Zaljubiti se vise puta u istu osobu?

Gazdarica:
Nisam spavala one noci kad smo se sreli i shvatili da vise nista ne osjecamo jedno prema drugome...
Elem, voljela bih da zivim u ubjedjenju da je moguce da mi se desi da se ponovo zaljubim u njega, ako nam se putevi ukrste...
Razgovarali smo o tome te noci... Ko zna...
Cudni su putevi...

A sto hoces da se ponovo zaljubis bas u njega, ako sada nista ne osecas...
Bolje odaberi nekog drugog. Mislim da se ti u stvari zelis da ponovo ozivis ono osecanje od ranije kada si bila zaljubljena, a to nije bas tako jednostavno... Ti se secas svoje ranije ljubavi i nije ti jasno kako sada ne osecas nista prema toj osobi...

Naravno, uvek postoji ipak, ja u stvari negde duboko u sebi i mislim da je ljubav prema nekome onda kada ga volis uvek, i kad je lose i kad je dobro i kad je profesionalno uspesan i kad je skenjan.
Kad vidis osobu u raznim situacijama i pomislis kako bi ga volela i kao dedu bez zuba. Najvise pricam o duhu. Uh, raspisala sam se...
 
Gazdarica:
Nisam spavala one noci kad smo se sreli i shvatili da vise nista ne osjecamo jedno prema drugome...
Elem, voljela bih da zivim u ubjedjenju da je moguce da mi se desi da se ponovo zaljubim u njega, ako nam se putevi ukrste...
Razgovarali smo o tome te noci... Ko zna...
Cudni su putevi...

draga moja, lepo bi bilo zaljubiti se ponovo.....nebitno je da li je u njega ili u nekog drugog:wink:
ali, to je zraka bozanske milosti..nikad ne znas kad ce te obasjati...

svaka prava emocija koju osetimo u zivotu pravo je malo cudo...verujes li u cuda?ja da:)
 
SINDI:
draga moja, lepo bi bilo zaljubiti se ponovo.....nebitno je da li je u njega ili u nekog drugog:wink:
ali, to je zraka bozanske milosti..nikad ne znas kad ce te obasjati...

svaka prava emocija koju osetimo u zivotu pravo je malo cudo...verujes li u cuda?ja da:)
Naravno... U tome i jeste sustina...
Samo, trenutno sam pod utiskom posljednjih dogadjaja...
Otud i ovo pitanje, a to je ujedno i odgovor za milimil...
Ko zna sta cu da mislim za 10 dana... Dobro, ne bas za 10 dana, ali za mjesec ili dva...
 
SINDI:
draga moja, lepo bi bilo zaljubiti se ponovo.....nebitno je da li je u njega ili u nekog drugog:wink:
ali, to je zraka bozanske milosti..nikad ne znas kad ce te obasjati...

svaka prava emocija koju osetimo u zivotu pravo je malo cudo...verujes li u cuda?ja da:)

Mislim da je ovo sustina i skroz mi je jasno o cemu pricas, gazda...
Onda je mozda najbolje da zivis u ubedjenju da cete se jednom, kada bude pravi trenutak za to, vasi putevu ukrstiti na pravi nacin...
Ako u medjuvremenu sretnes nekog novog, znaces kako postupiti...
 
enihcam_xes_mechanical:
mozes ti da volis tu osobu ali ne i da se opet zaljubljujes......hmhmhmmhh..........mozda gazdarica misli na to kad je zmrzis pa se opet zaljubis .....ili sta vec....?

Hoces da kazes da se tebi nikad nije desilo da se zagrejes za neku osobu jakoooo,...pa se ohladis...i onda posle nekog duzeg vremen kad je vidis opet se zagrejes za nju...pocnu leptirici da luduju u stomaku ? :D ;)
hmmm,,,......?
 
Gazdarica:
Mislite li da je ovo moguce?
Ajde sad budite dobri, pa mi dajte ozbiljn(ija) misljenja...

Apsolutno je moguce....cak...nekada i ne moras da budes bez te osobe da bi ti se opet dogodilo....I...nemoj da tugujes sto nista ne osecate...mozda je to samo privid...mozda osecate mnogo jos uvek ali se plasite da se ponovo prepustite (upustite) u nesto sto je bilo i sto vas je povredilo...
 
Svaka zaljubljenost prođe.
Neke se pretvore u ljubav, pa se onda perodično podsećaš zašto nekoga voliš i ponovo zaljubljuješ.

Ali da se ponovo zaljubim u nekoga sa kim više nisam,
za koga više ne postoje emocije, i to ne posoje sa razlogom...
Nije mi se nikada dogodilo.
Ne znam da li je moguće da se dogodi.
Ne verujem.
 
Moguće je cali mame mi :lol:
Ne mogu da kažem da me je taj osećaj prema njemu nikada nije prošao kada mi mesecima nije ni padao na pamet, ništ nisam osećala - slučajno ni pomislila na njega nisam. I onda, on se pojavi osetiš sve ono lepo, blentavo i pileće, provedeš ceo jedan dan s njim, predveče stiže porukica, pa još jedna, još jedna i još jedna...
I potraje to neko vreme tako - peto jutro se budiš, ne veruješ da si sanjala istu osobu par večeri za redom i mrštiš se sebi samoj - kontaš ti da postoje čvrsti razlozi za to što nisi s njim i nećeš da budeš s njim opet iz istih al' imaš onaj sanjiv pogled koji te drži mirnom i nemom... Trgneš se kasnije, trip je kao kad izranjaš iz nekog extra dubokog bazena pa se odjednom pojave zvuci i nastavljaš da plivaš ka ivici - naravno to traje mnogo duže al' tako se nekako završi... Ponovo ne misliš na njega, ne pada ti napamet do prvog proleća kad su ti hormoni totalno uzburkani, kad u sebi imaš nešto pozitivno, veselo, simpatično, naivno... I onda nekako, silom prilika - čuješ taj glas, vidiš ga kako oduvek simpatičnim hodom ide ka tebi raširenih ruku - zagrli te, zavrti oko sebe i pita gde si ti svo to vreme...
tako nekako - meni
 

Back
Top