ZA KOGA ĆETE GLASATI?

cekaj, zar nije rekao ustani srbijo?

Uostalom i podrzi isto znaci da joj je tesko, da joj treba pomoc? Kako je to Srbija tako propala za tako kratko vreme?

Ili ustvari te njihove parole nemaju nikakvu logiku vec se smisljaju tek onako da bi imali parolu :roll:

Nije reko ustani, vec podrzi, ali nije ni to mnogo bitno.
Srbija je "klecnula" jer je ponizena 17. februara, i to moras da znas.
Eto, to je!
 
U to baš i ne verujem, ali i ako se desi tako nešto, imaće pravu većinu i kontrolu u skupštini.

Ako ne budu valjali, ja ću prvi tražiti nove izbore i ... više neću glasati ... :( :-)

pa ja ne vidim da ce se ista promeniti ako dss ostane...

Ako srs bude sa spsom mozda se nesto promeni
Ako ds bude sa ldpom mozda se nesto promeni...

Ako kostunica ostane premijer kakva god vlada bila - nista se nece promeniti...:roll:
 
pa ja ne vidim da ce se ista promeniti ako dss ostane...

Ako srs bude sa spsom mozda se nesto promeni
Ako ds bude sa ldpom mozda se nesto promeni...

Ako kostunica ostane premijer kakva god vlada bila - nista se nece promeniti...:roll:

Teoretski si u pravu, ali, realnost je da su Narodnjaci neizbežni. S druge strane, oni nemaju tri strane veća samo 2. Pa ili će s radikalima ili s DS-om. Ako neodlučnost potraje ne smeši im se opstanak.
Dakle, definitivno rešenja političke scene, obzirom da ide ukrupnjavanje, nailazi uskoro. Još desetak godina i imaćemo samo dve-tri ozbiljne relevantne stranke.
 
Hahahahaha, ministri iz ldp-a? Jesi ti u dobrim odnosima sa mozgom sine? Ili si samo "neobavesten" :roll:

Ldp nije u vladi, te ne mogu biti ministri, a kandidatkinja za gradonacelnicu je clan ldp-a od pre mesec dana kada se uclanila, nije poslanik uopste :roll:...

Tebe treba zadrzati na posmatranju, sine...

Брзо су је кандидовали, с обзиром да се учланила пре месец дана. Мора да је експерт за ненормализам и лудачку политику коју Чеда Јовановић покушава да шири даље
 
da li ti uopste znas ko je Biljana Srbljanovic?

Nije ona politicar pa da mora da napreduje u stranci, idi vidi ko je ona pa ce ti sve biti jasno...;);)

Не интересују ме лудаци који подржавају политику ЛДП-а. Баш ме брига ко је Биљана Србљановић кад је дефинитивно нећу гласати
 
Teoretski si u pravu, ali, realnost je da su Narodnjaci neizbežni. S druge strane, oni nemaju tri strane veća samo 2. Pa ili će s radikalima ili s DS-om. Ako neodlučnost potraje ne smeši im se opstanak.
Dakle, definitivno rešenja političke scene, obzirom da ide ukrupnjavanje, nailazi uskoro. Još desetak godina i imaćemo samo dve-tri ozbiljne relevantne stranke.

Ja ocekujem da ce oni propasti totalno, ako ne na ovim onda na sledecim izborima sigurno...

Sasvim je normalno da imamo dve opcije, ali dok je Tadic predsednik ds-a ne mislim da ce ldp moci da se spoji sa ds-om na bilo koji nacin... U svakom slucaju postojace dve do cetiri partije koje ce se kandidovati, od toga dve kao osnova i dve kao podrska ;);)
 
ДС- не могу да их гледам, ђубрад лоповска
ДСС-НС - нису лоши, али има бољих
СПС - тужно
ЛДП - нисам луд
СРС - мој избор

Подржаћу СРС као и увек досад јер су најбољи, најпоштенији и стварно се боре за Србију. Не дозволите да вас замлаћују повратком у деведесете. Можемо да идемо само напред, са радикалима на власти

11. маја - заокружите број 4
 
Не интересују ме лудаци који подржавају политику ЛДП-а. Баш ме брига ко је Биљана Србљановић кад је дефинитивно нећу гласати

Biljana Srbljanovic je medju samom intelektualnom elitom Srbije, jedna od najboljih, ako ne i najbolja dramska spisateljica koju je Srbija ikada imala, dobar deo zivota je provela u Evropskim zemljama i SAD-u gde je vise nego cenjena i postovana, 5 njenih drama je prevedeno na 20 svetskih jezika... Nadam se da ti je sad malo jasnije da ona nije politicka licnost vec inteligentna osoba koja nije tu da bi sirila stranacke ideje nego da stvarno pomogne...;);)
 

Back
Top