Zaljubljivanje danas

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Znaci, ako brak ne valja, cuti i trpi? :lol:
Brak nijetu da valja ili ne nitije naša polovica tu danas učini srečnim ili ne ubraki dvoje postaju jedno itoje neraskidiva veza koa treba da traje ceo život
Pored toga svaki brak ima usponei padove ako imau probleme nekaih sami rešavaju niko nebi trebo dase meša u tuđži brak tose kosi isa ljuckim isa božijim zakonima

Scott Isle

Veoma poznat
Poruka
12.515
Ljudi pate od manjka emocija
Ili se varam?
Kada ste se poslednji put zaljubili? Pre Hrista? :lol:

Ljudi nemaju nikakvu kontrolu nad zaljubljivanjem. To su kosmicki okovi koji te vezu.
Ako s nekim provedes vrijeme i prostor, ti okovi ce srastati. Ako se onda distanciras, razdvojis vremenom i prostorom, raskidanje okova ce biti bolno. Saznaces koji su privlacni okovi kroz bol.
Potrebno je provesti vrijeme i prostor, a za to treba pocetna privlacnost i malo akcije.

Poslednja izmena:

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.519
Ljudi nemaju nikakvu kontrolu nad zaljubljivanjem. To su kosmicki okovi koji te vezu.
Ako s nekim provedes vrijeme i prostor, ti okovi ce srastati. Ako se onda distanciras, razdvojis vremenom i prostorom, raskidanje okova ce biti bolno. Saznaces koji su privlacni okovi kroz bol.
Potrebno je provesti vrijeme i prostor, a za to treba pocetna privlacnost i malo akcije.

nije tachno

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.883
Vidi, malo sam se sa tobom šalila u onoj temi, naravno ti ne možeš znati šta kako zašto, pa nagađaš, ali razumem tvoju poentu. Hoćeš da kažeš da je jedno intelektualizacija, razmišljanja itd, a nešto sasvim drugo ono podsevsno što te ka nečemu vuče. I ja se sa tobom slažem, jer je to prosto tako. Niko ne može razjasniti konekciju, pravu konekciju sa nekim nama veoma bitnim.
I ovo je tačno, provesti prosotor i vreme sa nekim i zbližiti se znači patnju i bol ukoliko se ljudi razdvoje. Po toj boli poznajemo ui pravu konekciju. No ta bol se prevazilazi ljubavlju, sublimiraš je u ljubav prema nekome i kažeš želim mu dobro. Uvek naravno ostaje ta bol ako je u pitanju razdvojenost od nekoga koga smo doživeli tako blisko, kao deo sebe.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
43.902
P ja se zaljubljujem. Zaljubljivanje je dobro. Basnlepo. Prorade leptirovi, iscekivanje, hoces da se podvuces toj osobi pod kozu, ona tebi.
Al krijem. Potajnou. Chezljivou, jer ne zelim da budem povredjen i nasankan. A danas su zene bezobrazne. Izjavis joj da ti se svidja, ona odmah gejm over. Ko da igra igricu. E jel takou?
Jel takou?

Manastirka

Elita
Poruka
24.823
Da li je moguće se zaljubiti u današnje vreme?
Deluje kao da je to retkost
Ljudi pate od manjka emocija
Ili se varam?
Kada ste se poslednji put zaljubili? Pre Hrista? :lol:

Pogledajte prilog 1258926
Posle Hrista!
Nisam baš toliko matora. :hehe:
Imam zapisano negde kad je i kako bilo,...draga Paula, kako bi to sad izgledalo da se zaljubim k'o neka šiparica?! Disaster.
Luda sam i bez toga! 😁

Poslednja izmena:

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.725
Moja poslednja ljubav je bila jedna Ana(pre više od 11.godina), bivša koleginica. Zapravo ako računamo Fejsbuk onda je to bila jedna Ivana(takođe bivša koleginica) ali bila je to neka čudna ljubav(da ne napišem nešto odgovarajuće). Ta ljubav se desila preko slika. Imao sam je u Fejsbuku za prijateljicu(imao sam i njen broj mobilnog). Malo po malo, svaki dan gledajući njene slike, ozbiljno sam se zaljubio(pre jedno 7-8.godina).
To su poslednje velike ljubavi koje pamtim.

Manastirka

Elita
Poruka
24.823
Moja poslednja ljubav je bila jedna Ana(pre više od 11.godina), bivša koleginica. Zapravo ako računamo Fejsbuk onda je to bila jedna Ivana(takođe bivša koleginica) ali bila je to neka čudna ljubav(da ne napišem nešto odgovarajuće). Ta ljubav se desila preko slika. Imao sam je u Fejsbuku za prijateljicu(imao sam i njen broj mobilnog). Malo po malo, svaki dan gledajući njene slike, ozbiljno sam se zaljubio(pre jedno 7-8.godina).
To su poslednje velike ljubavi koje pamtim.
Gde ljubav,... a da nije iz doba Facebook-a? 😁
To se podrazumeva u 21-om veku.
Ja sam kao klinka volela tenis i bila sam zaljubljena u Andre Agassia.
Šta ti je moć malih ekrana! Pisala sam mu čak i ljubavno pismo.:hehe:
Nzm da li se i to računa.

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.725
Gde ljubav,... a da nije iz doba Facebook-a? 😁
To se podrazumeva u 21-om veku.
Ja sam kao klinka volela tenis i bila sam zaljubljena u Andre Agassia.
Šta ti je moć malih ekrana! Pisala sam mu čak i ljubavno pismo.:hehe:
Nzm da li se i to računa.
Ako ćemo tom logikom moja prva ljubav je bila ni manje ni više nego Lepa Brena :lol: Bio sam dete koje nije još bilo pošlo ni u zabavište ili predškolsko. Bila je prelepa :)