Quantcast

Замена за сим картицу

*Zvoncica*

Zainteresovan član
Poruka
137
E ja sam upala ovde i ovo mi je skroz zanimljivo,ali mi opet ni sve nije jasno,pa bi vas zamolila da mi objasnite :)
Koja korist od kartice falsifikata,sem sto na nju moze da stane vise poruka,veci imenik...jer koliko sam ja shvatila ne mozes da korsitis dva broja istovremeno?Iako su iskopirani na kartici.
I zastoje to ilegalno?
Kakva je u sustini korist od toga?Imas vise brojeva na istoj kartici,veci imenik i to je to?
Ajed mi sve lepo objasnite moooooolim vas ;) :)

xM0ntYweeX!

Obećava
Poruka
71
to ti je cisto sranje od kartica, isti broj, samo veca memorija... MEMORIJA?! koji ce ti to Q na SIM kartici ?! mozda za ostale telefone ali symbian kojima je sve na telefonskoj memoriji, memorija SIM kartice nije ni potrebna...

BTW jedan lik iz Nisha to radi a kako se zove i kako mu se zovu cale i keva i brat i sestra i komsija i baba to ne znam, nisam toliko pametan

A-man

Aktivan član
Poruka
1.532
*Zvoncica*:
E ja sam upala ovde i ovo mi je skroz zanimljivo,ali mi opet ni sve nije jasno,pa bi vas zamolila da mi objasnite :)
Koja korist od kartice falsifikata,sem sto na nju moze da stane vise poruka,veci imenik...jer koliko sam ja shvatila ne mozes da korsitis dva broja istovremeno?Iako su iskopirani na kartici.
I zastoje to ilegalno?
Kakva je u sustini korist od toga?Imas vise brojeva na istoj kartici,veci imenik i to je to?
Ajed mi sve lepo objasnite moooooolim vas ;) :)

Prakticno, ako puno putujes, menjas zone operatera, pokrivenost signalom (063/064), tajni broj za "Kosava sexy-chat"-ne moras nositi 2-3-8 kartice u novcaniku i rizikovati da ih izgubis. Samo udjes u meni i odaberes. Pri tom ako zaista izgubis fon sa kloniranom karticom, originali su ti kuci, pa "narezes" novu karticu. Zgodna stvar za 20 EU.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.