Замена за сим картицу

E ja sam upala ovde i ovo mi je skroz zanimljivo,ali mi opet ni sve nije jasno,pa bi vas zamolila da mi objasnite :)
Koja korist od kartice falsifikata,sem sto na nju moze da stane vise poruka,veci imenik...jer koliko sam ja shvatila ne mozes da korsitis dva broja istovremeno?Iako su iskopirani na kartici.
I zastoje to ilegalno?
Kakva je u sustini korist od toga?Imas vise brojeva na istoj kartici,veci imenik i to je to?
Ajed mi sve lepo objasnite moooooolim vas ;) :)
 
to ti je cisto sranje od kartica, isti broj, samo veca memorija... MEMORIJA?! koji ce ti to Q na SIM kartici ?! mozda za ostale telefone ali symbian kojima je sve na telefonskoj memoriji, memorija SIM kartice nije ni potrebna...

BTW jedan lik iz Nisha to radi a kako se zove i kako mu se zovu cale i keva i brat i sestra i komsija i baba to ne znam, nisam toliko pametan
 
*Zvoncica*:
E ja sam upala ovde i ovo mi je skroz zanimljivo,ali mi opet ni sve nije jasno,pa bi vas zamolila da mi objasnite :)
Koja korist od kartice falsifikata,sem sto na nju moze da stane vise poruka,veci imenik...jer koliko sam ja shvatila ne mozes da korsitis dva broja istovremeno?Iako su iskopirani na kartici.
I zastoje to ilegalno?
Kakva je u sustini korist od toga?Imas vise brojeva na istoj kartici,veci imenik i to je to?
Ajed mi sve lepo objasnite moooooolim vas ;) :)

Prakticno, ako puno putujes, menjas zone operatera, pokrivenost signalom (063/064), tajni broj za "Kosava sexy-chat"-ne moras nositi 2-3-8 kartice u novcaniku i rizikovati da ih izgubis. Samo udjes u meni i odaberes. Pri tom ako zaista izgubis fon sa kloniranom karticom, originali su ti kuci, pa "narezes" novu karticu. Zgodna stvar za 20 EU.
 

Back
Top