"Zajecarski kafic"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oke...EFO JAVNO OBJAVLJUJEM PRIMIRIJE SVIMA SA KOJIMA SAM SE ZAKACIO (ZENSKOM DELU SAMO) ! Jedino cu da se izvinim zenskom delu chata...Momcima nema nista :p :p :p :p :p :p :p :p Evo ruka svima (ZENSKOM DELU)...Mir mir mir, niko nije kriv itd ;) ;) ;)

P.S. Ni sa jednom curom ovde nisam prvi poceo svadju, koga ne mrzi da cita...Samo izvolite :)
 
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BRE ! ! ! ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !

Numero ti si obicna pichkolizachina i najprljavija slihterchina od koje covek treba bezati, ti se jedan obican namazani i nalickani GAY, svakoj cavi se olizao buljicu uzdus i popreko, i svakoj si podilazio ! FUJ ali BAS SI FUJ ! Ajde duni ga malo i pa pa...

P.S. Tatko ti je djilkosh nepismeni i piljar kao i cela familija...Uzgred retardu...Na Megatrendu sam...Da da dutjkaj ga pizDolizatz ! :p :p :p

Ti si obican narcis koji tripuje da ce lizanjem ovde pichica i dupica da nadje cavu ovde...A i sam nick ti govori sve MARKO NUMBER 1....NARCISU SHLIHTERSKI...PIZDOLIATZ...F U J BRE ! ! !

Shvatih sta ti je to NUMBER 1...Prvi si u lizanju dupitja, pichitza i svega toga ;) ;)

Woow, nisam ni sumnjao da si Mega-gigatrender… Rekoh da je u pitanju piljar, zajecharski… Za par godina cesh uvijati masan burek u Megatrender-u (Nauchna knjiga sa sijaset empirijskih saznanja ).
Jedini ko ovde trazi devojku si ti. Koliko se secam, i sam si pominjao svoje sms, forum, i chat veze.
Shto se tiche username-a, obrati se onome ko ga je registrovao, nije mojih ruku delo.
Gorane, tebe ovde niko ne napada. Ochito je problem u tvojoj glavici koja smatra da je predmet nechijeg interesovanja.
Obrati paznju na svoj rechnik, ne prilichi jednom akademcu k'o shto si ti.

PS. Obrati paznju na smisao svojih rechenica, puno pishesh, a malo kazesh.
 
Pizdolizatz mozes samo da mi pljunes pod prozor za fakultet (tu gde cu ja raditi samo mozes da sanjas o takvom poslu sinko pichkolizachki) a POSEBNO za sve ostale stvari u zivotu...Ti nastavi da lizes i da se uvlacis redom...A JA CU BITI JA...Tvoj HOROR i onaj koji ce da te podseca da si shlihterchina ljigava i najveci lizac dupitja, TJ MARKO NUMBER 1 u lizanju !

Nije shlihteru problem u mojoj glavici...Hehehehe...A to da li sam predmet necijeg interesovanja...SAMO POGLEDAJ i chitaj ! Ako nisam pizdolizatz...Zasto mi pises? Toliko...
 
Ako cu ja da uvijam masan burek pizdolizatz...Sta ces ti da radis je li? Pitanje pod broj 1 (NAJGLAVNIJE) je hoces li biti ziv... ;) Ako budes bio ziv, verovatno ces cistiti ulice i odnosices smece i tako ces ces jednom doci kod mene na jedan mrsan burek koji cu ja SPECIJALNO za tebe da spremim...JBG...Specijalan burek za specijalca ! ! ! ! Sa dodatkom ili cijanida ili misomora ! Hahahahahha...Obrati se onom ko ga je registrovao...ZNACI PRAVO PITANJE JE, DECKO KO SI TI? Ja koliko znam MI ovde biramo username-ove itd itd...Mene si naso shlihterchino pizdolizachka...FUJ BRE ! LJ I G O !

Ja mozda puno pisem a malo kazem...A ti samo kenjas....Kako zines iz tvojih usta samo GOUNA izlaze...Mnogo bre ljigo jedna prodajes mudantza za bubrege ! ! ! Obicna si pizdolizachka shlihterska LJIGA ! Samo FUJ za tebe i nista vise :D

I sta sa ovim avatar-om, sta sa ovim srcima...Jel si ti musko ili pedercina ?! Pre ce biti ovo drugo da si ! Srca kao avatar...Hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha ! ! ! Tz Tz Tz...E majko mila. Tuzno UND ruzno :( Ma znam ja sto srca...Opet...Jadan pokusava da lizne i da se dodvori zenskom delu chata ! Bas si bre patetican ! :( TI SI GAY ! ! ! I tvoji postovi su GAY :shock::shock::shock:

MOMCI DUPE UZ ZID KAD JE LIZAC TU ! ! ! :-?
 
Ako sam ja piljar, zajecharski, a sta si ti onda ljigo kad smo iz istog grada...Jao jedva cekam da te vidim u lepo zutom odelu kako u mom parku u Avnoj-u skupljas djubre ! Gde ti je pecaljka sinko je li? Kad cemo na pecanje a? :D Pecaros obican...Hahahahahahaha ! I da dokazao si da si JADNIK NUMBER1 time sto si jurcao Forumom i dozivao redom ljude na temu !

Kaze:

"Dobar dan.
Imamo jako zanimljivu temu na Zajecarskom Formu, a ona je:
Sta je sa normalnim devojkama?Gde su?
Ukljuchiti se svi, dajte doprinos temi... nikad nije disadno polemisati na temu mushko - zenskih odnosa.
Hvala."

Liz Liz Liz Liz Liz Ljub Ljub Ljub Ljub Ljub Ljub
Leleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee JADNIKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ! ! ! ! ! ! ! !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top