Kako bi svet danas izgledao da nije bilo komunista i fašista?

@dulesrbenda, kada obnovimo veličanstvenu Jugoslaviju, ali ovaj puta da obuhvaća sve mediteranske države, prvo što ćemo napraviti je poslati udbaše po @PA8, kao što je Mossad oteo Eichmanna i dok se ne bude popravio, morsti će držati najveću jugoslavensku zastavu na svijetu, a sve to dok mi budemo držali državničke govore.

@dulesrbenda, kada obnovimo veličanstvenu Jugoslaviju, ali ovaj puta da obuhvaća sve mediteranske države, prvo što ćemo napraviti je poslati udbaše po @PA8, kao što je Mossad oteo Eichmanna i dok se ne bude popravio, morsti će držati najveću jugoslavensku zastavu na svijetu, a sve to dok mi budemo držali državničke govore.
Да! :heart:

Јесте, брале. Титоисти ће остати титоисти, комунисти ће остати комунисти, фашисти ће остати фашисти, једино ћеш ти потрошити живот док им објашњаваш да нису у праву.

И каква је то рачуница??
Ja uživam kada maltretiram titoiste. Ako uživam u životu, onda to nije potrošen život džabe.

IMG_1761.jpeg

Evo šta je @dulesrbenda rekao o Brozu.
👇
Taj ,,državnik“ je osakatio Srbe....

Da fašizam ide sa komunizmom u istom paketu jer;
da Lenjin nije uspeo sa revolucijom nikada se ne bi Tito instalirao kao peredsednik Jugoslavije , znači i Srbije. Odlična stvar.
S druge strane Hiteler bi zauzeo rovitu monarhističku Rusiju kao uostalom i celu Evropu pre toga . Tada bi pretvorio Srbe u pomoćne radnike i poslugu za prljave poslove što doduše i danas čine .

Srbija bi danas bila stabilna demokratska država. Rusija bi danas bila demokratska država. Svet bi danas bio neuporedivo bolji.
pogrešno...žene ne bi imale pravo glasa...kolonijalizam u svom najgorem obliku bi postojao...stotine milijuna ljudi bi bilo u robstvu...kraljevine bi činile večinu država...rasizam bi bio aktuelan...prava radnika na razini 19 st....i da grad rim bi bio pod muljem rijeke tiber i največi dio rimske ostavštine.

žene ne bi imale pravo glasa.
Pričaš gluposti.
kolonijalizam u svom najgorem obliku bi postojao...stotine milijuna ljudi bi bilo u robstvu..
Pričaš gluposti.
.kraljevine bi činile večinu država..
Skandinavske zemlje su danas kraljevine. Skandinavske zemlje su danas najcivilizovanije zemlje na svetu.
.rasizam bi bio aktuelan..
Pričaš gluposti.
.prava radnika na razini 19 st..
Pričaš gluposti.
..i da grad rim bi bio pod muljem rijeke tiber i največi dio rimske ostavštine.
Pričaš gluposti.

Pričaš gluposti.

Pričaš gluposti.

Skandinavske zemlje su danas kraljevine. Skandinavske zemlje su danas najcivilizovanije zemlje na svetu.

Pričaš gluposti.

Pričaš gluposti.

Pričaš gluposti.
nemam želje ni potrebe da ulazim u analizu navedenih...možda ova posljednja...do dolaska musolinija rimsko nasljeđe kojeg danas poznajemo bilo je pod muljem tibera od koloseuma do ostali arheoloških nalaazišta...tak nakon što je benito posegnuo za nasljeđem rimskog carstva počelo je arheološko otkopavanje navedenog iz višestoljetnog mulja tibera

Back