За паре справи - будалу од човека

Видимо скоро сви да за мале паре ил признање, већина људи сами од себе праве пајаце и спрдњу за нормалне људе...

Шта тера те поткупљиве лемингсе да раде против своје душе и истине и спасења у Христу изигравајући оно што и сами знају да нису?

Самолагање ласкањем?
Rekla bih da nema budale dok to nije potpuno gratis i bez ikakvog velikog smisla. :D
 
Rekla bih da nema budale dok to nije potpuno gratis i bez ikakvog velikog smisla. :D
То је идиот... корисни

Будала (луда) ипак нешто глуми (у функцији је), не лудује се у позоришту због узвишених идеја, него због личног дохотка цивилних медиокритета...
 
То је идиот... корисни

Будала (луда) ипак нешто глуми (у функцији је), не лудује се у позоришту због узвишених идеја, него због личног дохотка цивилних медиокритета...
E, hvala na pojašnjenje, sad mi je jasnije gde sam. 🤗
 
Predlog

Da se bolesna deca leče novcem iz budžeta, a plate poslanika da se skupljaju pomoću SMS poruka.
Začas bi se podmladila Srbija! Kakva bela kuga? Novi ljudi, nove nade... a ne jedni isti ceo SVOJ život "pred izbore pričaju šta moramo da radimo za budućnost-Pa, šta si radio do sad?!" , što reče gospodin Dragan Marinković Maca.
 
Примери... Само духовни, без профаних самопродаја...

Израиљци и Вавилон

Јуда и сребрењаци,

папа и банка,

протестанти и диловање,

екуменисти и надпартија

zaboravio si satanizam i IMF/international monetary fraud/
 
zaboravio si satanizam i IMF/international monetary fraud/
То је Екуменизам...

Тај део што помену је војничка вертикална интеграција преко банкара (који су основали и Сатански Савет Цркава), ја религијски а не секуларни оквир сатанизације нормалног написах...
 
То је Екуменизам...

Тај део што помену је војничка вертикална интеграција преко банкара (који су основали и Сатански Савет Цркава), ја религијски а не секуларни оквир сатанизације нормалног написах...
Не, то је глобализам а ММФ је само финансијско крило глобализма.НАТО(кога ти подржаваш у експанзији у Украјини) је војно крило глобализма.
 
Ne možeš ti spasiti svet, on mora propasti jer je previše licemeran i razjeda sebe iznutra...bolestima koje se zovu mito i korupcija..

Uradi što je do tebe za svoju porodicu.
Pre svega na duhovnom pa onda tek na materijalnom pogledu...
Jer ako vere imaš, setićeš se 'da pravednik nikad nije ogladnio'...

A Bog je tu radi sveta i nekog boljeg društva..
Не могу ја као појединац да утичем на глобална збивања, али ће милиони и милијарде појединаца морати да уради оно што је до њих за њихове породице, па ће то имати последице на читав свет.
 
Имај још једна лејер испод, њега нисам именовао...

Знам који је, чисто да видим да ли неко зна за тај корен...
Немаш ни кучета ни мачета, па можеш по цео дан да мудрујеш и серуцкаш.Нико ти не ваља, ни званична црква, ни верници ни атеисти, само си ти најпаметнији.

Ти треба да нешто радиш у животу а не да филозофираш и паразитираш на туђем раду.
 
Њихову државу републику није створио Бог, већ револуција...
Наравно да је њихову државу створила револуција, сигурно је нису створили мантијашки мрачњаци.
Испод шлема мозга нема...
Испод шлема има мозга.
 
Prestani da radiš i zaradjuješ baš da vidim kako će isus da te spase od gladi i sigurne smrti. Ah da, kad umreš ideš kod njega...
Svaka tebi čast kad živiš od vazduha ili na tuđoj grbači, verovatno i gladna deca u africi koja umiru svakog dana tako razmišljaju...
Мантијаши свих врста су врло агилно подржавали враћање капитализма, и када је тај систем уведен, сада грде народ јер је наводно похлепан и није довољно посвећен духовности.Није народ похлепан него мора да се бори за опстанак, после рада од 9-12 сати код капиталиста, врло мало му остаје за одмор, васпитање деца и духовне ствари.

Једна од неизбежних последица капитализма је и мањи степен религиозности, и трка за профитом, то је свима јасно.
 
Немаш ни кучета ни мачета, па можеш по цео дан да мудрујеш и серуцкаш.Нико ти не ваља, ни званична црква, ни верници ни атеисти, само си ти најпаметнији.

Ти треба да нешто радиш у животу а не да филозофираш и паразитираш на туђем раду.
Џаба клевећеш и драмиш... Причаш напамет и острашћено...

Клеветник си, разуми то, зато црно све видиш
 
Не, то је глобализам а ММФ је само финансијско крило глобализма.НАТО(кога ти подржаваш у експанзији у Украјини) је војно крило глобализма.
Десно крило глобализма...

Лево су твоји "праведници" који пола народа у својој држави побише, припремајући тиме глобалну револуцију... Ал неће да може, а глава да вам буде на месту...

И дај једном нешто на тему, вечито блатиш лично спамом, не може ван идеологије ничим више да се бавиш на форуму...

И не кукај на тежину живота свога, већ научи да благодариш Богу за могућност измене... Док то не учиниш, никад тегобу нећеш олакшати
 
Не могу ја као појединац да утичем на глобална збивања, али ће милиони и милијарде појединаца морати да уради оно што је до њих за њихове породице, па ће то имати последице на читав свет.
Upravo posledice tog činjenja/nečinjenja vidimo svuda oko nas...
Ne treba da čekamo budućnost..ona je već stigla sa svojim pakovanjem...
 
Upravo posledice tog činjenja/nečinjenja vidimo svuda oko nas...
Ne treba da čekamo budućnost..ona je već stigla sa svojim pakovanjem...

Ne znam koje je vere ovaj čovek i meni nije ni bitno. U svakom slučaju
Boga ne zove jehova. Ali ima puno poverenje u Boga. Idući kroz život
sa tim poverenjem, njemu se dešavaju čuda. Sve se posloži i zdravlje
i novci i šta god mu je na putu potrebno.
Ako bi mogao da poslušaš video, shvatio bi da ti i on ne živite u istom
svetu. Dok ti posmatraš oko sebe užase i čekaš zvono za kraj, ljudi
žive, srećni su i dešavaju im se lepe stvari.
 

Ne znam koje je vere ovaj čovek i meni nije ni bitno. U svakom slučaju
Boga ne zove jehova. Ali ima puno poverenje u Boga. Idući kroz život
sa tim poverenjem, njemu se dešavaju čuda. Sve se posloži i zdravlje
i novci i šta god mu je na putu potrebno.
Ako bi mogao da poslušaš video, shvatio bi da ti i on ne živite u istom
svetu. Dok ti posmatraš oko sebe užase i čekaš zvono za kraj, ljudi
žive, srećni su i dešavaju im se lepe stvari.
U istom mi svetu živimo, samo što mnogi ne gledaju realno na sve okolnosti života na njemu...

Bog se nosi u srcu a ne na jeziku...I plan života se Ne donosi tako što ćemo mi Boga staviti u naš plan...već tako što ćemo sebe postaviti u Božiji plan.
Tu je suštinska razlika između onih koji Boga nose u srcu i onih drugih kojima je On samo na jeziku...

Šta Bog planira?
Da li Ja to znam?

To svako sebe treba da pita i da nađe odgovor na ta pitanja...Tu se krije ključ za istinsku sreću...
Sve ostalo je samo prividna i trenutna samoobmana...
 

Back
Top