"Zajecarski kafic"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hteo bih da zamolim sve vas koji ste u Zajecaru za pomoć.Interesuje me šta se je u zadnjih 6 meseci od filmova,serija i sl.naslo na kioscima u Zajecaru,i kolika je cena tih DVD-a.

Takođe gledamo ovde delove sa DVD-ja „DVD Kuvar”,koliko i on kosta?
Hvala unapred i pozdrav svima..
 
a jel' su one stare lepe zgrade u samom centru, Opštine i Opštinskog suda
još uvek obojene onom drečavom pink bojom ?
kako je to bolesno....:eek: kome to pade napamet...:eek: operisano od svake estetike ...:eek:
.

Још увек је дречаво (никако да избледи) јер градоначелник каже да се боја слаже са мушкатлама на канделаберима уличног светла.
Ускоро очекујем да се улицама шетају краве као у Индији јер нам је градоначелник био на специјализацији у ,,Фарми'' и то су тамо учили. На испиту није знао да ,,бекне'' али понео је те фармерске књиге и свако вече пред спавање прочита по пола стране.
 
.

od takvog mediokriteta ne očekujem ni minimum osećaja za estetsko posle tih visećih
muškatli po ulicama jer je to vrhunac kiča ... a i on sam je pravi kič zato je i završio u Farmi

.

samo reci hvale i za Zajecar i za muskatle i za gadonacelnika...ko kaze suprotno ili nije skoro bio u gradu ili tvaaarno prica gluposti...pre nego sto je Bosko dosao na vlas Zajecar je bio praaava "rupa":telefon:
 
samo reci hvale i za Zajecar i za muskatle i za gadonacelnika...ko kaze suprotno ili nije skoro bio u gradu ili tvaaarno prica gluposti...pre nego sto je Bosko dosao na vlas Zajecar je bio praaava "rupa":telefon:

srecom pa je sada new york :hahaha:

ajde bre sa tim boskom vise...jel slusas ti sta on prica? hvala mu za pelcere...a sto ljudima nije dao platu 6 meseci???????
 
srecom pa je sada new york :hahaha:

ajde bre sa tim boskom vise...jel slusas ti sta on prica? hvala mu za pelcere...a sto ljudima nije dao platu 6 meseci???????

Da slusam...(Imena i prezimena se pisu velikim slovom.. Izvini ocekujes da ti Boko da platu...?Pogledaj grad i desavanja u njemu...ja o tome pricam..jer kad dodjem na odmor ja vidim da se grad izuzetno promenio nabolje i da se ja licno bolje osecam u njemu..a sad plate..to neznam :)
 
Da slusam...(Imena i prezimena se pisu velikim slovom.. Izvini ocekujes da ti Boko da platu...?Pogledaj grad i desavanja u njemu...ja o tome pricam..jer kad dodjem na odmor ja vidim da se grad izuzetno promenio nabolje i da se ja licno bolje osecam u njemu..a sad plate..to neznam :)

ke? ma bre muška glavo uči sebe a mene preskoči! :zcepanje:

vodi boška kući ako ti se toliko dopada...lallalal
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top