ZADNJI SEX...gde, kada i kako ce nam biti

E poshto ima tema prvi sex, a ti prvi su vishe dosadili..mislim kome se yebe vishe za taj prvi, zzivimo u sadashnjosti..buducnosti :mrgreen:..alii zanima me kako zamishljate svoj poslednji, najzadnjiji sex :mrgreen:
..kakav bi taj zadnji sex u zzivotu voleli da vam bude..opishite :mrgreen:

.........ja 82 god preplanuo na plazi na kubi ,ona mulatkinja sa oblinama od 28 god ,sedi mi na krilu i mesha a ja gledam u nebo i stenjem "...........evo me stizem josh malo .........."....................:per::hvala:
 
sjebao se niz stepenice
:lol:
Ja sam sanjao jednom da je neka vrh riba profesionalni ubica. Dosla, ja nemocan posto ona ima oruzje i ja je pitam jel moze da mi ucini poslednju zelju, ona kaze, sve zavisi sta, ja reko da se kresnemo. Izjebemo se i upuca me u glavu. Bolestan san ili mi se svidelo... :)
ali se to se odvija dok si u uniformi? jel mogu ja da ti uchinim? :mrgreen:
.........ja 82 god preplanuo na plazi na kubi ,ona mulatkinja sa oblinama od 28 god ,sedi mi na krilu i mesha a ja gledam u nebo i stenjem "...........evo me stizem josh malo .........."....................:per::hvala:
lepo :mrgreen:
 
To su dečica, njima je to zanimacija, filing... :)

A meni ovako matorom je do druge vrste zabave, ako zapalim po snegu koji se očekuje za vikend za BG radije bi da "razgledam" nešto živo, uz diskretno osvetljenje i muziku, na toplom... :D Treba se ponašati kao da je svaki seks poslednji, grabiti svaki trenutak, nije meni do dinosaurusa... :D
 
To su dečica, njima je to zanimacija, filing... :)

A meni ovako matorom je do druge vrste zabave, ako zapalim po snegu koji se očekuje za vikend za BG radije bi da "razgledam" nešto živo, uz diskretno osvetljenje i muziku, na toplom... :D Treba se ponašati kao da je svaki seks poslednji, grabiti svaki trenutak, nije meni do dinosaurusa... :D

Ima Dačo tamo i dobrih mama, pa sve kao nešto pitaju, kao... nije im jasno :lol:
 
To su dečica, njima je to zanimacija, filing... :)

A meni ovako matorom je do druge vrste zabave, ako zapalim po snegu koji se očekuje za vikend za BG radije bi da "razgledam" nešto živo, uz diskretno osvetljenje i muziku, na toplom... :D Treba se ponašati kao da je svaki seks poslednji, grabiti svaki trenutak, nije meni do dinosaurusa... :D

59.gif



baksuz
106.gif
 

Back
Top