...,
а таман посла да не скине кад' се некоме одаје почаст!
 
Никога ја не газим, а као равноправни грађанин Србије, имам право да знам зашто председник државе није био на прослави Дана државности.
Мене не занима ко му је био или била жена, шта ради у слободно време, да ли воли или не амерички стајлинг, чак ни којој странци припада.
А приче о трлабабалан "Злободану, радикалима си ти почела, а све у недостатку знања и аргумената.
Могуће да је председник имао преча посла, просто сам приметила да никада није био у Орашцу.И коначно, није ли крајњи неукус да председник државе не присуствује на прослави дана своје државе?
Кажеш, можда је имао преча посла...можда...видећемо догодине.

A ko te je slagao da si ravnopravna :mrgreen:

Raspitaj se da li je ijedan clan DS-a nezaposlen odn. da li u onih par miliona nezaposlenih ima koji ds-ovac :mrgreen:
 
e vrati stranu unazad pa procitaj onu opservaciju o tadicevim BORBENIM PATIKAMA :hahaha:

umro sam od smeha :rotf:

Ma citao sam i ostao bez teksta.
Bas te borbene patike su najsavremeniji deo borbene "tehnike" kojim se Vojska Srbije modernizovala. Predsednik samo radi marketing kako mu i dolici kao vrhovnom komadantu vojnih "snaga" :hahaha:
Dovoljno je da covek vidi tog klovna i da shvati da je Srbija cirkus drzava :D
 

Ma citao sam i ostao bez teksta.
Bas te borbene patike su najsavremeniji deo borbene "tehnike" kojim se Vojska Srbije modernizovala. Predsednik samo radi marketing kako mu i dolici kao vrhovnom komadantu vojnih "snaga" :hahaha:
Dovoljno je da covek vidi tog klovna i da shvati da je Srbija cirkus drzava :D

Kad to kaže jedan ustaša kao ti, onda to i nije tako loše...;)
 
Никога ја не газим, а као равноправни грађанин Србије, имам право да знам зашто председник државе није био на прослави Дана државности.
Не газиш никога али газиш по том заправо неважном питању.
А приче о трлабабалан "Злободану, радикалима си ти почела, а све у недостатку знања и аргумената.
Зато што су то много важније ствари него ова је ли Тадић био у Орашцу.
И коначно, није ли крајњи неукус да председник државе не присуствује на прослави дана своје државе?
Није. А то се код вас зове - опсесија. Колико си само пута то поменула, немаш преча посла.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top