Zaštita potrošača

a znate šta se meni desilo?
Jacobs 100gr - 800 kinti a 200gr 1300
aj zažmurim pa uzmem i Monarh i Gold
kad ono 900 din svaki
opa bato 2X400 din nije malo...
aj sutra rekoh da uzmem opet kad oćeš 1300

u kako je dobar ovaj Jacobs
АЛ СКУП у 3.п.м.
Ја мислим да не постоји ништа скупље од тог -Јакобса-,
ја додуше не пијем кафу..стриктно пиво и Чај кад дође зима(стриктно са медом,без шећера),
али те пластичне Теглице Јакобса од по 200 Гр.(а има их више Врста)--то око 22 евра..
безобразлук
исто као она Превара од СТАРБАКСА...
па оно је богу плакати,
а тек скупо.. за СМЕЋЕ
 
АЛ СКУП у 3.п.м.
Ја мислим да не постоји ништа скупље од тог -Јакобса-,
ја додуше не пијем кафу..стриктно пиво и Чај кад дође зима(стриктно са медом,без шећера),
али те пластичне Теглице Јакобса од по 200 Гр.(а има их више Врста)--то око 22 евра..
безобразлук
исто као она Превара од СТАРБАКСА...
па оно је богу плакати,
а тек скупо.. за СМЕЋЕ
prevara od Starbaksa je kancerogena kao i McDonaldsova kafa ali i NES koji je duplo jeftiniji od Jacobsa...

Ne nadjoh ništa štetno za Jacobs, platiću
a i ukusniji milion puta od posranog NES-a koji samo ima lep dizajn i logo
 
То преко НЕ ПОСТОЈИ ..да неко чека НЕКОГ СЛУГУ да му сипа Гориво у Ауто!
На шта то личи?? Стао си,треба ти Чорба,сипај сам брате!
Али ,очигледно је СНС запослио толико Људи да они не знају шта да раде из Досаде тако
да САМО КОД НАС постоји фазон да ти РАДНИК сипа Гориво.
На почетку сам им увек остављао нешто у руку..50,100 Динара..
сад не дајем ништа скад сам скапирао да им то изгледа у Опису радног места.
Јесам те звао да ми сипаш?
Нисам.
здраво -довиђења
па када будеш установио да си можда способан за нешто јаче него сипање Горива у туђе резервоаре,онда можемо причамо.
 
Ja uvek sam sipam ali pošto imaju razne oznake i po pumpama i zemljama nebi da sipam neko lož ulje ili bluetrt :D

I kako je taj kreten sipao kada piše velikim slovima šta je čim otvoriš poklopac?

Treba da uvedu okrugli i kockasti vrh za dizel i benzin i ćao zdravo.
 
ovi iz IDEA stvarno nisu normalni :lol:

uvaljuju sirovo meso još kao "ko kupi 15 kila mesa za sušenje kod nas dobija 2kg soli po 1din" :lol:

a onda sledi uputstvo "kako se suši meso"

jedino što nisu napisali "GDE sušiti njihovo meso"?

i zašto bih uopšte sušio njihovo meso?

mačka u džaku
 
То преко НЕ ПОСТОЈИ ..да неко чека НЕКОГ СЛУГУ да му сипа Гориво у Ауто!
На шта то личи?? Стао си,треба ти Чорба,сипај сам брате!
Али ,очигледно је СНС запослио толико Људи да они не знају шта да раде из Досаде тако
да САМО КОД НАС постоји фазон да ти РАДНИК сипа Гориво.
На почетку сам им увек остављао нешто у руку..50,100 Динара..
сад не дајем ништа скад сам скапирао да им то изгледа у Опису радног места.
Јесам те звао да ми сипаш?
Нисам.
здраво -довиђења
па када будеш установио да си можда способан за нешто јаче него сипање Горива у туђе резервоаре,онда можемо причамо.
a jel treba kasirka na kasi il možeš sam da uzmeš kusura koliko ti treba?
 
a jel treba kasirka na kasi il možeš sam da uzmeš kusura koliko ti treba?
Кусур је увек добродошао...кад се захебу,па ти врати више кусура него што треба.
Ја то педантно вратим.
Што би некој Мученици за Касом узимали из њеног сопственог Џепа само зато што је упала у неку гужву?

п.с. једном сам имао Прилику да уживам у Чарима дотичне касирке:super:
 
То преко НЕ ПОСТОЈИ ..да неко чека НЕКОГ СЛУГУ да му сипа Гориво у Ауто!
На шта то личи?? Стао си,треба ти Чорба,сипај сам брате!
Али ,очигледно је СНС запослио толико Људи да они не знају шта да раде из Досаде тако
да САМО КОД НАС постоји фазон да ти РАДНИК сипа Гориво.
На почетку сам им увек остављао нешто у руку..50,100 Динара..
сад не дајем ништа скад сам скапирао да им то изгледа у Опису радног места.
Јесам те звао да ми сипаш?
Нисам.
здраво -довиђења
па када будеш установио да си можда способан за нешто јаче него сипање Горива у туђе резервоаре,онда можемо причамо.
A zašto da sipam sam gorivo? Ljudima je to posao, zar da im uzmem to? Kao što neću da krečim ili otpušavam neke cevi. Platim ljudima kojima je to posao, kao što očekujem da meni plate za moj posao, a ne da se neko "razume".
Odem do kase, platim svoje gorivo. Ako mi neko od zaposlenih opere šoferku, obavezni ih častim iako to nisam tražio. I uvek im se javim sa osmehom, na jednoj pumpi najčešće točim i znaju me tamo. Ali isto radim i tamo gde sam prvi put.
 
A zašto da sipam sam gorivo? Ljudima je to posao, zar da im uzmem to? Kao što neću da krečim ili otpušavam neke cevi. Platim ljudima kojima je to posao, kao što očekujem da meni plate za moj posao, a ne da se neko "razume".
Odem do kase, platim svoje gorivo. Ako mi neko od zaposlenih opere šoferku, obavezni ih častim iako to nisam tražio. I uvek im se javim sa osmehom, na jednoj pumpi najčešće točim i znaju me tamo. Ali isto radim i tamo gde sam prvi put.
Ето докле су нас довеле евроинтеграције,Сороши и људска Права,неотворена Поглавља и страначка запошљавања, да је неком у Опису Посла да сипа Гориво..по твојим Речима?
Зар није то мало поражавајуће?:(
И шоферку да ти опере...хоћеш и Ципеле да ти исполира?
 

Back
Top