ZADNJI SEX...gde, kada i kako ce nam biti

E poshto ima tema prvi sex, a ti prvi su vishe dosadili..mislim kome se yebe vishe za taj prvi, zzivimo u sadashnjosti..buducnosti :mrgreen:..alii zanima me kako zamishljate svoj poslednji, najzadnjiji sex :mrgreen:
..kakav bi taj zadnji sex u zzivotu voleli da vam bude..opishite :mrgreen:

Ne zamisljam zadnji sex,jer kada se desi zadnji sex u svijetu tada ce ljudi poceti izumirati i to ce biti kraj svijeta......Zato narode ne pominjite zadnji sex i samo se prcajte idemo pod parolom :"SVI SMO NASI SAMO JASI!"

:mrgreen:
 
Znaci na krevetu koji se na kraju raspada u paramparacad, ja lezim na ledja dok ona skakuce na meni gledajuci u mene... to skakutanje traje 6 dana i 23h...kada udjemo u punu nedelju naseg seksanja krevet se raspada i oboje u tom trenutku dozivljavamo vrhunac i umiremo...racunam da ce mi zadnji sex biti sa nekih 76-77 godina...znaci ona umire na mojim grudima...i ja sa njom...eto toliko o mom zadnjem sexu.
 
E poshto ima tema prvi sex, a ti prvi su vishe dosadili..mislim kome se yebe vishe za taj prvi, zzivimo u sadashnjosti..buducnosti :mrgreen:..alii zanima me kako zamishljate svoj poslednji, najzadnjiji sex :mrgreen:
..kakav bi taj zadnji sex u zzivotu voleli da vam bude..opishite :mrgreen:

A prednji? :mrgreen:

MA ja sam vec imao "zadnji" mislim da nikada vise necu imati sex, nec ni jedna da mi da, nemam kesha, neotesan sam, i seljak, i sve... :sad2:
 
Poslednja izmena:

Back
Top