Zaljubljivanje danas

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.883
Da li je moguće se zaljubiti u današnje vreme?
Deluje kao da je to retkost
Ljudi pate od manjka emocija
Ili se varam?
Kada ste se poslednji put zaljubili? Pre Hrista? :lol:

1669017036714.png

M

Miki...miki

Gost
Inspirirala Te moja pjesma na kaVani, pa proradili leptirići i testiraš pučanstvo

Možda si i znanstvenica, radiš sociološko fenomenološka istraživanja, za tajne i nevidljive centre moći, planiranja i odlučivanja.

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.409
a ti? kada si ti? :)
Kad nisam :lol: ... meni to bar nije teško. Nije svako zaljubljivanje isto - nekada ume silovito naiđe ali brzo i prođe, a neko zaljubljivanje krene polako i sasvim nesigurno, ali onda te vremenom celog obuzme i traje, traje i traje pa taman kada misliš da je pridremalo, ono te ponovo sačeka iza ćoška.

Ništa se to kod mene ne razlikuje bitno od vremena kad sam imao 17 godina.

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Da li je moguće se zaljubiti u današnje vreme?
Deluje kao da je to retkost
Ljudi pate od manjka emocija
Ili se varam?
Kada ste se poslednji put zaljubili? Pre Hrista? :lol:

Pogledajte prilog 1258926
Ljudise najpre zaljubluju usebe lično nemam unaj istaram alijeto živi dokaz njiove zaljublkenosti slikajuse stavu sliku i čekaju lajk pasu srečni kadga dobiu traže partnere koi čeih večnoda lajkue
Komeje do ljubavi neka nađže nekoga komue drag ane nekoga zakomje lud kacam ja svog Zokia upoznala nisam bila luda zanjim alimie bijo drag veoma drag nikad smose uzeli ni sam bila nešto preterano zaljubljena mladenka ali mije idalje bijo jako drag neznam kacam ga tačno zavolela alije došaotaj dan kacam svatala dajeon posto nerazdvojiv deo menei daga volim svom dušom
Boljeje zavoleti nekoga kotie drag nego pokušati zavoleti u nekoga ukogasise zaljubo protiv svoe volje biti zaljubljen unekoga koti nie drag ume dati napravi pako od života