Zaljubljivanje danas

Da li je moguće se zaljubiti u današnje vreme?
Deluje kao da je to retkost
Ljudi pate od manjka emocija
Ili se varam?
Kada ste se poslednji put zaljubili? Pre Hrista? :lol:

Pogledajte prilog 1258926
Zaljubljivao sam se u osnovnoj skoli, posle toga ne. Uglavnom sam startovao devojke koje su mi se svidjale, bez nekih emocija, niti vremena da
se zaljubim. Oces - neces ok i jedno i drugo, prelazim na sledecu, ako je odgovor ne :P
U brak sam usao potpuno rezonski, gledao sam da se dobro slazemo i da li mozemo da zivimo zajedno. Ispalo je dobro,
da sam dobro procenio.
 
Ne znam sto se ljudi zentaju od tog zaljubljivanja.
S tim sto tu razlikujem to neko osnovna skola zaljubljivanje, kad isprojektujes, ispanicis, nesiguran u sebe i ako razmislis i sve te devojke (a verujem i za devojke- muskarci), to su vecinom bile totalno pogresne osobe. Zato smo se tada i razocaravali i cimali i sta vec. Deca brate. Zaljubljuju se jer je cool a ne zbog toga kako se osecas s nekim.
Zrelo zaljubljivanje je to. Hocu da mi je Iskreno lepo s njom. Ne zbog toga sto ima to medju nogama, vec iskreno ispunjujuce drustvo i njeno prisustvo. Jednostavno je. A u to se ukljucuje sve lepo. Ne zakidaj mi, inace si au fiderzen.
 
E sad da , teze se zaljubljujes sto si stariji. Sto je i logicno. Plus i ljudi postanu nadrkani, lako otfirlaju drugu stranu, prekriticni i td..Jos ako je frustracija, pa na to slojevi nekih nakupljenih sranya, pa igra nekakvih laznih kriterijuma, cega vec.
Pa sta ce ti to?...u to se ne zaljubljujes, dovoljno je da ukazes da covek moze i stati kad je uzurban i pomirisati cvet.
Ako to ne kapira? Ne gubi vreme, jer nigde to nece otici osim izgubljenog vremena.
 
Ali ima i ovo. Char kada se zaljubis kad si stariji.
Intenzivniji je osecaj. Dublji, sveukupniji.
Kad si mladji, pola toga ode dole.
A kad si zreo, onda lepo pricas sa nekim, bez ikakvih namera i ocekivanja osim da se lepo osecate zajedno. Spreman si da se otvoris, da prihvatis celu licnost s druge strane. I onda sloj po sloj, i shvatis nalet tih intenzivnih osecanja tek. E tada je ono: Opaa, otkud sad ovo. Osecam se golicavo i cudno, lepo cudno.
 
Ali ima i ovo. Char kada se zaljubis kad si stariji.
Intenzivniji je osecaj. Dublji, sveukupniji.
Kad si mladji, pola toga ode dole.
A kad si zreo, onda lepo pricas sa nekim, bez ikakvih namera i ocekivanja osim da se lepo osecate zajedno. Spreman si da se otvoris, da prihvatis celu licnost s druge strane. I onda sloj po sloj, i shvatis nalet tih intenzivnih osecanja tek. E tada je ono: Opaa, otkud sad ovo. Osecam se golicavo i cudno, lepo cudno.
A kad si stariji ode i dole i gore i levo i desno.
Tako kod mene 😅
 
Hajde divite mi se sada malo, moze i po koja nasmejana, odvazna, u dodiru sa sobom, kinki da mi se javi na komad razgovara, a onda da otvorimo i neku kinki temu, bio bi red..zar ne? Da nam svima bude zabavno i ispunjujuce i da se smejemo i kikocemo.
 
Retko se zaljubljujem
i online i realno
zapravo ja se zaljubim uglavnom nakon sexa
ako nam je bilo dobro
da nam je lep zagrljaj, nežan i strastven, da volim da dremam pored njega.

A u poslednje vreme, čak i kada je dobar sex se ne zaljubljujem.
Pitaju me prijateljice kako to uspevaš, ja rekoh ništa ne uspevam, spontano ;)
 
Retko se zaljubljujem
i online i realno
zapravo ja se zaljubim uglavnom nakon sexa
ako nam je bilo dobro
da nam je lep zagrljaj, nežan i strastven, da volim da dremam pored njega.

A u poslednje vreme, čak i kada je dobar sex se ne zaljubljujem.
Pitaju me prijateljice kako to uspevaš, ja rekoh ništa ne uspevam, spontano ;)
Ne brini, mlada si, doći će Ti pravi.
 
Da li je moguće se zaljubiti u današnje vreme?
Deluje kao da je to retkost
Ljudi pate od manjka emocija
Ili se varam?
Kada ste se poslednji put zaljubili? Pre Hrista? :lol:

Pogledajte prilog 1258926
Jeste moguce, samo krace traje, slabijeg intenziteta...vreme instant kafe i instant zaljubljivanja...
Ne mislim da ljudi pate od manjka emocija, samo se brze zivi, otudjenije-i sami od sebe i od drugih, potiskuje se, glumi, neadekvatno se ispoljavaju, otuda puno nasilja, eksplodiraju ljudi...
Naravno, ima i onog pravog, koje preraste u ljubav, samo se ne desava svima, nikad i nije...
Ja se cesto zaljubim, meni ti leptirici dodju vazduh, hrana, voda...onako platonski se zaljubim, bez da nesto realizujem. Ne mora niko ni da zna, cini mi se da mi je jos jaci osecaj kad tako tinjucka krisom...malo mi bude krivo kad me prodje.
Jedan bivsi mi je rekao da sam navucena na to ushicenje...i nije pogresio u proceni.
 
Da li je moguće se zaljubiti u današnje vreme?
Deluje kao da je to retkost
Ljudi pate od manjka emocija
Ili se varam?
Kada ste se poslednji put zaljubili? Pre Hrista? :lol:

Pogledajte prilog 1258926
Zavisi šta želiš i dal vam se interesi poklapaju. Npr. možeš ti da želiš, da se nisi zaljubio ali da ti je ona baš lepa. A šta ako ona ima neka loša iskustva i ni po koju cenu ne želi više od malog prijateljstva? Da bi došlo do Sexa(ipak je ovo Ljis) nije dovoljno da se samo tebi jednom u nikad digne, ili da je njoj do Sexa(mora da bude i tebi). Sve mora da bude na bazi obostranih želja i interesa.
 

Back
Top