Quantcast

ZA MUSKARCE!!!

• Začetnik teme Cicos_Macos
  • Datum pokretanja

posmatrac

Zainteresovan član
Poruka
210
blondi:
posmatrac:
volim kada je devojka, cak i kad su joj male, dovoljno hrabra da majicu obuce bez brusa.
e buntovni?e pazi sad... to ti baš nije tako jednostavno kao što ti to gledaš... e npr da devojka ne stavim brus svi bi rekli e svašta vidi kakva hoda okolo 8)
sto znaci, da nije samo u pitanj tvrdoca sisa, vec i stanje svesti. paaaaa daaaaaaaa, sad sam ukapirao, nisu bitne sise nego njena svest!!
a ti me iznenadjujes svojom zabrinutoscu za misljenje okoline! :o 8)

blondi

Domaćin
Poruka
4.970
posmatrac:
sto znaci, da nije samo u pitanj tvrdoca sisa, vec i stanje svesti. paaaaa daaaaaaaa, sad sam ukapirao, nisu bitne sise nego njena svest!!
a ti me iznenadjujes svojom zabrinutoscu za misljenje okoline! :o 8)
:shock: a gde ja to pominjem sebe ili gde piše JA... ufff pa zar ovde može da se komentariše opčenito ili se sve što neko napiše svodi direct u njegov profil???

svest ili ne... okolina tako reaguje... a svi mi živimo u nekoj okolini i ako nam se ponekad ne sviđa javni moral ..."ako dođeš u Rim, ponašaj se kao Rimljani (Biblija)"... tako se ti desi pa ako si daska ili nevidiš stopala od njih dok se odvojiš od večine... :?

posmatrac

Zainteresovan član
Poruka
210
blondi:
svest ili ne... okolina tako reaguje... a svi mi živimo u nekoj okolini i ako nam se ponekad ne svi?a javni moral ..."ako do?eš u Rim, ponašaj se kao Rimljani (Biblija)"... tako se ti desi pa ako si daska ili nevidiš stopala od njih dok se odvojiš od ve?ine... :?
dobro, dobro, pogresno sam te shvatio, zato sam tako i reagovao, jer si mi delovala cudno!.
a sto se tice stopala, tu postoji jedna caka. pogledas izmedju njih i problem je resen! :wink: :wink:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.