Za sve profesije je potrebno zavrsiti skolu, samo za filozofiju ne treba ?!

I treba da ti je tuga...Napolju majčina,a ti se pokušavaš filozofima ucurivati...:mrgreen:
Idi bre šetaj...Nađi neku budalu ybg-toga bar ima...:hahaha:

Dangoljub 69 pne je FILOZOF :rotf::rotf::hahaha:
U svakoj istoriji filozofije pise tri Aristotel, Hegel i Dragoljub69, i ne samo to svako ko pise na pdf filozofija on se ''ucureva'' intelektualnoj filozofskog gromadi Dragoljubu69, koji spava na forumu...:rotf:
:klap:
 
Dangoljub 69 pne je FILOZOF :rotf::rotf::hahaha:
U svakoj istoriji filozofije pise tri Aristotel, Hegel i Dragoljub69, i ne samo to svako ko pise na pdf filozofija on se ''ucureva'' intelektualnoj filozofskog gromadi Dragoljubu69, koji spava na forumu...:rotf:
:klap:
Ti mi se ne možeš ucuriti-odavde vidim da imaš previše godinica-ša s toga tiče...:sad2:
Ali inače,tvoj jed-tvoja muka...
A to što visim ovde...Vama lenjim nezamislivo koliko posla i aktivnosti jedan čovek može da stigne da obavi za
jedan dan...No to je druga priča...Aktivan sam ja na još par mesta,a i radim bar koliko jedan omladinac...:manikir:
 
Ti mi se ne možeš ucuriti-odavde vidim da imaš previše godinica-ša s toga tiče...:sad2:
Ali inače,tvoj jed-tvoja muka...
A to što visim ovde...Vama lenjim nezamislivo koliko posla i aktivnosti jedan čovek može da stigne da obavi za
jedan dan...No to je druga priča...Aktivan sam ja na još par mesta,a i radim bar koliko jedan omladinac...:manikir:

Ti odredjues gde ce ko da se ''ucuri'':rotf::rotf::rotf:
Sta si ti utripovao da si Lesak Kolakowski ?:hahaha::hahaha:
 
A ša si ti? Ptica rugalica?
Tebi fali njega,zato si tako nervozna...:hahaha:
Ali,rekoh ti već-prošetaj,ponudi se malo,možda te ubode nešto...:mrgreen:
A svakako mi se sviđa pisanje Leščaka Kolakovskog i imponuje njegova britka logika
naročito kad raspravlja religijske teme,odnosno kad demaskira licemernost vere...
A inače ,nisam baš siguran ni da sam ja ja,a kamoli neko drugi...:rotf:
 
A ša si ti? Ptica rugalica?
Tebi fali njega,zato si tako nervozna...:hahaha:
Ali,rekoh ti već-prošetaj,ponudi se malo,možda te ubode nešto...:mrgreen:
A svakako mi se sviđa pisanje Leščaka Kolakovskog i imponuje njegova britka logika
naročito kad raspravlja religijske teme,odnosno kad demaskira licemernost vere...
A inače ,nisam baš siguran ni da sam ja ja,a kamoli neko drugi...:rotf:

Ti si FILOZOF:rotf:
 
Čuo sam ja da vi mormonci obožavate seks i rado pričate te lascivne prićice...
Ybg-perverzna vera-takvi i vernici...
Pošto ste subotari-sigurno i vi imate ono "leptiranje"-ugasite svetlo, pa ko koga stigne...
Mene su jednom zvali kad sam bio dvadesetak godina i kad sam video babe-iššššš!
Sad bih nekako i podneo...Malo sam oguglao na teškoće u životu...:mrgreen::roll:
 

Back
Top