Kvalitetan seks u odnosu na kvantitet - koji je više zadovoljavajući u krevetu?

Мени је речено на овом форуму, и то од стране женске особе коју нећу да именујем, да је за квалитетан секс потребно минимум 3 сата.
Јел у то рачуна депилирање, туширање и вечеру?
 
Јел у то рачуна депилирање, туширање и вечеру?
Мислим да не.

На тој теми се расправљало о томе да ли је океј да жена претрпи 10 минута секса зарад мира у кући ( иако није било директно повезано с темом. ) Онда је дотична, да не кажем сад ко, упао с коментаром да је 10 минута мало и без предриге и да је потребно минимум 3 сата.

Из тога се да закључити да у тих 3 сата улази предигра али тачан проценат остаје до даљњег непознат.
 
Сере та жена.
Сасвим могуће. Моја скромна процена је била да се ради о младој девојци која је прочитала нешто у Космополитену и погрешно разумела. Штета што више није са нама. Мада, ко зна, можда васкрсне с другим ником и отвори нам очи.
 
Да стварно нађе неког отупљеног који може да гусла три сата, смучило би јој се.
neizivljene ili nimfosi u jednom zivotnom trenutku pozele takav izdzljiv dvosatno-trosatni.

nastavak u spoznaji kad se zasite ne bi da sire apsolviram.
 
Uvek me je zanimalo koliko meni traje sex, ali nikako da uzjmem štopericu. :D

Uradi se onda analiza za potrebe foruma, srednja vrednost merenja sa standardnom devijacijom. :D
nebitno je trajanje, posle napr, decka, ljubavnika, muza koji imaju kako bi reko, relativno normalni ciklus petinga i taslacenja, ako nasa junakinja naleti na nekog pod 2 viagre il koji ima satirizam, moz da promeni pogled na svet. :lol:

zanimljivo je nekoliko nedelja... jako izdrzljivi obicno nemaju maste za finese vec samo pumpaju, a na sta pichka lici posle dve nedelje pumpanja opet ne bi, jer ce me demantovati pripadnice lepseg pola da se sve to skupi :rotf:
 
Jel se tu racuna predigra?
hm....
to je već teže pitanje.
Recimo, udaranje po guzama, ljubljenje, pa onda dirkanje, pa onda nešto dirty, pa oral, pa penetracija, pa opet ovo, ono... e da, može to i da potraje ako bi se baš sve uzimalo u obzir. Tako da, ne, sexualni "čin" je penetracija. Inače bi moglo da potraje i više od 3 časa u vremenima žudnje i čežnje. :D
 

Back
Top