ZA KOGA ĆETE GLASATI?

Drage su mi srcu prosrpske orijentacije. Ipak sam za malo smireniji ton. Ali, ukoliko DSS otstupi od najbitnijeg dela nacionalne politike, tj. udje u post izbornu koaliciju sa DS, ubuduce cu glasati za SRS. Krivo mi je sto jos ranije nije ostvarena koalicija SRS-DSS, ali sam ipak podneo drugaciju, iz razloga sto sam mislio da ce Evropa i Amerika promeniti svoj stav prema Srbiji, odnosno da nece vise koristiti dvostruke standarde. Nazalost, to se nije desilo. DS se pokazao samo kao slepi izrsioc svih zahteva koji su po mom vidjenju stetni za Srbiju, tako da sa hteo da naglasim da nisam ogranicen usko partijski, vec da je moj stav vise patriotski nego stranacki.

potpisujem...samo ja mislim da bi trebao da glasas za srs jer jedino oni su izlaz iz ove korumpirane i lopovske situacije u koju su nas uvalili vajne "demokrate"...
ne znam jel ste citali pre neki dan u novinama koliko su ministri iz dss,ldp,ds,g17 pljus potrosili nasih para na hotele i parkinge po svojim "sluzbenim" putovanjima... 5 miliona eura s tim sto su oni smradovi iz ldp-a najvise, ova njihova kandidatkinja za gradonacelnicu na prvom mestu 1.5 miliona, slede je dinkic, djelic...SRAMOTA!
 
potpisujem...samo ja mislim da bi trebao da glasas za srs jer jedino oni su izlaz iz ove korumpirane i lopovske situacije u koju su nas uvalili vajne "demokrate"...
ne znam jel ste citali pre neki dan u novinama koliko su ministri iz dss,ldp,ds,g17 pljus potrosili nasih para na hotele i parkinge po svojim "sluzbenim" putovanjima... 5 miliona eura s tim sto su oni smradovi iz ldp-a najvise, ova njihova kandidatkinja za gradonacelnicu na prvom mestu 1.5 miliona, slede je dinkic, djelic...SRAMOTA!

Србљановићка?! Страшно!!! :shock:

Ето зашто не читам новине... Само би се потресала и нервирала.
 
potpisujem...samo ja mislim da bi trebao da glasas za srs jer jedino oni su izlaz iz ove korumpirane i lopovske situacije u koju su nas uvalili vajne "demokrate"...
ne znam jel ste citali pre neki dan u novinama koliko su ministri iz dss,ldp,ds,g17 pljus potrosili nasih para na hotele i parkinge po svojim "sluzbenim" putovanjima... 5 miliona eura s tim sto su oni smradovi iz ldp-a najvise, ova njihova kandidatkinja za gradonacelnicu na prvom mestu 1.5 miliona, slede je dinkic, djelic...SRAMOTA!

Smrdljanovicka? Strasno!!

koje su to novine?
 
Original postavio cns | Kimi

potpisujem...samo ja mislim da bi trebao da glasas za srs jer jedino oni su izlaz iz ove korumpirane i lopovske situacije u koju su nas uvalili vajne "demokrate"...
ne znam jel ste citali pre neki dan u novinama koliko su ministri iz dss,ldp,ds,g17 pljus potrosili nasih para na hotele i parkinge po svojim "sluzbenim" putovanjima... 5 miliona eura s tim sto su oni smradovi iz ldp-a najvise, ova njihova kandidatkinja za gradonacelnicu na prvom mestu 1.5 miliona, slede je dinkic, djelic...SRAMOTA!
Hahahahaha, ministri iz ldp-a? Jesi ti u dobrim odnosima sa mozgom sine? Ili si samo "neobavesten" :roll:

Ldp nije u vladi, te ne mogu biti ministri, a kandidatkinja za gradonacelnicu je clan ldp-a od pre mesec dana kada se uclanila, nije poslanik uopste :roll:...

Tebe treba zadrzati na posmatranju, sine...
 
Ja sam htela da glasam za Srbiju u EU, preko Male Krsne ili-ti DS-a, ali od toga izgleda nema ništa.
Zato ću verovatno glasati za penzionere ako daju svoju listu za ove izbore. Oni se makar, javno bez uvijanja, zalažu za sebe, a i budućnost im je kao i srpska, čini se, mračna.
 
Србљановићка?! Страшно!!! :shock:

Ето зашто не читам новине... Само би се потресала и нервирала.
pa taj fazon...
Smrdljanovicka? Strasno!!

koje su to novine?
ja mislim blic ili 24 sata...
Hahahahaha, ministri iz ldp-a? Jesi ti u dobrim odnosima sa mozgom sine? Ili si samo "neobavesten" :roll:

Ldp nije u vladi, te ne mogu biti ministri, a kandidatkinja za gradonacelnicu je clan ldp-a od pre mesec dana kada se uclanila, nije poslanik uopste :roll:...

Tebe treba zadrzati na posmatranju, sine...
ocigledno da te pogadja istina ministri iz ostalih navedenih stranaka a nabavicu novine u narednih par dana pa cu da sve napisem cisto da mozes da se informises o ljudima koje podrzavas jos gore sto nisu ministri sta bi radili kada bi bili...kaos smradovi!
 
pa i nije neki izbor:

1. Tadić
2. Čeda
3. gomila dvoličnih lopurda i nepismenih budala.

verovatno za onog drugog pošto prvom više ne verujem

za autora teme: Čeda je kontroverzna ličnost samo u onoj meri u kojoj veruješ u kampanju koju Miško vodi protiv njega preko svojih medija i političkih stranaka
 
Po ko zna koji put od 2000. godine na ovamo nemam za koga da glasam...
Svi su se dokazali i pokazali šta znaju, tako da su ovi izbori čisto gubljenje novca i vremena.
Priče o Kosovu su odavno ispričane, nema tu šta da se priča više, monopoli, otimačina, raspodaja, čemer i jad... to je slika Srbije.. Niko je na ovim izborima neće promeniti, na žalost...
Neko je pomenuo da će precrtati listić... najbolje bi bilo da svi to uradimo :(
Proleće je, a ja i dalje živim u jadnoj Srbiji ...
 
Ja sam htela da glasam za Srbiju u EU, preko Male Krsne ili-ti DS-a, ali od toga izgleda nema ništa.
Zato ću verovatno glasati za penzionere ako daju svoju listu za ove izbore. Oni se makar, javno bez uvijanja, zalažu za sebe, a i budućnost im je kao i srpska, čini se, mračna.


Penzioneri su ti u koaliciji sa SPS-om, pa ti vidi.. Tolike godine ih ponižavali a još se nisu opametili :(
 
ja cu glasati za radikale pre svega zato sto mi se smrklo da mi najveci lopovi u ovoj drzavi djelic dinkic i njihov mentor ujkica miskovic prodaju muda za bubrege.

da dok gradjani ove zemlje siromase da se oni enormno bogate.

jedino radikali u kampanji obecavaju hapsenje ovih lopova i obracun sa naraslim kriminalom i korupcijom u drzavi tako da ce njima otici moj glas.
 
ko ne glasa na izborima on u stvari glasa uvek za vlast , jer ga onda cike u birackim odborima zaokruze i ubace u njegovo ime listic sa zaokruzenim brojem neke vladajuce stranke u kutiju.

k022.gif
k022.gif





























k022.gif
 
jedino radikali u kampanji obecavaju hapsenje ovih lopova i obracun sa naraslim kriminalom i korupcijom u drzavi tako da ce njima otici moj glas.

Jedino zato što nikada nisu uspeli da se dočepaju vlasti, osim pod Miloševićem da figuriraju malo, pa nisu stigli da postanu kao ovi protiv kojih se bore... Nije ovo politički etablirana zemlja kao što su zapadne demokratije, gde je vladavina prava osnov po kome se vodi država.. Ovo je raspadnut sistem, gde onaj koji nije bio na vlasti nije uspeo enormno da se obogati.. Ako je figurirao tu negde, malkice je profitirao...
 
Jedino zato što nikada nisu uspeli da se dočepaju vlasti, osim pod Miloševićem da figuriraju malo, pa nisu stigli da postanu kao ovi protiv kojih se bore... Nije ovo politički etablirana zemlja kao što su zapadne demokratije, gde je vladavina prava osnov po kome se vodi država.. Ovo je raspadnut sistem, gde onaj koji nije bio na vlasti nije uspeo enormno da se obogati.. Ako je figurirao tu negde, malkice je profitirao...

ne mogu da se slozim sa tobom. radikali su bili u vlasti od 98me do 2000te i nijedan nije zbog toga popio ni krivicnu prijavu a kamoli robiju tako da mi ulivaju poverenje.
 
ne mogu da se slozim sa tobom. radikali su bili u vlasti od 98me do 2000te i nijedan nije zbog toga popio ni krivicnu prijavu a kamoli robiju tako da mi ulivaju poverenje.

Da li si se zapitao zašto je tako? Zato što je glavna vlast bio SPS a radikali su tu bili zbog poštapalice, a i privida demokratije :(
Ono što je SPS radio dok je bio na vlasti, pokrivalo je sve druge odnosno činilo ih nevidljivim... To je razlog, a ne to što su radikali previše pošteni...
 
ne mogu da se slozim sa tobom. radikali su bili u vlasti od 98me do 2000te i nijedan nije zbog toga popio ni krivicnu prijavu a kamoli robiju tako da mi ulivaju poverenje.

A pre toga...? Bar deset puta sam ti postavila podatak kad su bili na vlasti devedesetih i ti se i dalje praviš..., da ne kažem. A 92. i 93.?? To se ne važi, davno je bilo, je li Jarry?:D
 

Back
Top