"Zajecarski kafic"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@M-1980 I jesmo elita za tebe...Lepo si rekla krivonoga ! ! ! ! !

@marko number1 A ti piZdolizchino jedna neopevana sto se svakoj ribi ovde shlihtash i lizesh joj bulju samo tako...Bolje cuti...SHLIHTERCHINO JEDNA ! ! !

Vi ste time dokazali da u vasim glavama duva promaja...Tj. mozak kao u kolibrija...I to je mnogo, ali cisto za zivot i motoriku !

Zato ajde lepo vas dvoje pod rucicu i na po jedan sokic i po koje kolace ! ! ! TEMA JE MOJA I MARSH U TRI LEPE ****** MATERINE SA NJE ! ! !

Gorane, toliko si shupalj da mi te je mrsko komentarisati… Koliko si duhovno bedan kazuju tvoje rechenice, djilkoshu nepismeni…

PS. Shto nam ne kazesh shta studirash :idea:, piljaru…
 
Chime si ti doprineo ovoj temi osim shto si sve vreme baljezgario... Nakon nekoliko stranica chitanja tvojih zalopojki, na moj prvi post odgovorio si:

"@markonumber1 Brate skidam ti kapu na ovom postu, SVAKA CAST, samo jos kad bi se svi pridrzavali ovoga ! ! ! Ovo bi bilo dobro da se pusti na stampu i da se ima na zidu ! Jos jednom, svaka cast na postu !"

Dooooooobro, ponovucu ti... ovaj put ga urami, mada prvo poradi na svojoj psihichkoj higijeni...
 
goran_b stvarno si jadan.Zao mi te je kad vidim sta pises,ma neka te mama zali i neka se neka jadnica na tebe sazali-od srca ti zelim. vec sam rekla sta ce tebi normalna devojka? Zapitaj se STA CE MENI NORMALNA DEVOJKA-KO SAM JA DA MI TREBA TAKVA? pozdrav svi vi sajber ovo - ono ;) i marko_no1!
 
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BRE ! ! ! ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !

Numero ti si obicna pichkolizachina i najprljavija slihterchina od koje covek treba bezati, ti se jedan obican namazani i nalickani GAY, svakoj cavi se olizao buljicu uzdus i popreko, i svakoj si podilazio ! FUJ ali BAS SI FUJ ! Ajde duni ga malo i pa pa...

P.S. Tatko ti je djilkosh nepismeni i piljar kao i cela familija...Uzgred retardu...Na Megatrendu sam...Da da dutjkaj ga pizDolizatz ! :p :p :p

Ti si obican narcis koji tripuje da ce lizanjem ovde pichica i dupica da nadje cavu ovde...A i sam nick ti govori sve MARKO NUMBER 1....NARCISU SHLIHTERSKI...PIZDOLIATZ...F U J BRE ! ! !

Shvatih sta ti je to NUMBER 1...Prvi si u lizanju dupitja, pichitza i svega toga ;) ;)
 
@miwjana I TI BRE ! TO TO TO ! STO VISE GA RASPALI ! TO ZELIM BRE ! Pljujte STO VISE PO MENI !
NAHRANITE ME ! ! !

Nemam ja sele sta to da se pitam, kad je vec imam, i to sele 4 godine je starija od mene i nesto najbolje sto mi se ikad desilo u zivotu...Ali od svega ovoga...Necete NIKAD znati sto sam vas redom sve provocirao...HAHAHAHA ! ! ! !

Pojma bre vi nemate...Ali....

Z N A J T E . . . :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Ke Ke Ke Ke Ke :) :) :)
 
Chime si ti doprineo ovoj temi osim shto si sve vreme baljezgario... Nakon nekoliko stranica chitanja tvojih zalopojki, na moj prvi post odgovorio si:

"@markonumber1 Brate skidam ti kapu na ovom postu, SVAKA CAST, samo jos kad bi se svi pridrzavali ovoga ! ! ! Ovo bi bilo dobro da se pusti na stampu i da se ima na zidu ! Jos jednom, svaka cast na postu !"

Dooooooobro, ponovucu ti... ovaj put ga urami, mada prvo poradi na svojoj psihichkoj higijeni...

Ma treba ga pustiti na miru( ne zenu:lol:). Zamisli kako je ziveti sa svim tim u glavi(!), jbt, na kraju ti bude muka i zao......strasno....
A sto se psihicke higijene tice..mislim da bi trebalo da smislis neku NARODSKU:-D rec, cini se da ne razume sta to znaci.....
 
HAHAHAHAHHHAHAHAAHAHAHAHAHA ! Jos Jos Jos...HOCU JOS BRE ! ! ! ! GIVE ME MOREEEEEEEEEEEEEEEEE ! ! !

Kako je lako isprovocirati ovde ljude na pljuvanje...Baci kosku da je zagrizu i da je grickaju do 101 i nazad ! ! ! Hahahahahaha !

Ajmo jos nekih prideva i KOMPLIMENATA za mene ! MOLIM VAS ! ! ! AJMO AJMO AJMO ! ! !

Vozi mishko....
 
Nije sele ovo trash horror...Ovo je NAJGORI Black Metal Horror sa primasama satanizma ! Buhahahahahhahaahahah !

P.S. A sele cu da ti govorim JOS samo iz razloga sto si seljanka koja je nasela i pojela moje provokacije, kao i pola vas ovde ! :p :p :p

@M-1980 Tebe bi slog zakovao kada bih ti rekao ko sam i koliko sam ti blizu... Ali polako... Necemo jos o nekim stvarima... To cemo vise uzivo...
 
Samo jedno pitanje?

Sto se svi lozite toliko?

Samo me to interesuje !?

Tz Tz Tz !

Paljevine ni jedne :p :p

Ajde uzecemo u obzir da ti je ovo M-1980...TVOJE GODISTE...A moja cura je isto to godiste, tj. 80-to...Sto znaci da si sama sebi pljunula u lice recenicom "matora" TOLIKO O TVOJOJ "pameti"

I sada mi daj razlog zasto ja tebe NE BIH zvao SELE i SEKO ! ! ! Ajde MOLIM TE...Pa kako...Pa ne mogu da ti ne kazem...Jednostavno...NE MOGUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :) :) :)
 
Znaci i ti si matora...Hehehehehe...S` obzirom da ti u nicku stoji 1980...tj tvoje godiste, a moja cura je isto to godiste...A rekla si da je matora...Sto znaci da si i ti matora...I kako cemo sada? I sto si pljunula sama sebi u lice?
 
Hm...Hm...Hm...da vidimo ko jos nije pljunuo na mene...Hm, koga dalje malo da izuvam iz cipelica ! ! ! :)

AHAM...Ovaj gosn NAMBER JEDAN...Narcisoidna shlihterchina i pichkolizatz und dupe kiser ;)

Gde si shlihterchinooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo? Kazi koliko si danas pizditza i dupitja polizao da bi bio to sto jesi...???? A? A? A? A?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top