Želim upoznati Srpkinju za nešto više

oneum

Početnik
Poruka
36
Molim samo malo suzdrzavanja prije nego se nasmijete ili narugate, ili mozda smatrate cringy ovu moju temu, ali evo smogoh hrabrosti. Vjerujte, nista nije cringe oko ovoga i nije laz. Dugo sam o ovome razmisljao i priznajem sebi da se lozim na pripadnice ljepseg spola iz vase cijenjene susjedne drzave. Ovo ne znaci da sam zivotinja i mi je sad sve sta hoda po zemlji napeto ili da nemam apsolutno nikakve kriterije, ali ima tu nesto. Ponajprije u glasu koji me totalno obara s nogu. To je specificno samo za Srbiju. Svi s kojima sam imao doticaj do sada su jako otvoreni, komunikativni a s obzirom da sam radio i radim na takvoj poziciji upoznavao sam dosta ljudi pa mogu rec da nije puka slucajnost.
Vjerujte, nisam pijan ili lud (barem ne znam za to :D ) samo sam iskren. Inace dolazim iz okolice Splita, ali tu se ne vidim u smislu ljudskih kontakata a posebno u vezi. Da ne bi ispalo da drobim samo negativno o tome, stati cu ovde, jer svak ima svoje-sve su to odrazi nekakvih individualnih karakteristika ili preferencija.

Obrazovan sam (totalno meni nebitno za drugu stranu), komunikativan i asertivan sta donekle i ovaj "oglas" dokazuje. Ne volim se krit iza maski, obozavam kontakt uzivo. Imam 35 godina i zanima me puno toga, trenutacno radim u turizmu ali zelio bih se dodatno obrazovat za filmsku industriju (tu isto imam nekog iskustva vec), iako znam da ce bit tesko al ono, za svoj gust prvo. Jedno vrijeme sam se bavio i glazbenim novinarstvom za jedan portal iz Niša. Obozavam znaci film i muziku posebno sam opsjednut 80-ima kao pop kulturom opcenito. Moze bit da je i to problematicno jer ne klikam tako dobro sa mladjim osobama koje veze nemaju niti prate to razdoblje. Apropo toga, mene puno ne zanima ova kultura dreljenja u mobitele i kačenja kvazi instač slika na koje se svi mi hvatamo ponekad i uspoređujemo.

Pojma nemam kako da ovo zavrsim jer vec mi je malo cudnjikavo, ali evo volio bih upoznat nekoga od 25-40 godina s kim bi se s vremenom nasao i uzivo, jer mi je to jako bitno. Tastatura trpi razna sranja, ali uzivo se tek vidi ko je laznjak ili nije. Mozda sam i ja nekom zanimljiv kao Dalmoš, s tim da ne mislim obezvrijedit ostale momke iz Srbije :) Slobodan sam da o sebi otkrijem više detalja ako krene neka prepiska preko PM-a. Pa shodno tome, javite se, moj inbox ceka.

Kako god ovo ispadne, ja cu se potruditi da budem vise na ovom forumu s obzirom na to da jako cijenim informacije/glazbu/self-help ili nesto stoto, a koje dolazi iz Srbije. Nije to puk klisej, to mi je isto jedan od misterija.

Javite se ako vam je ista zanimljivo od ovoga, ne grizen. Dolazi i lito, mozda cete ic na ljetovanje tu u blizinu, pa je i to zgodna prilika da barem popijemo kavu ako nista. Nisan ja nikakav "galeb" ili slicno da se razumimo ali znan tocno sta i ko me privlaci i ne zelim se sramit toga.

I Srbin Srpkinju traži lupom i mikroskopom. To je samo jedan od načina.. I Srpkinja Srbina.
Želim ti najbolje, ali biće da se te stvari ne dešavaju na Forumu, i mislim da ovde nećeš naći to što tražiš, ali... ok, možda je Samsonight samo priglupa.
Hvala tebi na odgovoru. Nije mi bas zgodno lunjat po Srbiji trazec nesto ovako iz Dalmacije,a osim toga koliko je u mojoj moci zelim iskoristiti blagodati onlinea. Za pravu osobu u nekom momentu bi i pješke doša. Otvoren sam za bilo kakav konkretan savjet.

Не мораш разумемо ми и латиницу. Тема делује шовинистички и троловски тражићу закључавање. У Србију дођи, добар смо народ, срешћеш сродну душу. Толико. Енде.
Radi sto hoces, znam da nije lako povjerovat da nisam trol al jbg, sto ljudi sto cudi. Stavio sam svoju sliku ako to ista znaci, eto. Za portal javno necu kazat radi anonimnosti, u PM moze.

Radi sto hoces, znam da nije lako povjerovat da nisam trol al jbg, sto ljudi sto cudi. Stavio sam svoju sliku ako to ista znaci, eto. Za portal javno necu kazat radi anonimnosti, u PM moze.
Хоћеш да искористиш предности онлине? Молим те реци које су то предности мени овако умно болесном нису јасне.

pa je i to zgodna prilika da barem popijemo kavu ako nista....Nisan ja nikakav "galeb"....

nisi ti bratiću ni galeb a ni dalmatinac, ovako se ne kaže u dalmaciji
već "zgodna prilika kavu popit", slično tj isto kao i u Zeti, aj sad palamudi dalje.
a i ovo "pa je i to" niko nikada tamo ne bi rekao.

ajde bre ustaško govedo, sikter odavde

kakvo crno ustaško govedo, ovo je programerski SNS podmladak iz naše titove udbe
podebavaju tako narod iz dosade...smišljaju razne gluposti i onda se kerebeče posle
a ako uleti još neka bezbednosno zanimljiva osoba! eto veselja!
a to nije teško biti, jer su njima svi zanimljivi! voajerčine!

vrlo dobro znam kako se dalmatinci izražavaju i ovaj prošo pored dalmacije nije.
Dalmatinci i Ličani samo seru sa nekim podjebicama i na svoj i tudj račun,znam po sebi
i imaju daaaaleko neposredniji način izražavanja, a ovaj je ko usran galeb!

pazi ovo UČLANJEN 2013!
čekao 11 GODINA da počne da traži srbkinje!
pa kako se samo lozinke seti?!

UDBA kad god napravi neki forum a to su SVI srbski forumi
rezerviše za sebe 1000-2000 naloga, i onda ih aktivira po potrebi.
što je smešno i glupo, jer sa nalozima starim po 15 godina i 15 poruka
oni misle da zalude nekoga?! pa mogu samo sebe da zalude!

Poslednja izmena:
već "zgodna prilika kavu popit", slično tj isto kao i u Zeti, aj sad palamudi dalje.
a i ovo "pa je i to" niko nikada tamo ne bi rekao.

kakvo crno ustaško govedo, ovo je programerski SNS podmladak iz naše titove udbe
podebavaju tako narod iz dosade...smišljaju razne gluposti i onda se kerebeče posle
a ako uleti još neka bezbednosno zanimljiva osoba! eto veselja!
a to nije teško biti, jer su njima svi zanimljivi! voajerčine!

vrlo dobro znam kako se dalmatinci izražavaju i ovaj prošo pored dalmacije nije.
Dalmatinci i Ličani samo seru sa nekim podjebicama i na svoj i tudj račun,znam po sebi
i imaju daaaaleko neposredniji način izražavanja, a ovaj je ko usran galeb!

pazi ovo UČLANJEN 2013!
čekao 11 GODINA da počne da traži srbkinje!
pa kako se samo lozinke seti?!

UDBA kad god napravi neki forum a to su SVI srbski forumi
rezerviše za sebe 1000-2000 naloga, i onda ih aktivira po potrebi.
što je smešno i glupo, jer sa nalozima starim po 15 godina i 15 poruka
oni misle da zalude nekoga?! pa mogu samo sebe da zalude!

da, moguće je da je tako, ima logike

ono je bila reakcija na provokativnu retoriku pa nebitno da li je pisao ujka ili žirafa ili koja god živuljka bila

Molim samo malo suzdrzavanja prije nego se nasmijete ili narugate, ili mozda smatrate cringy ovu moju temu, ali evo smogoh hrabrosti. Vjerujte, nista nije cringe oko ovoga i nije laz. Dugo sam o ovome razmisljao i priznajem sebi da se lozim na pripadnice ljepseg spola iz vase cijenjene susjedne drzave. Ovo ne znaci da sam zivotinja i mi je sad sve sta hoda po zemlji napeto ili da nemam apsolutno nikakve kriterije, ali ima tu nesto. Ponajprije u glasu koji me totalno obara s nogu. To je specificno samo za Srbiju. Svi s kojima sam imao doticaj do sada su jako otvoreni, komunikativni a s obzirom da sam radio i radim na takvoj poziciji upoznavao sam dosta ljudi pa mogu rec da nije puka slucajnost.
Vjerujte, nisam pijan ili lud (barem ne znam za to :D ) samo sam iskren. Inace dolazim iz okolice Splita, ali tu se ne vidim u smislu ljudskih kontakata a posebno u vezi. Da ne bi ispalo da drobim samo negativno o tome, stati cu ovde, jer svak ima svoje-sve su to odrazi nekakvih individualnih karakteristika ili preferencija.

Obrazovan sam (totalno meni nebitno za drugu stranu), komunikativan i asertivan sta donekle i ovaj "oglas" dokazuje. Ne volim se krit iza maski, obozavam kontakt uzivo. Imam 35 godina i zanima me puno toga, trenutacno radim u turizmu ali zelio bih se dodatno obrazovat za filmsku industriju (tu isto imam nekog iskustva vec), iako znam da ce bit tesko al ono, za svoj gust prvo. Jedno vrijeme sam se bavio i glazbenim novinarstvom za jedan portal iz Niša. Obozavam znaci film i muziku posebno sam opsjednut 80-ima kao pop kulturom opcenito. Moze bit da je i to problematicno jer ne klikam tako dobro sa mladjim osobama koje veze nemaju niti prate to razdoblje. Apropo toga, mene puno ne zanima ova kultura dreljenja u mobitele i kačenja kvazi instač slika na koje se svi mi hvatamo ponekad i uspoređujemo.

Pojma nemam kako da ovo zavrsim jer vec mi je malo cudnjikavo, ali evo volio bih upoznat nekoga od 25-40 godina s kim bi se s vremenom nasao i uzivo, jer mi je to jako bitno. Tastatura trpi razna sranja, ali uzivo se tek vidi ko je laznjak ili nije. Mozda sam i ja nekom zanimljiv kao Dalmoš, s tim da ne mislim obezvrijedit ostale momke iz Srbije :) Slobodan sam da o sebi otkrijem više detalja ako krene neka prepiska preko PM-a. Pa shodno tome, javite se, moj inbox ceka.

Kako god ovo ispadne, ja cu se potruditi da budem vise na ovom forumu s obzirom na to da jako cijenim informacije/glazbu/self-help ili nesto stoto, a koje dolazi iz Srbije. Nije to puk klisej, to mi je isto jedan od misterija.

Javite se ako vam je ista zanimljivo od ovoga, ne grizen. Dolazi i lito, mozda cete ic na ljetovanje tu u blizinu, pa je i to zgodna prilika da barem popijemo kavu ako nista. Nisan ja nikakav "galeb" ili slicno da se razumimo ali znan tocno sta i ko me privlaci i ne zelim se sramit toga.
pravi dalmatinski vokabular..

Mozze neka menjaza za rvatice s kuhom na hvaru a

a i ovo "pa je i to" niko nikada tamo ne bi
Ne kaže se tako u Dalmaciji pošto sam ja Dalmatinac, nikada u životu čuo. Nego i ja bi se pridružija traženju Srpkinja. Takodje Dalmatinac iz okolice Splita traži pripadnicu SNS- a, koja je po mogućnosti upoznala Alaksandra Vučića, za detalje se dogovorimo preko poruka.

Zanimljiv "doček", svaka čast. Pošto imam više nego ugodna iskustva sa ljudima iz ove države neće me slomiti doslovce par provokatora, posebno sa onim obrisanim postom :) na taj se nivo spuštat neću.
Pa da, mi ovde piskaramo a govor je jedno, sigurno neću glumatat sa tobožnjim dalmoškim izrazima da dokažem "evo svitu, taj san".
Ja san uostalom naglasio da nisan neki klasičan odoli, i nije mi problem pisat književno, neki za to nisu sposobni i ja im tu ne mogu ništa.

A postovi ovde su dokaz svega šta san uvodno napisa, tastatura razna sranja trpi i heroje :)

a ko mu brani da startuje ribu koju hoće

Хоће да искористи све предности онлине, вероватно да закључи онлине која је права особа за њега, по могућству да она дође код њега без да очи виде једно другом.

Предности онлине.

Лик је трол поставља се питање само из ког разлога

Хоће да искористи све предности онлине, вероватно да закључи онлине која је права особа за њега, по могућству да она дође код њега без да очи виде једно другом.

Предности онлине.

Лик је трол поставља се питање само из ког разлога

provokator sa index bojne
-------

"Mislis na glazbeni iz Niša?
Ne bih nekako spominja, vjeruj mi bio sam jedini iz ovog kraja. Rad je bio online nisan bio fizicki tamo. P.S. majkemi ljudi, cirilicu moran stavljat u google translate "

@atič ok caragam одакле год био овакве наративе прихватају олако усијане главе на свим странама. ал шта @ННПКИ зна глуп је

ovakve teme nekad su brisane i zatvarane iz razloga jer Krstarica nije mesto za lične oglase niti je sajt namenjen za onlajn upoznavanje

Back